Jump to content
Dogomania

Dopiero roczek, wspaniały charakter, oryginalne umaszczenie- cudny DON MA DOM!


Koperek

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sluchajcie ja nie wiem, ja mu w ogloszeniach robie ze ma rok, a zobaczylam, ze jest na stronie schorniska i ma napisane 4 lata??? To jak z nim wkoncu jest .
Info ze storny schroniskowej:
[B]numer : 1018-08
[/B][SIZE=4]Czester
[/SIZE]4 lata, duży, niezwykłej urody.
Był [B]zabrany z podwórka[/B].
[B]W towarzystwie innych psów, na podwórzu czuje się doskonale, dobrze pilnuje.
Kiedy jest sam traci cały rezon[/B].
Uroczy, delikatny i piękny pies

link:
[URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

O matko, to teraz się przegibłam przez krzesełko, jak to zobaczylam :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Widać zębolki w kiepskim stanie, skoro tak napisali! Dziewczyny wielkie sorry, ale na prawdę uslyszałam, że ma około roku, bo młody, zwariowany i tak też wygląda!

W każdym razie [B][SIZE=3][COLOR=red]SAFIRE[/COLOR][COLOR=red]K[/COLOR][/SIZE][/B] nadal siedzi w schronie, a do mnie nikt wczoraj nie dzwonił. Może dzisiaj będzie się telefon urywał- oby!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sloneczko76']czy 1 roczny ,czy 4 letni ,jest piekny i nalezy mu sie kochajacy domek[/quote]
Co prawda to prawda, ale jednak jest to "lekka" różnica:evil_lol: i kłamać ludziom nie należy!

[SIZE=3]JEŚLI MOGE O COŚ PROSIĆ- [B]GOSKA[/B] I [B]SLOMKA[/B]- ZMIEŃCIE W OGŁOSZENIACH, ŻE MA OKOŁO TRZECH LAT!- ZAWSZE TO INACZEJ BRZMI[/SIZE]:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A na stronie schronu sa 2 opisy Safirka - jako Czester i jako Bary
Jako Bary
pies, 4 lata, dość duży, pięknie ubarwiony.
[B]Wychowywał się w ogrodzie[/B] i nie bardzo jeszcze potrafi chodzić na smyczy (uczy się).
Jest [B]towarzyski i wesoły[/B].
Idealny [B]do domu z ogrodem[/B].
Pojętny i piękny pies.
Jako Czester
4 lata, duży, niezwykłej urody.
Był [B]zabrany z podwórka[/B].
[B]W towarzystwie innych psów, na podwórzu czuje się doskonale, dobrze pilnuje.
Kiedy jest sam traci cały rezon[/B].
Uroczy, delikatny i piękny pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Niestety telefonów caly czas brakuje!!! :-(

Nie wiem już o co ludziom chodzi... [SIZE=4]Przecież to piękny pies![/SIZE][/quote]
Koperku bo teraz ludzie dbaja tylko o wlasny tylek i wszystko inne maja gdzies. I nic ich poza ich wlasna wygoda nie obchodzi.
Ja mam dzisiaj chyba zly dzien.
Safirku moze nie bede miala racji i znajdzie sie jeszcze jakis dobry czlowiek ktory da Ci wspanialy domek.

Link to comment
Share on other sites

[B]Slomka [/B]nic się nie martw! Dzisiaj pierwszy, a do tego wspanialy telefon w sprawie [B][SIZE=3][COLOR=red]SAFIRKA[/COLOR][/SIZE][/B]/CZESTERA!!!:multi:

Co prawda pani chce do mieszkania, więc delikatnie musialam oddalić pomysł zamieszkania w nim [B][SIZE=3][COLOR=red]SAFIRKA[/COLOR][/SIZE][/B], ale może któryś duży psiak świetnie nadający się do mieszkania i który czeka zbyt długo, wpadnie w oko i przekona się, co to swój człowiek???:cool3:

Prześlę Pani fotki naszego, kochanego MAXIKA, Spajkiego i jeszcze coś wymyślę... Może BEKELKĘ też zareklamować- ona do dzieci się nie nadaje, ale do dorosłych ma świetny, twardy, inteligentny charakter.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...