Jump to content
Dogomania

roczny seter czarny


pimpuś

Recommended Posts

To chyba nieporozumienie, z ta pseudohowla. Mam juz rasowego setera z rodowodem po championach. O hodowli u mnie w domu nie moze byc nawet mowy, a gdybym chciala zalozyc hodowle to przedewszystkim kupilabym suczke z dobrym rodowodem. Co do wielkosci psa to pytam, bo w aucie beda 3 osoby dorosle plus moj wlasny pies, a on do malych nie nalezy. Oczywiscie, ze pies sie zmiesci, ale ja ostatnio jechalam z objazdami bite 18 godzin, i choc pies mial dla siebie caly tyl, to potem za nic w swiecie nie chcial wejsc do auta.A do tego pies nie moze caly czas siedziec, lecz musi sie polozac. Prosze nie podejrzewac mnie naprawde o nic, bo w sumie przymierzalam sie do setera z Hiszpanii, gdzie czeka ich na adopcje cala masa ( sa zabierane ze stacji usmiercania, i szuka sie im domu, lub miejsca chwilowego pobytu ), ale natrafilam na forum i pomyslalam , ze byc moze piesek by dobrze pasowal do mojego . To bylo tylko pytanie, nie sadzilam ze bedzie tak negatywnie odebrane...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymym kciuki za pieska, zeby mial szczescie. W sumie to bardzo slusznie ze chcecie miec sprawdzony dom. Wierzyc sie nie chce, ile osob podejmuje nieprzemyslane decyzje , bierze psa, oddaje, a biedne zwierze na tym bardzo cierpi. Bylam troche zdziwiona pytaniem o kastracje, bo u nas sterylizuje sie suczki, ba nie mialy szczeniat, ale psy kastruje sie z innych powodow. A wiec jeszcze raz zyczenia dobrego domu dla pieska, bo naprawde uroczy i serdeczne pozdroweienia dla wszystkich

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Lucky0302']Piesek nadal szuka domku[/quote]
Allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=479637975]Piękny SETER, SPANIEL (mix) szuka PILNIE DOMU !!! (479637975) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
Alegratka: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1740727_piekny_seter_spaniel_mix_szuka_pilnie.html]Pi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky0302']Więc ogłaszam , że Czaruś jest w nowym domku, trzymajmy kciuki aby to był ten [B]domek[/B], ten przez niego dawno oczekiwany,
podobno będzie miał nawet towarzystwo :multi:[/quote]Czy w takim razie mam wycofać ogłoszenia czy, na wszelki wypadek, zostawić jeszcze chwilę?

Link to comment
Share on other sites

Ludzie przecież to jest cocker spaniel, albo mieszaniec cockera, z seterem to on na pewno nie ma nic wspólnego. ;)

Czy zrobiliście wszystko, żeby odnaleść właściciela? Ogłoszenia na mieście, w lecznicach, sklepach zoo, w internecie? Okoliczne schroniska zawiadomione?



[quote name='Lucky0302']pisałem już o tym ( wątek k-wickiego schronu ) jak go znalazłem,piesek miał na sobie obroże z przywieszką na której było nr szczepienia przeciw wściekliźnie Katowice 2007 , dzwoniłem na inspektoratu weterynarii ale już zaprzestali prowadzić kartotek :angryy: więc dzwoniłem do UM ale tam jak zaczęli odysłać oj :mad: spychoterapia ,[/quote]
Czy na przywieszce nie było numeru do lecznicy, w której pies był szczepiony?




Trzymam kciuki, żeby to był TEN domek. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłem wszędzie Asia & Ginger, były i ogłoszenia i dużo szukania ale co do rasy chyba to niezbyt istotne wazne aby byl szczesliwy i znalazl domek, więcej informacji to chetnie się nimi podziele ale nadal mam ograniczony dostęp do informacji, jestem zbyt daleko od k-wic , jak mi sie uda cos wiecej dowiedziec dam info
maciaszek mysle zeby wycofac czarusia z allegro , zobaczymy co bedzie , odezwe sie do Cebie na gg jak wroce do polski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...