Jump to content
Dogomania

Szamotuły 2004


lapis

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My już jesteśmy zgłoseni.....to nasz debiut w młodzieży 8)

na tej wystawie dostaje się zwykłe CWC tak jak na krajówce, pomimo, że wystawa klubowa- Klubowa wewnętrzna KTTB, a nie ogólna klubówka terrierów taka jak była w Głogowie.

No to zobaczymy jak to Towje Lapidło wygląda :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Dla pewności zamieszczam treść emaila jaki dostałam :

28-07-2004

...W zwišzku z mogšcymi wprowadzić w błšd informacjami zamieszczonymi w internecie wyjaniamy, że Wystawa Terierów typu Bull, która odbędzie się 12 wrzenia br. w Szamotułach jest organizowana przez Klub Terierów typu Bull (z władzami wybieralnymi) i ma rangę wystawy KRAJOWEJ (nie klubowej). CWC uzyskane na niej ma takie samo znaczenie jak z wystawy krajowej...

www.zkwp.pl

tylko tyle co dotyczy Szamotuł.

Mam prośbę, wytłumaczcie mi, tzn., że będzie to wystawa krajowa tylko terierów typu bull ?

Link to comment
Share on other sites

Ja bede :) Staram sie zrobic niespodzianke bullterierom, ale na razie cicho sza! 8)

W przytulku "u tufi" miejsca zajete juz, niestety 8) :lol: albo i stety, bo bedziemy mieli slicznego goscia :D

W sobote na poznanskiej Cytadeli oglaszam Wielki Zlot Bullowatych - kto chetny?

To normalna wystawa krajowa, ale tylko dla terierow typu bull :D

Link to comment
Share on other sites

W sobote na poznanskiej Cytadeli oglaszam Wielki Zlot Bullowatych - kto chetny?

Mam nadzieję, że masz na myśli wszystkie bullowate, bo brzmi interesująco.

Tylko potrzeba troszkę więcej informacji gdzie dokładnie i jak tam dojechać.

Kompletnie nie znam Poznania, ale wszystko przede mną.

Link to comment
Share on other sites

z tego co pamiętam, to rodowód exportowy oddział przesyła do głównego, i dopiero jak stamtąd wraca, to dostaje się numer rejestracyjny....a oddział nie zdążył wysłać do głownego, jak ten jeszcze pracował...zobaczymy, mam nadzieję, że nas przyjmą...

Link to comment
Share on other sites

Cytadela to najwiekszy park w Poznaniu - kazdy zapytany powie, jak tam dojechac.

Najlepiej odnalezc Al. Niepodleglosci (jedna z glownych ulic w P-niu) i dojechac nia do hotelu "Polonez". Stamtad juz widac Cytadele :)

Punkt zbiorki moze byc na łączce przy rzezbach Abakanowicz - co znaki, jak tam dojsc.

Godzina jeszcze do ustalenia - mysle, ze pewnie cos kolo 17 ?

http://mapapoznania.wlkp.com.pl/index.php/war/glo/action/0910

To Cytadela :D

Link to comment
Share on other sites

Sajko

Wiadomo jest że w czasie lata są urlopy i jak się planuje wystawy to takie dokumenty należy składać sporo wcześniej :(

Wiem co się działo w O/W w ostatni poniedziałek był to 1 dzień po urlopach i w biurze pracowały tylko 2 osoby – sodoma i gomora :x . Miejmy jednak nadzieję, że uda wam się zgłosić malucha na wystawę. :D

Link to comment
Share on other sites

Astania, i taki miałam plan, ale niestety kennel club nie wydał rodowodu od razu :-? (przysłanie go do Polski zajęło im miesiąc, co myślę jest i tak niezłym wynikiem), jak go dostałam to popędziłam do ZK, ale tam już utknął. Cóż, ma rejestrację brytyjską i wpisałam siebie jako współwłaściciela, to może nas przyjmą jako zagranicznego wystawcę. A jak nie- trudno- świat nie obejrzy naszego występu w baby :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

(przysłanie go do Polski zajęło im miesiąc, co myślę jest i tak niezłym wynikiem),

Pewnie,ze TAK - ja już czekam na wloski rodowód bodajze od marca i jeszcze zdaje sie poczekam (pies od wrzesnia zalicza sie do klasy mlodzieży :-? ) - tam to dopiero maja przepisy NIE :o

Ps. Skoro bedzie Klubowi zależalo na dużej ilosci wystawców - powinni przyjać Twoje Maleństwo bezproblemowo :D - trzymam kciuki.

Swoja drogą (jeżeli to z emblematu) to sie ptfu,ptfu niezle zapowiada - patrzac na lepek :)

Link to comment
Share on other sites

Staff-ka, to nieźle :o a im tak długo zajęło, bo moja hodowczyni nie dosłała jednego niezbędnego papierka. Czyli i tak byli błyskawica :lol:

Pewnie,ze TAK ja juz jestem cala poirytowana ta sprawą rodowodową i wloskimi przepisami - brrrrrr :evilbat:

a w emblemaciku to moje maleństwo miniaturowe jak miało około 3 miesięcy :D

CUDACZYSKO - subcio :D .Ach nie , ptfu,ptfu - przebrzydactwo :wink: (to tak aby nie zapeszyc :wink: ) - mam nadzieje,ze gdzieś Malucha wylukam i zobacze sobie na żywo - tak brzydkie stworzenie :wink:

Uwielbiam miniatury - ale jeszcze niestety nie moge sobie na nie pozwolić 8)

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że parę osób wycofuje się (zmiana sędziego u bulli) z udziłu w wystawie.

Czy ktoś w ogóle przyjedzie, a jak nie to ja Lapidło wystawię we wszystkich kategoriach i też będzie dobrze :cunao: :cunao: :cunao: ,

tylko nie będzie się z kim :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...