Jump to content
Dogomania

Szamotuły 2004


lapis

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wygląda na to, że parę osób wycofuje się (zmiana sędziego u bulli) z udziłu w wystawie.

Czy ktoś w ogóle przyjedzie, a jak nie to ja Lapidło wystawię we wszystkich kategoriach i też będzie dobrze :cunao: :cunao: :cunao: ,

tylko nie będzie się z kim :drinking: :drinking: :drinking:

No to ja juz sie poswiece i bedziesz mogla ze mna :drinking: :wink: 8)

No wlasnie - jestem ciekawa, ile bedzie bulli? Jak w Glogowie na klubowce teriera - 7szt? :o

Pewnie z wystawy nie zrezygnuja, bo ASTy zawsze podnosza frekwencje ;) Chociaz - nigdy nie wiadomo...

A gdzie macie ten domek?

Link to comment
Share on other sites

Oj, to z zupelnie innej strony :( Do Poznania bedziecie mieli niezly kawalek :(

No ale coz - sami tak wybraliscie ;)

U mnie jednak gosci nie bedzie - bo bullteriery porezygnowaly... Wiec jakby co, awaryjne miejsce noclegowe sie powinno znalezc :)

Link to comment
Share on other sites

Zajączkowo - pałac i w parku pałacowym są domki, nad jakimś jeziorem

BARDZO FAJNIE jest w Zajaczkowie , Palacyk tez super - domki czyste i nawet funkcjonalne, dwa pokoiki i nawet wejscia do domków sa po obydwu stronach budyneczku :wink: - ale powiem szczerze,ze nie pamietam czy lazienka jest w domku :o :roll: - ale numer, nie przypomne sobie :roll:

Tylko dość cieżko jest zanależć samo Zajaczkowo,przynajmniej my mielismy troche trudnosci :-? ,ale my zajechalismy jak bylo juz zupelnie ciemno :evilbat:

Ogólnie O.K.

Ps.Uwazajcie w poblizu Zajaczkowa na przechadzajace sie RODZINKI DZIKÓW- czesto o tej porze roku maja warchlaczki .

Tak nam zatarasowaly przejazd - widok byl NIEPOWTARZALNY - COS PIĘKNEGO :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Oj, to z zupelnie innej strony :( Do Poznania bedziecie mieli niezly kawalek :(

No ale coz - sami tak wybraliscie ;)

1. Braliśmy co bło

2. My będziemy tam już od czwartku i do poniedziałku, chcieliśmy zrobić sobie takie mini wakacje

Odległość nie jes taka ważna, zresztą od Szamotuł coś 25 km, to ile może być od Poznania.

Dzięki Staff-ka za informacje o Zajączkowie, będę spokojniejsza, a w domkach są dwa pokoje, jadalnia, aneks kuchenny i łazienka - tak jest napisane na sronie www Zajączkowa

Link to comment
Share on other sites

Z uwagi na fakt, że nikt nie pisze, że będzie w Szmotułach, a z drugiej strony mam informacje, że mało zgłoszeń dotarło do KTTB, to mam pytanko.

Czy jak będzie mało zgloszeń to wystawa się nie odbędzie?

Czy skoro jest zaplanowana, to nawet przy kilku psach będzie?

Link to comment
Share on other sites

w Szamotułach będzie jakieś 100 psiów.

Z tego znakomita większość oczywiście AST-ów.

:o :o :o tylko :o , rany to na specjalistycznej Staffików, bylo ich 124 samych :D

A ubieglego roku na specjalistycznej Am'staffów w Czechach bylo ich ponad 100-kę :)

OCZYWISCIE CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA NA RELACJE :wink:

:drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

OCZYWISCIE CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA NA RELACJE

my będziemy w domu dopiero w poniedziałek wieczorem, ale jak jeszcze nic nie będzie to napiszemy

co do ilości to niestety jak są dwie wystawy w jednym czasie to cóż... :(

niestety nie spotkamy sie ze Wszystkimi

i tu pytam razem z Tufi

To kto w koncu z Dogomaniakow bedzie w Szamotulach i na kogo mozna liczyc w sobote na spotkaniu na Cytadeli?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...