Jump to content
Dogomania

*FPR - ZwP* - malutki Tobi ma dom!


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam dostepu do netu w weekend i wieczorami.

Aniu.

Ruda musi sie wypowiedziec :) według mnie Tobis moze jechac, ja moge tylko ocenic Pania po rozmowie telefonicznej.

Pozostaje kwestia transportu do Jastrzebia?

Aniu nie napisłas mi w esemesie miasta.

Pozostaje kwestia kastracji i gdzie go w tynm czasie przetrzymamy.

Zaraz zadzwonie do Rudej i bedziemy ustalac szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewiasta_21']Tobi moze byc wykastrowany tam gdzie jest,nic mu sie nie stanie.
Mozna go takze zawiesc pociagiem,w razie gdyby nikt nie mógł jechac autem,lub skorzystac z pomocy na dogo. Ale lepiej jechac i samemu obejrzec domek. :cool3:[/quote]


Aniu mysle, ze tylko i wyłacznie wchodzi w grę odwiezienie Tobiego do nowego domu;) ( po ostatniej adopcji mam uraz:diabloti:)

Jesli ktos bedzie chciał wspomoc transport Tobiego bedzie miło;) jesli nie Tobis i tak bedzie miał szanse, bo pojedziemy, zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Macie racje cioteczki, Tobi mial juz jedna nieudana adopcje, dlatego lepiej na wlasne oczy zobaczyc wszystko. Pociagiem do Jastrzebie nie da sie dojechac. Nie mamy linii kolejowych niestety. Pozostaje samochod lub autobus. Albo dojazd do najblizszej miejscowosci, gdzie pociag dociera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']ten mój to duży raczej, bo owczarek niemiecki
ale nie chce nikogo jeść ;)

jest dom w Bielsku-Białej no a z Jastrzębia to już blisko bardzo[/quote]


nic nie moge obiecac :shake: to zalezy od auta niestety ale wrazie czegos dam wczesniej znac;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']osoby odpowiadajace na telefony w sprawie adopcji pilnie proszone o kontakt z szajbus ,powstało małe zamieszanie :oops:[/quote]

Podobno Szajbus nie żywi wielkiej urazy daletego też post zmieniam.
Zdanie mam jakie mam i wszyscy je znają.

Mam nadzieje, że sprawa w końcu się wyjaśni do końca, bo jak na razie to sam absurd wyniknął.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Myślę, że nawet nie małe i [B]Szajbusowi [/B]należą sie przeprosiny od jednej z dziewczyn.
A może w końcu inni dowiedzą się jakie sa plany dotyczące Tobiego?
Jak widzę, to jakaś ścisła tajemnica. Dobrze byłoby wiedziec, czy pies jedzie do domu czy nie.
I jeszcze jedno, jesli KTOŚ nie życzy sobie telefonów w sprawie adopcji psów lub zamierza dalej uprawiac swoją prywatę pod egidą fundacji, niech określi sie z góry. Tu nie ma miejsca na opryskliwośc i niegrzeczne zachowania w stosunku do zainteresowanych ludzi
Wszystkich wolontariuszy proszę o ustosunkowanie sie do powyższego.[/quote]

Ja niestety nie bardzo rozumiem okreslenia KTOŚ:cool3: piszmy jasniej a nie jakimis ogrodkami jesli zostało to napisane na forum.
Jakie przeprosiny i za co:crazyeye:
Tobi pojedzie do nowego domu to chyba nie jest tajemicą:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...