Jump to content
Dogomania

XXVII MWPR Opole 2009


AnetaA

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szkoda, że wszystko osobno wysyłają i nie księgują wpłat jak należy:mad: jednego psa mam opłaconego , drugiego nie chociaż przelew wyszedł za wszystko:niewiem:
wizyta w sekretariacie z samego rana kiedy o 9.00 wystawia się psa to jest to co wystawcy lubią najbardziej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]MP sobota[/B]
[B]Grupa młodsza (9-12)[/B]
Birger Pola, Bunikowska Julia, Grzeja Igor, Jędrkowiak Stanisław, Kłujszo Anna, Nowak Martyna, Sapała Wiktoria, Tymczak Małgorzata, Wyrzykowski Mikołaj, Zakrzewska Antonina, Żak Katarzyna
[B]Grupa starsza (13-18 )[/B]
Bołoczko Małgorzata, Bunikowski Konstanty, Cichańska Daria, Karasiewicz Weronika, Labancova Zuzana, Legieta Mateusz, Ligocka Zuzanna, Majewska Joanna, Majewska Paulina, Majewska Sylwia, Malitka Monika, Niemczyk Aleksandra, Nowak Alicja, Pietrucha Kinga, Sapała Martyna, Srpova Lucie, Stańczak Aleksandra, Szczepanek Klaudia, Szydłowska Aleksandra, Ujma Alicja, Woźniak Patrycja, Zakova Monika

[B]MP niedziela[/B]
[B]Grupa młodsza (9-12)[/B]
Birger Pola, Głowacka Julia, Godziszewska Brygida, Jędrkowiak Stanisław, Karasiewicz Daniel, Kłujszo Anna, Kmieć Hanna, Lisiak Paulina, Mordal Amanda, Nowak Martyna, Nowicka Anna, Paluszek Karolina, Sapała Wiktoria, Sobkowicz Adam, Zakrzewska Antonina, Żak Katarzyna
[B]Grupa starsza (13-18 )[/B]
Bujnowicz Agata, Janik Aleksandra, Karasiewicz Weronika, Kocowicz Alicja, Król Krystyna, Ligocka Zuzanna, Malitka Monika, Niemczyk Aleksandra, Nowak Alicja, Panczyszyn Bartosz, Petlic Michał, Pietrucha Kinga, Sapała Martyna, Skrzydelska Ewelina, Szczepanek Klaudia, Szydłowska Aleksandra, Ujma Alicja, Woźniak Patrycja

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]My też mamy potwierdzenia...A może mógłby ktoś obfocić shiby w niedzielę?Ring 25 godz.11.05...:placz: i jedynego czarnego podpalanego piesa?:eviltong:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/75/e508bf7c82be8ce1med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No proszę jaka Cioteczka domyślna...;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nas sędziuje-Chan Weng Woh/Malezja/:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ten sam co basenji...:loveu:/przynajmniej takie info z katalogu w Rzeszowie znalazłam/.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']no to sprobujemy, chociaz ja bede tylko 1-reczna. prawa mam w gipsie...

pzdr.[/quote]

O, to widzę, że nie będę jedyną kaleką na wystawie:lol:. Też mam prawą rękę w gipsie + palec lewej ręki. Wszystko połamane:cool3:.
A swoją drogą, to pamięta ktoś, jaki autobus jedzie z dworca pkp na wystawe? :cool3:Ja pamiętam, że rok temu jechalam, ale jaką linią, to wstyd się przyznać, ale nie pamiętam:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA']O, to widzę, że nie będę jedyną kaleką na wystawie:lol:. Też mam prawą rękę w gipsie + palec lewej ręki. Wszystko połamane:cool3:.
A swoją drogą, to pamięta ktoś, jaki autobus jedzie z dworca pkp na wystawe? :cool3:Ja pamiętam, że rok temu jechalam, ale jaką linią, to wstyd się przyznać, ale nie pamiętam:shake:.[/quote]no to trzymaj sie, Polamana Kobitko!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA']A swoją drogą, to pamięta ktoś, jaki autobus jedzie z dworca pkp na wystawe? :cool3:Ja pamiętam, że rok temu jechalam, ale jaką linią, to wstyd się przyznać, ale nie pamiętam:shake:.[/quote]

Przyłączam się do pytania!
I w ogóle to na jakim dworcu mam wysiąść? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...