Jump to content
Dogomania

Eśkowa galeria :)


Iwa-R

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bety']Byłaś w Poznaniu na wystawie? Ja się kręciłam koło ringu chowków i nie zauważyłam Cię.
Fajna ta córcia Esia - tatusiek pewnie jest z niej dumny. :)
Pzdr[/QUOTE]

Tak, byłam w Poznaniu. Praktycznie cały czas, kiedy wystawiały się chowki siedziałam na krzesełkach niedaleko wejścia na ring. Jeśli robiłaś zdjęcia, może gdzieś tam mnie masz ;)


[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Witam Mikołajkowo :lol: Iwa nadal nie ma czasu..... oj ten Marek G :evil_lol:[/QUOTE]

No nie tylko Marek... kupa roboty teraz. Zarówno u mnie jak i u Marka, więc ostatnimi czasy nie widzimy się za często. Ale prawdopodobnie już w sobotę ogrzewanie domku będzie zakończone... i znowu będziemy mieć trochę więcej czasu dla siebie.


[quote name='Asiaczek']Hm, Marek czy nie Marek, ale Iwa mogłaby napisać choć pare słów co kilka dni...

Pzdr.[/QUOTE]

No właśnie jakoś nie ma czasu. Ciągle przynoszę pracę do domu. A dodatkowo "taki jeden :cool3:" dowiedział się przez przypadek, że umiem robić na drutach i zażyczył sobie szalik.... to w wolnych chwilach dłubię, niewiele już w sumie czasu zostało :evil_lol:


[quote name='jamnicze']Może kolejna osoba dała sobie na przeczekanie dogomaniackich porządków.[/QUOTE]

Tak. To też. Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do nowej dogomanii. Nie podoba mi się.


[quote name='Izabela124.']Witam sie :)[/QUOTE]

Witam i ja :)


[quote name='Shirai - Koki']Pusto i smutno bez rudzielca z fioletem na jezyku :-([/QUOTE]

Spokojnie..... po Świętach mam urlop i wracam do pracy dopiero po nowym roku. Mam nadzieję, że w tym czasie uda się porobić jakieś foty. Co prawda Esio nadal nie wygląda tak jak powinien ponieważ miał zapalenie skóry i spora część włosów niestety mu wypadła, i trochę trudno odrasta... ale Wam chyba aż atk nie będzie to przeszkadzać... prawda? :evil_lol:


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Ja to moge poprosic o zdjecie jezorka ??? :cool3:[/QUOTE]

Zdjęcie może nie jest zbyt aktualne, ale języczek jest :P

[URL=http://img710.imageshack.us/i/dsc03485u.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5083/dsc03485u.jpg[/IMG][/URL]


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']
Spokojnie..... po Świętach mam urlop i wracam do pracy dopiero po nowym roku. Mam nadzieję, że w tym czasie uda się porobić jakieś foty. Co prawda Esio nadal nie wygląda tak jak powinien ponieważ miał zapalenie skóry i spora część włosów niestety mu wypadła, i trochę trudno odrasta... ale Wam chyba aż atk nie będzie to przeszkadzać... prawda? :evil_lol:
Iwa[/QUOTE]
Pewnie, że nam nie przeszkadza :) Ja z chęcią popatrzę sobie na Esia :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim, również życzę wszystkiego najlepszego w tym nowym roku.
Mi rok zaczyna się tak sobie, pogorszenie u Vegi niestety daje się we znaki. Mało ostatnio sypiam bo Vega regularnie robi mi pobudki w nocy, a dzisiejsza noc była okropna, obawiałam się już nawet najgorszego. Mimo to, Vega jeszcze jest z nami....


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Następny próbny alarm ze strony Vegi.... Ale wiesz, że u niej jest to swoistego rodzaju odliczanie, prawda?

pzdr.[/QUOTE]

Niestety, prędzej czy później to nastąpi. W końcu Vega ma już 13,5 lat.
Od dwóch dni nic nie je... tylko pije...


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...