Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Według mnie, to na tych nowych wzorkach z Rogza jest niepotrzebnie naszyty ten duży napis "Rogz". Beznadziejnie to wygląda :lol: O wiele lepiej by wyglądało, bez tego napisu. Przecież i tak jest metka przy obróżce i to by wystarczyło.

Mi się nawet podoba ten szary z różowy.

[B]Dariette,[/B] cudnie mu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się czemu tak mało (na sztuki) pojawiło się nowych akcesoriów Lupine - rozdzielili pomiędzy sklepy internetowe? Peace Pup był prawie w całości wykupiony, do wykupienia Woofstocku sama się mocno przyczyniłam... no i nie ma szelek z nowych wzorów, dlaczego? Dojdą później?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieska']Po jednej sztuce było na lupine.pl, może reszta wyląduje w wymienionych na ich stronie sklepach? :)[/quote]

Ja chciałabym kupić taką obrożę w Pełnej Misce, jest na ich stronie, ale nie można jej jeszcze kupić, z tym drugim wzorkiem (dla dużych psów) jest podobnie. Pytałam, kiedy będą dostępne, ale nie dostałam odpowiedzi :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieska']Zastanawiam się czemu tak mało (na sztuki) pojawiło się nowych akcesoriów Lupine - rozdzielili pomiędzy sklepy internetowe? Peace Pup był prawie w całości wykupiony, do wykupienia Woofstocku sama się mocno przyczyniłam... no i nie ma szelek z nowych wzorów, dlaczego? Dojdą później?[/quote]
To pewnie było tak 'na próbę'. Pisałam jakiś czas temu do kogoś z lupine.pl i odpowiedziano mi że nowe wzorki będą w Polsce dopiero po wakacjach bo wtedy będzie najbliższa dostawa. W innych sklepach niż lupine.pl na pewno nie było jeszcze tych akcesorii.

Z resztą, jesteś pewna że obróżki były? Może tylko dodali wzór na stronę, podobnie jak na pełnej-misce, wzorek jest już w ofercie, ale jeszcze nie do kupienia. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justy$ka']Bardzo Dziekuje.! :loveu:

Dziś już na pewno zamówię, bo obroża sie Larze zepsuła :cool1:

A ten "Kącik pupila" to jakis sprawdzony sklep.?

Pzdr.[/quote]

A ta obroża nie będzie za wąska? Ma tylko 1cm szerokości, ja swojemu kurduplowi 18mm z lupine zawsze kupuję ;).

Właśnie lupine zamówiłam :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justy$ka']Bardzo Dziekuje.! :loveu:

Dziś już na pewno zamówię, bo obroża sie Larze zepsuła :cool1:

A ten "Kącik pupila" to jakis sprawdzony sklep.?

Pzdr.[/quote]

za cienkaaa ta obroża :-o:-o:-o:-o
i klips zepsuje od razu :cool3:

Kącik Pupila bardzo polecam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...