Jump to content
Dogomania

ŁÓDŹ. 4-miesięczna malutka DRAKA na DT u buni. Ma dom.


Wyjątek

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z koleżanką Basią...tą,która ma odebrać Drakę.Przewoźnik zgodził się zabrać sunię:multi:.Termin zaklepany na 14 grudnia.Wyjechałaby ok 20.00 do Berlina:loveu: Koleżanka mówiła że najbardziej pasowałby jej termin odebrania Draki właśnie 14 grudnia.Jeżeli trzeba przyjmie ją bez problemu 13 grudnia.

Link to comment
Share on other sites

Będziemy czekać cierpliwie...Najchętniej już dziś byśmy ją przywieźli do domu...Nie możemy się już doczekać jej przybycia.Pozdrawiamy Panią Łucję...tak wiele dla niej zdobiła oraz wszystkich,którzy jej pomogli i dopingują szczęśliwe dotarcie do stałego domku.Tu na nią czeka wiele kochających osóbek do pieszczot i tulania...Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich...

Link to comment
Share on other sites

drakusia spala fajnie bo na ranny spacer musialam ja budzic nastepnie otworzylam okno w kuchni zeby troche ostudzila sie i wyszlysmy ona sie tak pieknie dziwi wszystkiemu czego nie zna Patrzy na czlowieka jakby mowila no czekam wytlumacz miCiesze sie ze idzie do dobrej i odpowiedzialnej rodziny chociaz lza w oku sie kreci a serce boliDraczka ma poprostu szczescie ZYCZE WSZYSTKIM ZWIERZETOM TAKICH DOMOW:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie wiem co powiedzieć...Zawierzyłam "koleżance"(na dzień dzisiejszy po tym co się dowiedziałam byłej),którą przygarnęłam pod swój dach na ponad miesiąc gdy sama została bez dachu nad głową.Nie wzięłam od niej ani grosza...szczegół...Zawsze pomagałam komu mogłam.Dostałam od niej podziękowanie.Zapewniła mnie że sunię odbierze...będzie miała swój kąt u niej w pokoju przez tylko jedną noc...Byłam w Polsce...dostałam telefon,który zwalił mnie z nóg.Nie mam zamiaru się tłumaczyć....Zostałam oszukana w perfidny sposób.Nie wybaczę tej dziewczynie tego co zrobiła.Dostała stosowne podziękowanie.Żal mi tylko że dałam się tak wrobić.Uwierzyłam dziewczynie że tak jak mówi tak będzie.Żal mi Pani Łucji że taki szmat drogi wiozła Draczkę...włożyła tyle wysiłku i serca w całą sprawę a i tak nic z tego nie wyszło.PRZEPRASZAM ZA TO CO SIĘ STAŁO...nie z mojej winy ale mimo to PRZEPRASZAM.Pierwszy raz spotkało mnie coś tak podłego od osoby której pomogłam,która zapewniła mnie że nie ma problemu...

Link to comment
Share on other sites

DRACZKAnajprawdopodobniej na swieta bedzie jednak miala swoj wlasny dom i swoja dziewczynke ktora bedzie sie z nia bawila .Nie oddawajcie zwierzat przez niesprawdzonych posrednikow.Posredniczce pani Basi zycze takich swiat jakie chciala zafundowac uratowanemu przezemnie szczeniakowi [ pod golym niebem liczac ze zamarznie lub w nieznanym terenie zginie] WSZYSTKIEGO NAJ.......O PANI BASIU .POZDRAWIAM OSOBY ZAINTERESOWANE LOSEM DRACZKI Nowa pani ma przyjechac jeszcze przed swietami iosobiscie ja odebrac jest to pani MALGOSIA Z BERLINA.

Link to comment
Share on other sites

draka po naszym wyjezdzie do wroclawia gdzie niemogla zostac z powodow jak wyzej zrobila sie bardzo nerwowa gryzie wszystko sika na podloge boi sie wyciagnietej reki to co udalo mi sie osiagnac przez 4 miesiace zostalo zniszczone jest mi bardzo przykro nie wiem ile teraz bedzie trwala moja praca od poczatkuSERDECZNE ZYCZENIA SWIATECZNE OSOBOM PRZYJAZNYM DRAKUSI SKLADA DRAKA I JEJ OPIEKUNKA

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Psia - nadpobudliwość, lękliwośC, agresjia i zanieczyszczanie mieszkania. Zachowanie zwierzęcia, zwłaszcza to, które sprawia kłopoty, rzadko kiedy jest proste do wyjaśnienia i wynika z jednej przyczyny. Bez dokładnego rozeznania wszystkich czynników związanych z uczeniem się, dotychczasowymi doświadczeniami, reakcjami otoczenia, naturalnymi wzorcami zachowania, poziomem oraz rodzajem codziennej aktywności oraz podłożem biologicznym mającym wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego (dieta, przebyte choroby, procesy starzenia się mózgu i aktualny stan zdrowia) nie sposób zaproponować właściwych sposobów postępowania czy pracy z psem. W tym wypadku pierwszym krokiem powinno być dokładne zbadanie zwierzęcia przez lekarza weterynarii oraz badania laboratoryjne moczu i krwi (morfologia, biochemia oraz poziom hormonów, zwłaszcza tarczycy). Jeśli [B]pies[/B] przejawia jakiekolwiek anomalie w zakresie zdrowia należy wdrożyć odpowiednie postępowanie medyczne. Dopiero po zdiagnozowaniu medycznym można poprosić o konsultację behawiorystę, który po zebraniu dokładnych informacji i - jeśli [B]pies[/B] jest leczony farmakologicznie - we współpracy z lekarzem weterynarii, ustali program modyfikacji zachowania.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo wolno ale socjalizacja draczki posuwa sie do przodu od 2 dni nic nie zniszczyla.Jest milutka tylko od czasu do czasu uzre czlowieka ale to chyba z milosci.JUZnie robi mlynka a zawolana w mieszkaniu przychodzi. Jest trudnym psem ale ja bardzo lubie. JAK ZMARSZCZY SWOJE CZOLO IPOPATRZY NA CZLOWIEKA TO MOZNA JA ZJESC
POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Trzymam za Was kciuki...Niestety, zdarza sie ze psiaki otrzebuja duzo czasu, aby nauczyc sie prawidlowych w naszym ludzkim rozumieniu zachowan. Juz niejedna adopcje uratowala mi wizyta behawiorysty. I nie dotyczy to doroslych psow, a przede wszystkim szczeniakow. Znam ludzi, ktorzy walczyli ze swoim rodowodowym psiakiem przez dwa lata, dopiero po usilnych namowach skorzystali z pomocy i powoli pies zaczyna normalniec. Szkoda, ze tak pozno sie do tego zabrali

Link to comment
Share on other sites

w lodzi niema podobno bechawiorysty z prawdziwego zdarzenia a zrad pseudo specjalistow nie chce korzystac.Nie moge jej karac [nie mowie o klapsach] bo wtedy robi sie gorsza.Wmawiam sobie ze gryzie mnie z miłosci nie do krwi ale to boli wybira najwrazliwsze miejsca np.piety i tuz nad nimi.Chyba przyjdzie mi czekac az dorosnie ,boje sie zeby nie stało się to nawykiem.Serdecznie pozdrawiam a wspaniałej Buni gratuluję.Czekamy na powrot do pracy .Proszęod obcej ciotki uściskać kruszynkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Draka robi siĘ mĄdrym psem jeszcze przed nami duŻo pracy.ale jest coraz lepiej juŻ prawidŁowo reaguje na stÓj siad zostan waruj pozostaŁa wesoŁa ale nie skacze na ludzi czeka aŻ sie z niĄ przywita czŁowiek nie kaŻdego akceptuje ale nie gryzie tylko siĘwycofuje .bardzo ja lubiĘi jest bardzo miĘciutka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...