Jump to content
Dogomania

Neviuś miał szczęście - JUZ W NOWYM DOMKU!


kikou

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kikou']
( ciach..)

[I]....chyba miała Dziewczyna wyrzuty, że chciała go umieścić w budzie koleżanki:evil_lol:[/I][/quote]
Kikou, jak się zobaczymy w sobotę w Trzebnicy, osobiście nakopię ci do doopy.:mad:
Tak naprawdę zadziałał banerek.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nevio (nazywany przez zmarlego swojego Pana Czarkiem) już suszy "pióra" u mnie pod kaloryferem i czeka na swoja nową Pańcie.....

słodki jest, grzeczny.... widać, że mieszkał w mieszkaniu...
wskakuje do auta na "hop",
zna smycz, schody, po 5 minutach pobytu u mnie wskoczył na kanape....

ma biedulek troszke takie lęki, tak się troche lękliwie kuli jak nie wie o co biega.... ale w sumie będzie Bambino miała z niego pociechę..bo jest i miły i naprawde mądry...

nie zaznaczył terenu nawet na wejściu, mimo że jest u mnie i Edziu ,i dziadek Antoś...czyli dwa inne samczyki i Rudzia-suczka...

ale taki ma charakterek... wygryzł dziadka Antka z posłanka.... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']Nevio (nazywany przez zmarlego swojego Pana Czarkiem) już suszy "pióra" u mnie pod kaloryferem i czeka na swoja nową Pańcie.....

słodki jest, grzeczny.... widać, że mieszkał w mieszkaniu...
wskakuje do auta na "hop",
zna smycz, schody, po 5 minutach pobytu u mnie wskoczył na kanape....

ma biedulek troszke takie lęki, tak się troche lękliwie kuli jak nie wie o co biega.... ale w sumie będzie Bambino miała z niego pociechę..bo jest i miły i naprawde mądry...

nie zaznaczył terenu nawet na wejściu, mimo że jest u mnie i Edziu ,i dziadek Antoś...czyli dwa inne samczyki i Rudzia-suczka...

ale taki ma charakterek... wygryzł dziadka Antka z posłanka.... :evil_lol:[/quote]
Już przygotowywuję moje dziewczynki do podróży. Wiecie takie tam babskie sprawy: różowe sukienki, buciki, rajstopki, kokardy we włosach ( chyba sierścio-włosach :evil_lol: ). No i żeby się grzecznie zachowywały przy starszym panu, bo one obie to takie psie podfruwajki. :evil_lol:
Tapczanik mnie cieszy, bo moje 2 gwiazdy też są tapczanikowe, przez to nie plączą mi sie pod nogami, jak przemierzam moje metraże :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Buziaki -jednak Nevio ( Nevio bardziej mi sie podoba, a poza tym na moin osiedlu jest już Czaruś. )

Link to comment
Share on other sites

nie zrobiłam żadnej foty(może później) bo w sumie troche jest urwanie głowy z czterema dziadkami...:evil_lol:
szczególnie, że dziadek Antek sie ożywił i podgryza Neviusia....

Ale Nevio jest naprawde fajny, chwyta za serce, przytula sie, liże po rękach, jest grzeczniutki i naprawde mądry...wszystko rozumie, raz poprosilam go żeby leżał na fotelu bo na sofie śpi "stary, domowy geriatryk", a na posłanku Antoś...i on odrazu załapał o co chodzi...
cudny chłopak! I patrzy tak mądrze...

chyba ktoś go bił bo jeśli zbyt szybko wyciąga sie do niego ręke do głaskania...to najpierw na wszelki wypadek sie kuli..dopiero po chwili się odpręża...

Link to comment
Share on other sites

chłopczyk szykuje się do drogi...patrzy jak do auta wsiadają jego nowe koleżanki
[IMG]http://images50.fotosik.pl/28/d5392d86938c3d8c.jpg[/IMG]


czyż nie mam najmądrzejszego spojrzenia na świecie?
[CENTER][IMG]http://images50.fotosik.pl/28/9fa402048f5bda40.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']Bambino zdradziła mi, że to dzięki świetnemu banerkowi Mru zwróciła uwage na naszego maluszka!:sweetCyb::sweetCyb:[/quote]


aaaaaa :D czyli warto! warto robić ;)
(ja tez swojego Gacusia po banerku... i Dymeczka tez po banerku!:loveu:hihi)

ale się cieszę! że piesek ma domek! :D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jest problem,

[B][SIZE=3]Neviuś znaczy w mieszkaniu, mimoże że mieszkają tam tylko sunie wykastrowane.... [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]....znowu ten sam problem![/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Prosimy doświadczone Cioteczki o mądre rady![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nevio :mad::mad::mad: za dobrze ci w doopke?
Pomyslu nie mam wiem tylko, ze moja szanowna zguba jak pojechala kiedys w gosci do moich rodzicow to tez im chate oznaczyla tylko tam byl tez inny pies. Moze te psy tak maja, ze jak uznaja teren za swoj to musza siknac i moze nie zrobia z tego rytualu - mam nadzieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']od soboty wieczór[/quote]
Dzisiaj jest dopiero poniedziałek! Niech ludzie się cierpliwości nauczą!:roll:

Pierwsze co to pokazać psu, że nie życzę sobie tego. Jeżli pies reaguje na stanowczy głos to wystarczy, jeśli nie to gazetą przez tyłek i wystawienie na dwór (ogród/balkon?).

Zresztą po kilku dniach powinien zaprzestać tak robić- załapie, że to jego miejsce. Możliwe też, że któraś z suk jest dominująca i to z nią walczy o przywódctwo- to już wypytaj właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']tak jedna sunia jest bardzo dominujaca, warczy przy niemal każdym gescie Pani w strone Nevia...[/quote]
Tak, czy siak niech teraz zbytnio nie reagują- oczywiście Nevio ma wiedzieć, że im się to nie podoba- niech mu to pokażą. Relacja z tą suką powinna sie w miarę pomalutku układać sama- jeszcze kilka dni i niech da znać, czy cos się zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']i co? :roll:
nie wiecie może czy dalej znaczy czy już oznaczył? ;)[/quote]
Witam za Neviego!
Neviuś u cioci Kikou był jak aniołek - u nas jest jak diabołek. Siuśka, jak sobie pomyslę, że już chyba przestał-to właśnie nasika.
Koperku zdaję sobie sprawę, że Neviuś musi sie przyzwyczaić do nowego domku i daję mu do zrozumienia lekko ostrzejszym tonem, że wcale mi się nie podoba jak siusia, powarkuje nawet na mnie, nie mówiąc o mojej Bambino, w ogóle jest czasem niedobry, choć robi zaraz takie przymilne oczka i się łasi, że nie można się na niego gniewać. Choć moje dziewczyny są z lekka przerażone. Bambino trochę walczy z Neviusiem, bo on jest bardzo kolankowy, tapczankowy i najlepiej na poduszeczce paninej- a to domena Bambino. Jak wychodzimy to często szczeka i troche wyje:evil_lol:.
Na szczęście moi sąsiedzi mnie lubią i nie reagują, zresztą mam podwójne drzwi i mieszkam na 4 piętrze ( ostatnim ) i nie niesie się w górę.
Byłam z Neviem u weta, zdjąć kamień z zębów-1 musiał usunąć, bo korzeń był przegnity, ale stwierdził że jak na 9 latka to ma bardzo ładne ząbki. :lol:. Nawet by mu nie dał 9 lat. Ponieważ ma takie prześwity w sierści, stwierdził wet, że kiedyś musiał mieć jakieś problemy skórne, ale dał jakieś witaminy w proszku, które działają głównie nasierściowo.
Ładnie trzyma sie nogi, żeby tylko mu nie zniknąć z pola widzenia, inaczej pruje co sił do chaty.
W tym poprzednim domu, a może w schronie wyrobił sobie nawyk łakomstwa, jak idę do kuchni od razu jest. Niestety nie mogę go utuczyć:evil_lol:
Ogólnie nie jest źle, ale czasem muszę zamknąć się w łazience, bo inaczej :angryy::angryy::mad::mad:.
Stwierdzam, że 3 psy to kres moich możliwości psychicznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...