Jump to content
Dogomania

Neviuś miał szczęście - JUZ W NOWYM DOMKU!


kikou

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

płakanie i wycie pewnie mu przejdzie :)
mojemu przeszło :D

a niosło się, że aż miło :diabloti:
ale nie, już zupełna cisza i zrozumienie :eviltong:


a sikanie kurcze na pewno da się ten nawyk zlikwidować
może jak się psy bardziej dogadają?

moje np. długo nie mogły się zupełnie dogadać
i Dym znaczył :razz: często i gęsto :razz::razz:
ale już teraz lepiej jest
i znaczy bardzo rzadko!
(ale one to sie tłukły na początku więc dlatego było często haha)
u Was to wygląda lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']ja bym probowala najpierw pracowac...

bo jesli jest problem z hierarchia czy inny to moze pozostac mimo kastracji...[/quote]
A ja uważam, że[B] Goska[/B] ma rację. Bo zlikwidować problem tylko jedną metodą to rzadkość. Praca pracą, ale jednak [U]Neviuś[/U] swoje 9 latek ma i jakieś przyzwyczajenia, więc zabieg oprócz tego, że nie zaszkodzi to i będzie na przyszłość "lekiem" na powiększenie prostaty. Która u każdego niekastrowanego samca prędzej, czy później się ujawnia w podeszłym wieku.

Jedno ważne pytanie do [B]Bambino[/B]: [B]Czy wszystkie Twoje psiaki śpią na łóźkach i przesiadują w dzień na kanapach??[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']A ja uważam, że[B] Goska[/B] ma rację. Bo zlikwidować problem tylko jedną metodą to rzadkość. Praca pracą, ale jednak [U]Neviuś[/U] swoje 9 latek ma i jakieś przyzwyczajenia, więc zabieg oprócz tego, że nie zaszkodzi to i będzie na przyszłość "lekiem" na powiększenie prostaty. Która u każdego niekastrowanego samca prędzej, czy później się ujawnia w podeszłym wieku.

Jedno ważne pytanie do [B]Bambino[/B]: [B]Czy wszystkie Twoje psiaki śpią na łóźkach i przesiadują w dzień na kanapach??[/B][/quote]
Zdecydowanie tak: kanapy, fotele, choć nie wszystkie zawsze na jednym, czy w jednym pokoju.:evil_lol:
Jak już śpimy nocnie, to Bambino śpi przede mną na tak zwanej piersi i łonie, a Neviuś w tyłu w zgiętych nogach. Tak najbardziej lubi, bo ma takie gniazdko.
A pytanie oznacza coś ważnego????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']A ja uważam, że[B] Goska[/B] ma rację. Bo zlikwidować problem tylko jedną metodą to rzadkość. Praca pracą, ale jednak [U]Neviuś[/U] swoje 9 latek ma i jakieś przyzwyczajenia, więc zabieg oprócz tego, że nie zaszkodzi to i będzie na przyszłość "lekiem" na powiększenie prostaty. Która u każdego niekastrowanego samca prędzej, czy później się ujawnia w podeszłym wieku.

Jedno ważne pytanie do [B]Bambino[/B]: [B]Czy wszystkie Twoje psiaki śpią na łóźkach i przesiadują w dzień na kanapach??[/B][/quote]
Wykastruję Neviusia, ale za trochę. Nie chcę go stresować kolejną wizytą u weta i głupim jasiem ( wet zdejmował kamień z ząbków i 1 musiał usunąć. )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Zdecydowanie tak: kanapy, fotele, choć nie wszystkie zawsze na jednym, czy w jednym pokoju.:evil_lol:
Jak już śpimy nocnie, to Bambino śpi przede mną na tak zwanej piersi i łonie, a Neviuś w tyłu w zgiętych nogach. Tak najbardziej lubi, bo ma takie gniazdko.
A pytanie oznacza coś ważnego????????[/quote]
Pytanie moje miało za zadanie wykluczenie faworyzowania [B]Neviusia[/B], jako nowego, biednego i najbardziej pokrzywdzonego psiaka;)

Jeżeli wszystkie śpią na łóżkach to ok. A czy [B]Neviuś[/B] warczy, kiedy wskakuje (leży na nim/ [B]Bambino[/B] chce na nie wejść) na łóżko nocne [B]Bambino[/B]??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Pytanie moje miało za zadanie wykluczenie faworyzowania [B]Neviusia[/B], jako nowego, biednego i najbardziej pokrzywdzonego psiaka;)

Jeżeli wszystkie śpią na łóżkach to ok. A czy [B]Neviuś[/B] warczy, kiedy wskakuje (leży na nim/ [B]Bambino[/B] chce na nie wejść) na łóżko nocne [B]Bambino[/B]??[/quote]
Jeżeli na miejscu Bambino leży Neviuś, to Bambino nie wskakuje. Ale jeśli Bambino leży a Neviuś chciałby wskoczyć, to Bambino warczy. Choć musze przyznać,że starają się mijać. Bardziej w sumie warczy Bambino jak Neviuś się łasi. A jest łaszący sie bardzo.:evil_lol:
Najbardziej Neviuś warczy, jak Bambino zbliża się nieopatrznie do jego miski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']to , ze on taki za jedzeniem to mu pewnie przejdzie i zacznie ci jeszcze grymasic:eviltong:[/quote]
Babo! odpukaj w niemalowane. wystarczyło mi wybrzydzające jakiś czas temu Bambino.
Odpukać jest coraz lepiej między nimi. O tyle dobrze, że jak trochę głośniej krzyknę, to Puśka ( ta od ElzyMilicz i Agaty69) tak się zlęknie, że siedzi pod stołem i w ogóle nie chce wyjść. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']jak tam moj Nevius kochany...... Skarbeczek-Sikaczek?[/quote]
Neviuś-Skarbeczek-Sikaczek jest coraz kochańszy, coraz mniej posikuje, ale coraz bardziej grandzi. Choć jak pogrożę palcem, to spuszcza oczka i uszka i schodzi z drogi. Wczoraj jak byłam w pracy, to chyba pobiegał sobie po stole. :angryy: Na obrusie były jego krótkie kłaczki. Ale tak w ogóle, to jest kochanym aniołkiem. Ale bardzo żdżartym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

:loveu:[quote name='kikou']i jak tam chlopaczek sie sprawuje po utracie jajeczek?
widac zmiany?
"dotarli" sie z Bambino?[/quote]

Chłopaczek sprawuje się coraz lepiej. Ranka ładnie się zagoiła, chociaż oczywiście wylizał wszystkie szwy- i te zewnętrzne i te wewnętrzne. Musiał na wizycie kontrolnej dostać zastrzyk z antybiotykiem. I tu widać było w nim 100% chłopa- tak wył przy zastrzyku w kark, że tragedia. Bambino na każdy zastrzyk reaguje prawie niezauważalnym piśnięciem, a ten, jakby go obdzierali ze skóry. Nigdy takie wycia nie słyszałam. Nie jestem pewna czy przez kastrację się wyciszył :shake:. Teraz prowadzę go na znacznie krótszej smyczy niż Bambino i Puśkę i nie szczeka-może dlatego,że nie jest zwiadowcą i czuje mores. Teraz raczej gonią się z Bambino po pokojach. Ogólnie jest coraz lepiej. Kocham go bardzo.
Raz jeszcze dzięki Kikounia na Neviusia. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...