Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* Wątek Fundacji "POMAGAJMY RAZEM - ZWIERZETA W POTRZEBIE" w Łodzi


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Niewiasta_21']Taaakie mamy korzysci ze hoho!! Niech pomysle....
Oprócz jednej Hani która pracuje w schronisku (ale nie jest naszą szefową) i zarabia marne grosze to jakos nie widze tych korzysci o których piszesz.[/QUOTE]

Może za oddaną służbę dostanie Pani Hania podwyżkę? Trzymam kciuki...Organizacja ech Dziewczęta tak sie nie działa.I wiecie że to cała prawda,nie mozna słuzyc Bogu i mamonie...

Link to comment
Share on other sites

I radzę tak na zebraniu spojrzec prawdzie w oczy że ta dwuznacznośc podważa Waszą wiarygodnośc. Niech Pani Hania będzie oddanym i lojalnym pracownikiem schronu , ale wtedy niech nie działa jako waleczny obrońca praw Zwierząt bo to budzi powszechny smiech. Powinna odejść z Organizacji dla Waszego dobra albo złozyc wymówienie.Same wiecie że to co pisze jest prawdą, a na prawdę kazdy dzień dobry.

Link to comment
Share on other sites

wiesz ze to co piszesz to sa pomówienia? , zgodnie z art. 212 K.k.„[B]kto pomawia[/B] inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.).

nie masz żadnych dowodów, żadnych podstaw poza osobistym urazem chyba, co Tobą kieruje? do jakiej oragnizacji należysz ... opluwaczy?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Osobiście uważam że skupianie tylko Organizacji Pożytku Publicznego wokół jednego tylko schroniska jest nie tylko podejrzane ale i nie etyczne, ponieważ wiele schronisk potrzebuje pomocy.
Jakie pomówienie!!!!!! Zajrzałem na stronę fundacji i schroniska na Marmurowej i pani ta widnieje i tu i tu. Internet jest ogólnodostępnym źródłem informacji i każdy może pozostać taką wiedzę. Niech Pani się opowie czy pracuje w schronisku, czy działa w organizacji, bo dwie te funkcje naruszają wszelką wiarygodność.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']wiesz ze to co piszesz to sa pomówienia? , zgodnie z art. 212 K.k.„[B]kto pomawia[/B] inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.).

nie masz żadnych dowodów, żadnych podstaw poza osobistym urazem chyba, co Tobą kieruje? do jakiej oragnizacji należysz ... opluwaczy?[/QUOTE]
Czyzby sama Pani Dyrektor zaszczyciła wątek? Chyba tak bowiem nic nie dzieje sie nawet na wątku "niezależnej " orgaznizacji Zwierzęta w potrzebie , żeby natychmiast nie powiedziano o tym zwierzchnikowi organizacji:)Gratuleje lojalki, i Wy chcecie cos zmienic na lepsze w łódzkim schronie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bary6']Tu nie ma pomówień, to cała prawda , że się uzalezniłyscie od dyrekcji schronu pozwalając aby Wasze członkinie się tam zatrudniały i dlatego naprawde macie związane ręce.[/QUOTE]

dlaczego potepiasz kazde schronisko ..?? schronisko w wieluniu tez ci sie nie podobalo ... moze masz jakies urazone ambicje??

Link to comment
Share on other sites

Zastanów się co piszesz, tu nie o schroniskach mowa ale o organizacjach, które musza wpływac na lepsza pracę tychże.Podam ci przykład UCZCIWYCH wolontariuszy, mowa o dziewczętach z Pabianic działąjących przy tamtym schronie.Robia wszystko, aby dyrektor zaczął działać pod ich wpływem zgodznie z zasadami humanitaryzmu.Walą mu prawdę w oczy, sa gotowe nawet pójść do Urzędu czy Sądu.I on o tym wie i musi się z nimi liczyc.W łódzkim schronie nikt sie nie liczy z Wami, bo jesteście zatrudniane i uzalezniłyście sie od dyrekcji, która nawet czyta Wasze posty i pisze jako Wy. O tym mówie.

Link to comment
Share on other sites

To nie komentarze a prawda.Wolontariuszki z Pabianic nie są moimi dziewczętami.Od lat działam na rzecz zwierząt, znam wszystkie schroniska i wszytskie Przytuliska nie tylko w łódzkim. Znam wszystkie organizacje i te prawdziwe i te pseudo.Te którym naprawdę zalezy na poprawie losu psów w schronach i te, które udają że im zalezy.Bija pianę na wątkach, zatrudniaja się w schronach, aby potem : cyt" tulic uszy".Temat uwzażam za wyczerpany, wnioski Wam pozostawiam do wyciągnięcia.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Zajrzyjcie i zobaczcie!!!!!! Wytłumaczcie co to jest grane!!!! Schronisko na Marmurowej skupia wokół siebie Organizacje Pożytku Publicznego, które winny nadzorować działanie schroniska i korygować nieprawidłowości, a osoby które tymi organizacjami zarządzają są w schronisku zatrudnione na etatach. Dostają wynagrodzenie, więc jak mogą wpływać na to co się dzieje w schronisku jak są uzależnione od dyrekcji. SKANDAL.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/121908-FPR-ZwP-WAE-tek-Fundacji-POMAGAJMY-RAZEM-ZWIERZETA-W-POTRZEBIE-w-A-odzi[/url][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bary6']To nie komentarze a prawda.Wolontariuszki z Pabianic nie są moimi dziewczętami.Od lat działam na rzecz zwierząt, znam wszystkie schroniska i wszytskie Przytuliska nie tylko w łódzkim. Znam wszystkie organizacje i te prawdziwe i te pseudo.Te którym naprawdę zalezy na poprawie losu psów w schronach i te, które udają że im zalezy.Bija pianę na wątkach, zatrudniaja się w schronach, aby potem : cyt" tulic uszy".Temat uwzażam za wyczerpany, wnioski Wam pozostawiam do wyciągnięcia.[/QUOTE]

nie powiedzialam ze to sa twoje tylko zebys komentowal ich zachowania.. wtedy napewno zyskaja rozglosnie i chociaz jedno schronisko poprawi swoj byt... a jesli ty robisz wszytsko zeby schroniska z lodzkiego nie mogly sie rozreklamowac toco ?? im wiecej bedzie pozytywnych komentarzy tym szybciej te morki znajda dom i ulza schronisku

Link to comment
Share on other sites

nie podoba mi sie to że jest tu mowa o nas (Pabianicach) i nic o tym nie wiemy:( po co nas tu ktoś w coś miesza?my niewinne:( o jakim sądzie mowa?my nie zamierzamy żadnego kierownika do sądu porywać...bez przesady:) sąd wogóle takie wieści??Bary6 znamy się że takie rzeczy piszesz?

przepraszam że się wtrąciłam,,,,ale nie mogłam sie już powstrzymać

Link to comment
Share on other sites

[B]No to ja może wykporzystam ze tu jesteście bo na wątku schroniska jak zwykle echo na moje pytanie...[/B]

czy jest tu ktoś kto zagląda do schroniska?
nie wiem czy jest sens pytać, ale co mi tam - o tą sunię chciałam zapytać:
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=4078[/URL]

czy jest jeszcze, w jakim jest stanie?

nadal mamy na płatnym tymczasie średniaczkę od Was ze schroniska i brak nią zainteresowania bo jest niemłoda i te guzy miała... ale proszę o jakieś info o tej małej...

Link to comment
Share on other sites

Schronisko w Łodzi jest mi bardzo bliskie, nie dam rady przeczytać wątku i zobaczyć w czym jest problem ale trochę łez wylałam nad psiakami z Marmurowej, patrząc na nie oko w oko, nie na zdjęcia. Ostatnio adoptowałam pudelka na DT, któremu już znalazłam dom, po drodze lecząc go i kastrując, na samo wspomnienie warunków w Łodzi, tego ogromnego przepełnienia, mam dreszcze...

Link to comment
Share on other sites

dlatego potrzebne tam sa osoby które poświęcaja swój czas jak iwona czy anka bo dzieki nim takie psy jak Harnaś co z 6 lat siedział za kratami maja szanse na dom a ludzie adoptujący mając kontakt z wolontariuszami(czy pracownikami-jak hanka) którym idzie tylko o zwierzaki wracają po kolejne- np Państwo od Morusa adoptowali nastepnego psiaka
przepełnienie jest problemem brak drugiego schroniska jest problemem pytanie :czy możemy cos na to poradzić? co zrobić oprócz dotychczasowej pracy?w mieście gdzie stawia sie fontanny za kilkanaście milonów choinki za miliony w kilkadziesiat minut wystrzela w powietrze fajerwerki za grube tysiace kogoś z "góry" interesuje los bezdomnych psów?
nieprawidłowości z funkcjonowaniu schroniska? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][B]No to ja może wykporzystam ze tu jesteście bo na wątku schroniska jak zwykle echo na moje pytanie...[/B]

czy jest tu ktoś kto zagląda do schroniska?
nie wiem czy jest sens pytać, ale co mi tam - o tą sunię chciałam zapytać:
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=4078[/URL]

czy jest jeszcze, w jakim jest stanie?

nadal mamy na płatnym tymczasie średniaczkę od Was ze schroniska i brak nią zainteresowania bo jest niemłoda i te guzy miała... ale proszę o jakieś info o tej małej...[/QUOTE]


chociaż powiedzcie, że nie wiecie niz, albo żebym sobie dała spokój... gdzie nie napiszę pytania o jakiegoś psa z Łodzi to jakby nie było widać moich postów!!!! odechciewa sie tylko tych psów żal... bo potem znikają....


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/175389-Wracamy-Aza-sunia-z-piekA-a"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...