Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - MALTA. Czyli życiowy falstart.


kinga

Recommended Posts

[quote name='kinga']
- otrzymałam również telefon od innej, dość surowej w ocenie, kolezanki z dogo - z, uwaga, wyrazami uznania dla urody Malty (:calus:)
- co mnie cieszy tym bardziej, że poprzednio na moje pytanie, - czy Malta ładna? - w telefonie zaległa cisza...
[/quote]

Pewnie coś od ciebie chciala...:shake:
I dlatego tak łżyła w żywe oczy.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 496
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='salibinka']Hmmmmmmmm?[/quote]

w obliczu zniecierpliwienia gremium ;) - już pospieszam z wyartykuowaniem moich myśli.

bo nie to, zebym się tej Malty czepiała.

w końcu i tak allegro ma ogólnopolski zasięg, wiec niewykluczone, że z jakiejś podkrakowskiej koziej wólki (:diabloti:) ktoś się po nią zgłosi, ba! być moze nawet przyjedzie. -
..było nie było, kilka takich mocno pokręconych psychicznie suk wydałam gdzieś w głuchą Polskę, z dala od Koszalina...

jednak wolałabym, aby Maltę ktoś zobaczył najpierw w realu.
Bo ona może bardzo szybciutko się ucywilizowac, smyczka, spacerki, mieszkanie na którymśtam piętrze etc.
Ale moze też nie - może kraczę, moze zapeszam, moze stopuję - ale jeśli NIE - nie okaże się tym rodzinnym, bezproblemowym, miłym, socjalnym, itd - psem...to co wtedy?

...wtedy wolałabym, aby była gdzieś bliżej.

nie wiem, dziewczyny, moze ja przekombinowuję i jestem przewrażliwiona - ale jeśli samoglow nalata sie po tej Gdyni, ponawiesza tych plakatów, ludzie je poczytaja - to w moim mniemaniu będą raczej oczekiwali NORMALNEGO psa - cokolwiek to znaczy, jeśli już mają jechać po niego te 150 km.
a Malta jest taką trochę rosyjska ruletką... :oops:

Powiedzcie, co myślicie.
Ja tak troche instynktownie piszę, intuicyjnie.
Ze szkoda tej Gośki ( samoglow) na plakatowanie - ze to akurat nie ten pies do takich plakatów na odległość...

Link to comment
Share on other sites

A może na allegro dac jej aktualne zdjęcie np. NR 2:p, widac na nim atrakcyjnego, inteligentnego, pięknego no po prostu cudownego psa, bo na tych młodzieńczych to Ona taka...hm...bardziej dla nas:razz:,a że u wszystkich komplet to dla ludu obcego może bardziej medialne foto:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mnie nowymi zdjęciami to powaliłaś,w życiu nie powiedziałabym,że to ta sama suka (może po dziwnej budowie;)), każdemu znajomemu wciskam nowe zdjęcie Malty i bacznie obserwując reakcję zmuszam do opisu.Wszyscy zachwyceni, po zerknięciu na "małą Maltę"....no wiesz, nie obraź się,ale taka sobie,ale pewnie miła:placz:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']a u Malty cisza :-(

co dzwoni jakiś nieznany telefon - to rośnie we mnie serce, ze to TEN.

- jednak za każdym razem okazuje sie, ze to TAMTEN :shake: - czyli że dotyczy wszystkich innych psów, tylko nie Malty.

niedobrze :shake:[/quote]

No wiesz przynajmniej inne psy sie ciesza, ze to dzwonia w ich sprawie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']No wiesz przynajmniej inne psy sie ciesza, ze to dzwonia w ich sprawie :eviltong:[/quote]

ale to nie są telefony pt:
- prosze pani, postanowiłam przygarnąć tego i tylko tego psa, którego wypatzryłam na stronie schroniska...
:shake:

to są telefony pt:
- zaginął mi... czy jest w schronisku
- znalazłam... do której mozna odwieźć do schroniska
- przygarnęłam... i nie chce jeść...
- dokarmiam kilaknaście kotów... czy moze jakiś hotel gdzieś jest

z żadnego nie ma namacalnego pożytku :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Hmmm, wyglada na to, ze Twoj numer zostal podany na stronie schronu jak numer informacji wszelakiej. ? :evil_lol:[/quote]

a najgorzej, gdy zaczynają od pytania:
- czy ja się dodzwoniłem do schroniska?

a w odpowiedzi moje psy zaczynają radośnie i pospołu drzeć mordy :oops:, a ja, usiłując je przekrzyczeć - staram się przekonywującao wyjaśniać, ze absolutnie nie, i słyszę, namacalnie słyszę po drugiej stronie słuchawki to niedowierzanie :placz:

Link to comment
Share on other sites

Jak odbieram służbowy telefon w pracy to mam formułkę:
Imię Nazwisko i Instytucja

i własnei czasem śmiesznie jest jak dzwoni komórka, a jestem po 10 telefonie służbowym, a ja ide tekstem służbowym:evil_lol:
Najczęściej odkładają słuchawkę;

A raz usłyszałam "Qrwa, jakieś muzeum, nie schronisko":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...