Jump to content
Dogomania

Suczki porzucone przez Tosie2 - 400 ZŁ DŁUGU - POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


scarlet

Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maggiejan']Wydaje mi się, że dług wynosił 635zł i to było w momencie gdy małe wyjechały już od Pati. Potem wysłałam jeszcze Pati 235zł, więc o tą kwotę trzeba dług zmniejszyć.
Niestety, żadna dodatkowa kwota na moje konto nie wpłynęła...[/quote]
czyli zostałoby 400 zł długu - ok. wpisuje to w tytule i postaram się pościągać ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scarlet']czyli zostałoby 400 zł długu - ok. wpisuje to w tytule i postaram się pościągać ludzi.[/quote]
sama siebie cytować muszę, wątek leci na łeb na szyję :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Pati, napisz proszę co u suniek?? juz w nowych domkach??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Może wyślij PW do osób, które się wcześniej deklarowały?[/quote]
pisałam - zero odzewu no chyba, że kogoś pominęła :oops:
tak między wierszami, to jestem rozczarowana, bo myślałam, że wreszcie ruszy to z kopyta - a tymczasem ciszaaaaaaa
Pati nawet nie napisała co u suniek, czy już w domu :roll:
Dziwne to wszystko

Link to comment
Share on other sites

a co miało ruszyc z kopyta? nikt o suniech nie pamiętał, niekt nie chciał pomóc Jak je wydalam do Niemiec zostałam posądzone, ze poszły do knajpy więc czego oczekujesz. Co bym nie napisała i tak będzie zle.
Nowych informacji o nich nie mam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']a co miało ruszyc z kopyta? nikt o suniech nie pamiętał, niekt nie chciał pomóc Jak je wydalam do Niemiec zostałam posądzone, ze poszły do knajpy więc czego oczekujesz. Co bym nie napisała i tak będzie zle.
Nowych informacji o nich nie mam[/quote]
Pati, ale dlaczego od razu tak agresywnie. Ja nigdy o nic cię nie posądziłam. Inaczej pomóc ci nie mogę jak uporządkować wątek i postarać się zebrać dla ciebie pieniądze. :oops: :shake:
A z kopyta miała ruszyć spłata długu jaki pozostał po suniach.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcialabym sie zbyt wtracac, ale przeciez za te wyadoptowane sunie, to ta organizacja, lub osoby, ktore je wyadoptowaly, pobraly oplaty adopcyjne. ( bez oplat adopcyjnych nikt w Niemczech psa nie wyda). Te oplaty wynosza z reguly 200-250,-€ za jednego psiaka. Czy ci wyadoptowujacy nie mogliby z tych oplat adopcyjnych pokryc tego dlugu w hoteliku? Przeciez to raptem jakies 95,-€. Jesli maja z oplat adopcyjnych 400 lub 500,-€ i pokryli z tego, koszta szczepien, czipu i paszportow ( okolo 80,-€ dla dwoch sun), to jeszcze spora suma zostala. Jakies 320,-420,-€. To by mogli z tej sumy hotelik pokryc. Byloby tylko fair.

Link to comment
Share on other sites

Anhata opróznij skrzynkę - chyba dlatego pw nie dostałaś - przynajmniej dzis próbowałam wysłać i dostałam takie info :)
Powysyłałam raz jeszcze pw do osób, któe deklarowały wpłaty - choćby jednorazowe.
Mam nadzieje, ze teraz nikogo nie pominęłam i wszyscy dostaną bo coś mi się dogo tnie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...