Jump to content
Dogomania

pilnie poszukuje osoby bezdomnej kochajacej psiaki


rubin37

Recommended Posts

Witam Wszystkich,mam Taka Nietypowa Prosbe,moze Ktos Z Was Zna Osobe Ktora Ma Klopoty Mieszkaniowe A Jednoczesnie Kocha Zwierzeta? Poszukuje Takiej Osoby Do Opieki Nad Kilkoma Nieduzymi Kundelkami,staruszkami.niedawno Zmarl Mi Dziadek I Zostalo Kilka Pieskow Oraz Gospodarstwo.co Prawda Nie Ma Tam Innych Zwierzatek Tylko Te Pieski I Dwa Kociaki.zapewnie Takiej Osobie Dach Nad Glowa,wyzywienie,oczywiscie Dla Pieskow Tez,codziennie Tam Bedziemy Z Mezem Dojezdzac,ale Chodzi O To Aby Ktos Mieszkal Na Gospodarstwie I Dotrzymywal Towarzystwa Pieskom,ktore Uwielbiaja Byc Przytulane I Spac W Lozku.zapewniam Oprocz Tego Opal Na Zime,oplaty Rachunkow.warunek -to Musi Byc Osoba Uczciwa I Ninaduzywajaca Alkoholu,obojetnie Czy Kobieta Czy Mezczyzna.nie Wiem Gdzie Indziej Mozna Sie Zwrocic Z Taka Prosba Wiec Napisalismy Tutaj,mysle Ze Znajdzie Sie Ktos Chetny,pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc,brzmi jak bajka...
W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się osobę,która proponuje w zasadzie darmowe mieszkanie i utrzymanie...w zamian oczekując jedynie opieki nad psami...
Przecież mieszkanie gdziekolwiek wiąże się z używaniem wody,prądu,gazu czy co tam w tym domu się znajduje...Są opłaty za wywóz śmieci,podatek od nieruchomości,ewentualnie czynsz...
Wynajmowałam przeróżne mieszkania i nigdy do tej pory nie spotkałam się z taką propozycją...
W zasadzie jedyne,na co trzeba by było mieć pieniążki-to utrzymanie samego siebie...A nawet i to nie...

Link to comment
Share on other sites

zabralismy pieski do siebie,gdzie mamy kilka swoich,ale niestety szybko trzeba bylo je odwiezc spowrotem do domu bo nie chcialy jesc i siedzialy w kacie.Jest to dla nich stres utrata bliskiej osoby,ktora ciagle je tulila,glaskala,rozmawiala z nimi,przyzwyczajone sa do ogromnego ciepla bo dziadek palil w kuchence zima i latem,dlatego musza zostac w swoim domu do konca zycia,wiekszosc z nich to staruszki ale dwa to dwulatki,jednak tez nie chca zmienic miejsca zamieszkania,mysle ze w przyszlym roku postaramy sie tam zamieszkac,ale do tej pory ktos tam z nimi powinien byc aby chociaz pogadac....sa nie ufne do obcych ale jak ktos bedzie je tulil to sie przyzwyczaja a i przy okazji jak ktos tam bedzie mieszkal to nie beda sie krecic zbieracze zlomu bo bedzie dopilnowane gospodarstwo,przez kilka dni byl jeden pan ale zamiast siedziec sobie w cieple z psiakami,to chodzil po wsi i sprzedawal zboze ze stodoly,a nie o taka osobe nam chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rubin37']to jest 4 male ok.30cm wzrostu,pozatym dwa sredniej wielkosci powyzej kolan,najstarszy ma ok.12lat,ale jest calkiem sprawny nie wymaga szczegolnej opieki jesli o to chodzi,wsrod nich jest 1 sunia,ktora narazie ma blokade potem bedzie wysterylizowana[/quote]

Sadze, ze mozna zwrocic sie do naszych dogomaniakow z dzierzoniowa a raczej z uciechowa, justynavege na przyklad..do dogomaniaczki ze Swidnicy..mamy mamy takze, do beaty z Olawy..

Niedawno nasz dogomaniak, niestety z Warszawy mial podobna sytuacje ze musial z kolei poumieszczac swoje psy bo nagle stracil mieszkanie...gdyby to bylo blizej..kto wie, bo jednak praca ludzi trzyma w okreslonych miejscach a moze wlasnie ze swoimi psami czy kotem moglby zamieszkac i poratowaloby jego sytuacje zyciowa...

Raczej wyslalabym taka propozycje do osob z Dolnego Slaska
Z pewnoscia ktos sie znajdzie, tylko musza sie dobrze rozejrzec.

Prosze poszukac w Mapie pomocy dogo
Do justynyvege juz wysylam link do tej propozycji.


czy sprawa nadal aktualna?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='rubin37']Witam Wszystkich,mam Taka Nietypowa Prosbe,moze Ktos Z Was Zna Osobe Ktora Ma Klopoty Mieszkaniowe A Jednoczesnie Kocha Zwierzeta? Poszukuje Takiej Osoby Do Opieki Nad Kilkoma Nieduzymi Kundelkami,staruszkami.niedawno Zmarl Mi Dziadek I Zostalo Kilka Pieskow Oraz Gospodarstwo.co Prawda Nie Ma Tam Innych Zwierzatek Tylko Te Pieski I Dwa Kociaki.zapewnie Takiej Osobie Dach Nad Glowa,wyzywienie,oczywiscie Dla Pieskow Tez,codziennie Tam Bedziemy Z Mezem Dojezdzac,ale Chodzi O To Aby Ktos Mieszkal Na Gospodarstwie I Dotrzymywal Towarzystwa Pieskom,ktore Uwielbiaja Byc Przytulane I Spac W Lozku.zapewniam Oprocz Tego Opal Na Zime,oplaty Rachunkow.warunek -to Musi Byc Osoba Uczciwa I Ninaduzywajaca Alkoholu,obojetnie Czy Kobieta Czy Mezczyzna.nie Wiem Gdzie Indziej Mozna Sie Zwrocic Z Taka Prosba Wiec Napisalismy Tutaj,mysle Ze Znajdzie Sie Ktos Chetny,pozdrawiam![/QUOTE]

Witam,czy znalazł się już ktoś chętny do pomocy przy psiakach?
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

owszem,jest pan,ale jest tez problem,gdyz sa na gospodarstwie trzy kucyki,koniki trzeba je karmic i poic,a ten pan bardzo panicznie sie ich boi i nie wejdzie na padok,sila rzeczy i tak musimy tam jezdzic dwa razy dziennie,wiec gdyby byl ktos ,kto nie boi sie kucy to nadal aktualne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...