Jump to content
Dogomania

szkolenie w samo Południe


anka&autystyk

Recommended Posts

[B]Agniesia[/B] mi chodzi tylko o wasze bezpieczeństwo. Już kiedyś [na samym początku, jak Birma była tuż po wyjściu ze schroniska] poprosiłam koleżankę, co by przytrzymała chwilkę młodą bo musiałam coś zrobić. Birma najpierw zaczęła panicznie ciągnąć, a później... zaatakowała Anię, co by się do mnie dostać :roll:. Co prawda więcej się to nie powtórzyło, ale wolę nie ryzykować waszymi rękami :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I właśnie zrodził się nam kolejny temat na wspólną dyskusję :) - agresja.
Niestety jest to problem, z którym każdy trener prędzej czy później na pewno się zetknie. Zaczniemy od tego czym w ogóle jest agresja, jakie są jej rodzaje, przeanalizujemy typy agresji prezentowanej przez psy, jakie maja podłoże, co robić gdy pies jest agresywny. Przy okazji możemy poruszyć, jakże aktualny ostatnimi czasy, temat sygnałów grożących i uspakajających, a zwłaszcza tych drugich.

Akceptujecie? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Jak najbardziej... zwłaszcza jeśli będzie o agresji lekowej i dominacyjnej [Birma jest bardzo agresywna w nowych miejscach, a dodatkowo jest agresywna do każdego "nie słuchającego się" psa, śmiącego zbliżyć się do niej :mad:].[/quote]
ja też za ;) bo mam dość podobny problem jak bonsai :mad: tzn. mój pies:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka&autystyk']agresywny chomik, tego jeszcze nie było :eviltong:

Fajnie że się przyjęło. To wstępnie mamy tematykę pierwszego zjazdu załatwioną? chyba że macie jeszcze jakieś sugestie na teraz?:cool3:[/quote]
no widzisz:cool3: jeszcze się obawiam troszkę tropienia, bo na zlocie dogomaniaków, jak ją zostawiłam chyba z Mysią i poszłam do domku po kiełbaski na grila, to miała próby samobójcze :evil_lol::evil_lol:

Taaak,ja jestem za,żeby tematyką 1szego zjazdu była agresja:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']I właśnie zrodził się nam kolejny temat na wspólną dyskusję :) - agresja.
Niestety jest to problem, z którym każdy trener prędzej czy później na pewno się zetknie. Zaczniemy od tego czym w ogóle jest agresja, jakie są jej rodzaje, przeanalizujemy typy agresji prezentowanej przez psy, jakie maja podłoże, co robić gdy pies jest agresywny. Przy okazji możemy poruszyć, jakże aktualny ostatnimi czasy, temat sygnałów grożących i uspakajających, a zwłaszcza tych drugich.

Akceptujecie? :razz:[/QUOTE]

Bardzo mi się podoba :). CSy to bardzo fajny temat na dyskusję.
O agresji wiem bardzo niewiele, ale chętnie posłucham :).

Basiu, pierwsze ślady będą bardzo krótkie (na jakieś 30 kroków), więc może żaden pies nie spanikuje :).

Link to comment
Share on other sites

A mój wyjazd stanął pod co raz większym znakiem zapytania... najprawdopodobniej będę miała u siebie na parę dni suczkę husky na DT. Jeśli dobrze pójdzie to 2 listopada będzie u mnie, więc są małe szanse, że w ciągu tygodnia znajdzie się inny DT [chociaż mam nadzieję]. Jeśli jednak ktoś inny będzie ją mógł wziąć na stałe DT to się odezwę ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Agniesia [/B]z kompletnie niewyuczonym haszczakiem raczej nie znajdę :shake:. Sunia ma 7 lat, a umie tylko 3 komendy [siad, spokój, na miejsce], więc już się boje co się będzie działo... może chociaż na parę godzin uda mi się przyjechać, ale nie obiecuję... na hotel w każdym bądź razie sie nie piszę. A w ogóle to ja nie chcę jej znaleźć kogoś na 2 dni... ja chcę znaleźć jej inny DT [w temacie suni od początku podkreślam - mogę ją wziąć na parę dni, ale tylko po to, żeby nie trafiła do pseudo... musi być ode mnie jak najszybciej zabrana :mad:]...

Link to comment
Share on other sites

Super pomysl :)
Z checia bym dolaczyla, ale niestety ten weekend mam juz zaplanowany :roll:. Mam nadzieje, ze pomysl zostanie zrealizowany pomyslnie i wznowiony w najblizszej przyszlosci.
Czekam na relacje po powrocie.

pozdrawiam
Ewelina i Emiko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Drugi termin mnie pasuje, choć napisałaś w PW Agnisiu o październiku, nie listopadzie ;)[/quote]
Haha, nie wiem co mi się dzieje z tymi miesiącami :lol:.

To co w takim razie robimy?
W tym momencie z kilkunastu chętnych zostało czterech.
Szkoda, żeby teraz, gdy juz prawie wszystko jest ustalone i pozałatwiane, pomysł upadł... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...