Jump to content
Dogomania

szkolenie w samo Południe


anka&autystyk

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szkolenie na ujeżdżalni, to by dopiero było :loveu: myślę, że po wcześniejszych ustaleniach z właścicielami udałoby się w ciągu dnia na godzinkę też wpaść, a plac wiele dłużej nie potrwa np w porze karmienia kiedy konie raczej też nie chodzą. Pytajcie o szczegóły, jestem bardzo ciekawa.

Agniś robimy prawko i świat należy do nas! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Przede wszystkim trzeba się dowiedzieć czy przyjmą nas z psami (i tutaj podkreślić liczbę mnogą mogącą dojśc do 10, żeby potem nie było problemów :evil_lol:).[/quote]
W regulaminie pisze tak:
[quote]21. Osoby wprowadzające na teren Ośrodka psy muszą sprawować nad nimi stałą opiekę, trzymać je na uwięzi, a także usuwać pozostawione nieczystości.[/quote]
czyli chyba przewidują wizyty z psami :razz:

Ktoś musiałby zrobić rozeznanie, kto ma najblizej :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

pociągiem jest także prosty dojazd :)

Tutaj jest boisko, po jego prawej stronie jest jezioro :)

[url=http://img45.imageshack.us/my.php?image=dsc0070xx3.jpg]ImageShack - Hosting :: dsc0070xx3.jpg[/url]

Nawet przy domkach jest całkiem sporo miejsca, a jeśli nie przy domkach to dalej jest całkiem sporo miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje się fajne.
Ale nie ma się co rozpisywać o zeletach ośrodka puki ktoś tam nie zadzwoni i nie dowie się czy przyjmą nas z psami i czy wydłużą dobę hotelową, tak żebyśmy tam mogli siedzieć od 10 w sobotę do 18 w niedzielę płacąc za jedną noc.

[B]Bonsai[/B] zadzwonisz? Spytaj się dokładnie ile trzebaby zapłacić za 6-8 osób.

Jak szukałam miejsca na pierwszy zjazd to też znalazłam kilka naprawdę fajnych ośrodków i wszystko było pięknie, ale na pytanie o psy pukali się w czoło albo robili mi awanturę.

[SIZE=1]Mam już temat na wykład/dyskusję na następny zjazd. :razz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja też bym wpadła jeśli byłoby w Czechowicach, jeśli nie kolidowałoby z moimi zjazdami na uczelni :).

Kierownicy ośrodka są otwarci :). Nie ma już sezonu to i ludzi mało, a zysku prawie wcale. W sezonie również ludzie przyjeżdżali z psami. Dodatkowo kierownik jest otwarty- wynajmowaliśmy boisko na dwa dni na seminarium frisbee, bez problemu :)

Link to comment
Share on other sites

mogę nie mieć ze sobą psa ale mam za sobą wywiadówkę :eviltong:

A tak całkiem serio to w ogóle będę rozpatrywać wyjazd jeśli zostawienie Zuzki nie będzie za dużym obciążeniem dla reszty (czyt. jeśli nie będzie mogła dojść do domu to nikt poza mną nie jest w stanie jej donieść z sikania :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...