Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagienka']Mam wpłaty od:
[COLOR=red][B][B]AMIGA 40 zł[/B][/B][/COLOR]
[B]masza44 15 zł[/B] z mojego bazarku
[B]moana 22 zł[/B] za spodnie od _Aga_
Dziękuję :loveu:[/QUOTE]

Prostuję - ja jestem tylko "donosicielem". Pieniążki są od[B] qdera[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem, nie pisze się postu pod postem, ale chcialabym już mieć zakończoną historię mojego Okruszka Bonusia
[*].
Tuż przed jego odejściem zdobyłam dla niego leki (a nie ma ich w tej chwili nigdzie w Polsce), ktore już mu nie będą potrzebne. Postanowiłam, ze pieniązki za opakowanie tego leku rozdzielę pomiędzy najbardziej potrzebujące psiaki. Niech to będzie takie ostatnie pozdrowienie od Bonusia dla jego towarzyszy doli i niedoli. Na Wasze psy Bonuś przeznacza 100 zł

Link to comment
Share on other sites

Nowy bazar płytowy:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212286-PŁYTY-muzyka-filmy-gry-i-inne-na-Kraków-do-22.08-godz-17?p=17375332#post17375332[/URL]

Wpłaty:
[B]holly101 22 zł[/B]
[B]Rottka 50 zł[/B]
Pięknie dziękuję za nadpłaty!

I chciałam zgłosić wniosek o przeniesienie Dilera do nowego domu.

Bonusiowe pozdrowienie z nieba też doszło. [B]AMIGA/Bonuś 100 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wniosek rozpatrzony pozytywnie, Diler przeniesiony:)

A ja bardzo bardzo dziekuje [B]Ani i Rafalowi[/B], Rodzinie naszego dobcia Karolka, ktory jest juz za TM, za ogromna pomoc. W swoim szczesciu i stresie zwiazanym ze Slubem nie zapomnieli o najbardziej potrzebujacych - o zwierzakach i podczas Slubu zorganizowali zbiorke na nasze psiaki. Dzieki temu bez obaw mozemy zrobic operacje Torze, sterylke Dede i moze ulzyc cos w naszym parotysiecznym dlugu w hotelu.:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za off'a ale [B]potrzebna jest pomoc w sprawdzeniu domku w Krakowie na Osiedle Handlowe[/B] (to chyba nazwa ulicy), [B]pomóżcie[/B] :modla::modla::modla::modla:

kontakt do Bajk21 tel. 501 980 665 lub 664 821 160
wątek Bajk21 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-MUSI-PRZEPROWADZIĆ-SIĘ-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC-FIZYCZNA-HELP!!!/page152"][B]Przytulisko p.Joli...[/B][/URL]

Chodzi o domek dla rodowodowej suki retriever. Sprawa jest pilna, bo kobieta musi się [B]do końca sierpnia pozbyć hodowli [/B]i wyprowadzić z domu - oddaje rodowodowe retrievery 5 suk, 2 starsze i 3 roczne sunie.
[B]zdjęcia retrieverów[/B] [URL="http://znajdki.pl/strona13/strona13.html"][B]TUTAJ[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

poszukuje małej suczki, do domu z ogrodem lubiąca koty! prosze podsyłac porpozycje! link do watku poniżej!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/212734-Przygarn%C4%99-ma%C5%82%C4%85-suczk%C4%99-lubi%C4%85c%C4%85-koty!-Krak%C3%B3w-i-okolice!?p=17422685#post17422685[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna']poszukuje małej suczki, do domu z ogrodem lubiąca koty! prosze podsyłac porpozycje! link do watku poniżej!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/212734-Przygarn%C4%99-ma%C5%82%C4%85-suczk%C4%99-lubi%C4%85c%C4%85-koty!-Krak%C3%B3w-i-okolice!?p=17422685#post17422685[/url][/QUOTE]
Wstawiłam Dede jest to najmniejsza z Naszych suczek, a na kota zareagowała zainteresowaniem, ale bez agresji. Oczywiście ciężko przewidzieć jak się zachowa bez smyczy, ale na spacerze nie wydawała się być kocim killerem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rfima']dziewczyny, chcę coś wpłacic, tylko nie umiem znaleźć nr konta i tytułu przelewu, jaki macie dług w tej chwili?[/QUOTE]

[B]rfima[/B], nie wiem czy karusiap Ci wysłała pw, bo pisałaś już tydzień temu a ja dopiero wróciłam z Naszych gór z urlopu... długu w hotelu obecnie mamy 3210 zł.
Bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateKermit']czesc cioteczki :) uff, w końcu pośród żywych :) kiedy jedziecie do hotelu? jeśli bedzie potrzeba wezmę autko :) Jagienko, daj znać proszę :) aa i wisze Ci 10 złociszy za bazarek, to weź proszę przy okazji jesli się zobaczymy :)[/QUOTE]
Ja będę w sobotę chyba :) I bez transportu. Wezmę bluzkę wezmę, jak nie zapomnę :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateKermit']:) to daj znać, wsiądę w auto i pojedziem :) zgarnę Cię z tej stacji na piaskach ;)[/QUOTE]
Kasia to ta statoil czy ta orlen?
Wpłaty za bazarek płytowy, tak się nie zapowiadał... a jednak... dzięki uporczywemu podrzucaniu black_sheep znalazły się wspaniałe cioteczki :)
[B]sonek666 31 zł[/B] (dziękuję za nadpłatę :Rose:)
[B]zytta 50 zł[/B] (kochana zytta jak zawsze nadpłaciła :loveu:)
Dziękujemy za zakupy :iloveyou:

I oczywiście już jest nowe coś...
Po pierwsze jest kocia para. Ludzie, u których wynajmuję mieszkanie na podwórku mają dwa koty. Straszelnie chude, chyba nie potrafią polować, albo nie mają na co, bo cuda wyczyniają na tych polach takie, że nawet myszy nie zaznasz. Raz je karmią raz nie, przeganiają, potem głaskają. Kotka miała ruję, coś tam porobili, przestraszyłam się, że jest w ciąży. Pogadałam z właścicielek "to nie są moje koty, są półdzikie, ja ich tu nie chcę, ale ciągle przyłażą, ja nie pomogę w niczym, ale spoko jak się urodzą to pewnie zaraz auto przejedzie, psy zagryzą nie będzie problemu". Od ich 5-letniej córki dowiedziałam się, że kicia była kiedyś w domu, ale zaczęła miałczeć, więc ją wyrzucili. Skontaktowałam się z lubelskim TOZ'em i dostanę zniżkę na sterylkę, na którą wstępnie się umówiłam na 03.09. Kicia jest cała czarna, ok. roczna i baaardzo kocia, chyba, bo na kotach się nie znam ni w ząb. Foty są u TZta jak wróci i znajdzie to zgram i wstawię.

Drugi zwierz to Mota:
[IMG]http://i56.tinypic.com/15xo7lh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/f9l92a.jpg[/IMG]
Mota przyczłapała na budowę jako zachudzona psina, foty są po ok tyg jak przyszła. Jest sporym psem i nie chcąc żeby się powtórzyła historia z Dede, więc też chce ją ciachnąć i szukać domu. Tylko psa nie ma gdzie przetrzymac po zabiegu, bo w klinice mnóstwo powypadkowych połamańców. Póki co Mota jest królową jednego z obiektów, śpi ze stróżem na kanapie w stróżówce, pewnie jak prace ruszą z kopyta to nawet się budy dochrapie, ale to nie zmienia faktu, że raz plac budowy to nie miejsce dla psa a dwa, że pewnie po budowie zostanie tam gdzie stała, a ludzie odejdą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateKermit']Przyjadę po Ciebie tam gdzie Ci autobus podjeżdża, to chyba Orlen jest :) daj znać o której mam być :)[/QUOTE]
Kasia, jakby co to ok 7:45 na orlenie (autobus planowo ma być o 7:44), ale nie wiem czemu ja założyłam, ze karusiap nie jedzie... a nie gadałyśmy jeszcze o hotelu, więc jeszcze dam znać.

Wpłynęły pieniążki od anonimowego darczyńcy, będę pisać "xxxxx"
Tak więc [B]xxxxx wpłacił/a na Nasze psiaki 1000,00 zł!!!! :crazyeye::loveu:[/B]
To Nasz ogromnie odciąży, dziękujemy w imieniu Naszych czterołapów. Z tych pieniążków wysterylizuję powyższe futra (oczywiście ze zniżką od TOZU Lubelskiego) i jeżeli nic nie wypadnie po drodze to zmiejszymy znacznie Nas dług hotelowy. Nie wiemy też ile będzie kosztować zabieg Tory, bo oprócz wycięcia listwy mlecznej w czasie zabiegu będzie miała robione USG klatki. karusiap ma na zabieg 350 zł mamy nadzieję, że wystarczy, ale jakby nie... to już nie musimy się martwić finansami :multi: tylko trzymać kciuki, żeby Tora dobrze to zniosła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...