Jump to content
Dogomania

Test IQ - Klasyfikacja ras


Evelina

Recommended Posts

..................

1. a co to Buldog jest wielmoża ? Bogiem? Pępkiem Świata? Cesarzem? jest czy coś ze jak robi zle to mu mam nie zwracac uwagi? Czy moze tez Twoim osobistym Bohaterem?!

2. kamuflowac? zastanow sie co piszesz, nie sadze aby ktos wymyslal login 696 by kamuflowac cyfre 999, chyba odwrotnie.

:wink:

:o :o :o :o :o :Dog_run: :Dog_run:

:Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:

........... .:Dog_run: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:o :o :o :o :o :Dog_run: :Dog_run:

:Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:

........... .:Dog_run: :Dog_run:

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam wszystkich moich fanow - zwlaszcza tych najbardziej wytrwalych :hand:

Szkoda, ze ci wlasnie fani wykazuja sie niestety kompletnym niezrozumieniem tego, co pisze ja, co pisza inni - i tego, co oni sami pisza tez :lol: - no, ale fan, to fan.

Bycie fanem nie wymaga przeciez zrozumienia :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Boże, jak ja was kocham chłopaki!!!!!!!
My Cie tysz!!!
A do all - skończmy się kłócić o wiek, oki??????? Bo niektórzy 2,3 razy starsi od Surprise piszą głupoty i w dodatku z błędami!
Klocic? O wiek?

Nikt sie tu przeciez nie kloci o wiek :niewiem:

Poza tym to byla Evelina - ale wyglada na to, ze dziewczyny sobie juz wyjasnily nieporozumienia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie wcale nie obrazam :). W końcu jestem małolatą, tylko po prostu nie wiedziałam co to ma do tej dyskusji...

Fakt, że dużo jeszcze nie wiem, ale wszystko przede mna. A od 13-latki chyba nie należy wymagać jakiejś wiedzy poziomu weterynarza ;)

Link to comment
Share on other sites

Fakt, że dużo jeszcze nie wiem, ale wszystko przede mna. A od 13-latki chyba nie należy wymagać jakiejś wiedzy poziomu weterynarza ;)
Jasne, ze nie - ale moglabys czasem powsciagnac swoja przemozna chec pomagania bliznim.

Zwlaszcza, jesli zdajesz sobie sprawe, ze "za duzo jeszcze nie wiesz" ;)

Tak ogolnie to dobra cecha, ale wtedy, kiedy sie jeszcze nie bardzo wie, "jak" - to juz nie za bardzo :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...