Jump to content
Dogomania

Eśkowa galeria :)


Iwa-R

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Współczuje :-(
Vega dla Ciebie była kimś takim jak Sara dla mnie... kupiona jeszcze w "nieświadomości", tak naprawdę nie rasowa, ale mimo wszystko - ukochana i pierwsza, która pokazała jak wspaniałą rasę reprezentuję...bo w jakimś tam procencie była chowkiem, tak jak Sara ma w sobie coś z boksera....
Ja nie wyobrażam sobie życia bez Prumchildy. Ty masz na szczęście jeszcze Eśka, wiec wciąż masz lwią grzywę do przytulania. Vedze możesz tylko dziękować za to, ze pokazała Ci, jak wspaniałe są to psy.

Ja na pewno będę musiała zmagać się przez długi czas z nieobecnością bokserów..., ale nawet nie chcę teraz o tym myśleć.

Jesteśmy z Tobą:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam wszystkim! Nie ma jej, jest tak jakoś dziwnie pusto. Vega od dłuższego już czasu była nie do końca sprawna ruchowo, przez co prawie co noc musiałam wstawać nawet po kilka razy tylko po to, żeby ją podnieść, dalej już sobie radziła. Teraz.... kiedy całą noc jest cisza.... ja nie mogę spać, budze się dużo mniej wypoczęta niż wtedy, kiedy do niej wstawałam ciągle. Jest jakoś dziwnie. Nawet Esiek zmienił się, jest dużo bardziej uczulony na hałasy, tak jakby widział, że został sam i musi teraz sam pilnować domu. Ledwo coś puknie, a on już fuka i szczeka. Kiedy jestem w domu, to ciągle chodzi za mną, tak jakby się bał, że i z nim może się coś stać, skoro dziewczyn już nie ma.
To prawda, bez Eśka było by mi dużo gorzej. Od dłuższego czasu myślę o powiększeniu stada. Zawsze mówiłam, że kiedy Esiek zostanie sam, pomyślę o tym bardziej intensywnie, ale.... jakoś na razie nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie patrzeć na wiele decyzji przyszedł już czas. Vega i tak ostatnie pół roku nie była w pełni sprawna, i myślałam, że mimo wszystko i tym razem jej się uda. Ale czas biegnie dalej.... zapadła też więc kolejna decyzja co do daty ślubu. Co prawda póki co jest to wstępna data, ale ustalona na czerwiec 2011.

Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Iwa-R']Jakby nie patrzeć na wiele decyzji przyszedł już czas. Vega i tak ostatnie pół roku nie była w pełni sprawna, i myślałam, że mimo wszystko i tym razem jej się uda. Ale czas biegnie dalej.... zapadła też więc kolejna decyzja co do daty ślubu. Co prawda póki co jest to wstępna data, ale ustalona na czerwiec 2011.
Pozdrawiam
Iwa[/QUOTE]
Ooooo, a dlaczego dopiero 2011...? To jeszcze póltora roku! Ja tyle nie wytrzymam w oczekiwaniach...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Wiem.... dawno mnie tu nie było.... Forum działa mi strasznie i nie przyciąga jak kiedyś. Czas płynie dalej, powstają nowe plany i zapadają nowe decyzje. Ogólnie wszystko jest inaczej.

Pozdrawiam
Iwa[/QUOTE]

Mnie też ta nowa dogo drażni.....

Życzę realizacji planów:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Asiaczek']A zdradzisz choć ociupinke tych planów?

Pzdr.[/QUOTE]

Myślę, że już teraz ociupinkę mogę zdradzić ;)

Już teraz śmiało mogę napisać..... Kościółek..... Sala..... wszystko już ustalone i zarezerwowane. Nasz ślub odbędzie się jeszcze w tym roku :multi:


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...