Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Unbelievable']ja pokusiłabym się o stwierdzenie że psu, szczególnie dlugowłosemu jest lepiej w obroży półzaciskowej, wyregulowanej tak żeby po zaciśnięciu była dobrze dopasowana/lekko uciskała. A dlaczego? nie wyciera sierści, nie drażni cały czas skóry szyi- wam też byłoby niewygodnie gdzybyście mieli na szyi łańcuszki przylegające sztywno do szyi zamiast swobodnie leżących ;)[/quote]

też właśnie myślałam o tych jego kudłach, dlatego się zastanawiałam nad półzaciskiem. ;)

[quote name='Agata_Roki']O dzięki za uświadomienie Onomato-Peja :cool3:
W takim razie ja nawet dużemu psu nie nałożyłabym takiego zacisku a małemu tym bardziej :eviltong:[/quote]


ale nikt nigdzie nie mówił o zakładaniu zacisku dla małego psa :eviltong:
od początku była mowa o półzaciskach. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
ale nikt nigdzie nie mówił o zakładaniu zacisku dla małego psa :eviltong:
od początku była mowa o półzaciskach. ;)[/quote]

Mój pies jest stosunkowo mały (obroże i szelki Mki) i używamy łańcuszka zaciskowego. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny!
Mam prośbę, potrzebuje pomocy.
Co poleciłybyście dla suni w typie DONka z wzorów rogza lub rd.
Mała ma pięć miesięcy i jakieś 35 cm w szyjce.
I jaka szerokość dla niej najlepsza??
Aha i jeszcze może jakąś uniwersalną wytrzymałą smyczkę może być ze skóry, ale nie musi, najlepiej czarną żeby pasowała do różnokolorowych obróżek.
Z góry dzięki:**

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares'][URL="http://pitman.pl/"]pitman.pl power dog acessories- Internetowy sklep z artykułami dla psów sportowych.[/URL]


;)[/quote]
[I][B]ale taniocha :diabloti::diabloti:[/B][/I]
[quote name='Agata_Roki']Półzacisk jest z łańcuszkiem,zacisk bez :cool3: Bynajmniej ja tak od zawsze rozumiem i tak mi też tłumaczyli bo stety niestety mam dużego psa,dla którego obroże są drogie i nie ma ładnych wzorków i nie interesuję się zbytnio kwestią obróżek dla małych piesów :diabloti:[/quote]
[I][B]zacisk to jest jak mnie masz ogranicznika i obroża zaciska się na maxa aż poddusza psa.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']
[I][B]zacisk to jest jak mnie masz ogranicznika i obroża zaciska się na maxa aż poddusza psa.[/B][/I][/quote]

no przecież już wiem :p

[quote name='Feigned']ale nikt nigdzie nie mówił o zakładaniu zacisku dla małego psa :eviltong:
od początku była mowa o półzaciskach. ;-)[/QUOTE]

Ale ja wyrażam własne zdanie :eviltong: Nigdy nie nałożyłabym takiego zacisku swojemu psu bo mnie też nie byłoby w takim przyjemnie.

[QUOTE]Cześć dziewczyny!
Mam prośbę, potrzebuje pomocy.
Co poleciłybyście dla suni w typie DONka z wzorów rogza lub rd.
Mała ma pięć miesięcy i jakieś 35 cm w szyjce.
I jaka szerokość dla niej najlepsza??
Aha i jeszcze może jakąś uniwersalną wytrzymałą smyczkę może być ze skóry, ale nie musi, najlepiej czarną żeby pasowała do różnokolorowych obróżek.
Z góry dzięki:** [/QUOTE]

Teraz weź Funky Retro :loveu: Na poczwarce świetnie będzie wyglądać,teraz myślę że Lka będzie dobra,potem jak dorośnie żeby w futrze było bardziej widoczne pewnie lepsze będą XLki ;) [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=17]Rogz obroża HB 03 T - Funky Retro[/url]

A smycz może być czarna z Rogza z odblaskowymi nitkami,ja się całe życie zbieram na taką i szkoda mi kasy więc kupuję obrożę i zwykłą smycz w zoologu :cool3: Albo czarna,gładka z Red Dingo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Ponawiam pytanie bo chyba zostało niezauważone.[/quote]

Mam 2 pary szelek Muscata- dla suczki (czerwone, skóropodobne) i młodego (czarne z odblaskową nitką). Jestem z nich bardzo zadowolona. Są mocne i wytrzymałe :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Mam pytanie kto miał na sprzedaż Rogza Gekko Xl ? Wczoraj jak przeglądałąm to widziałam że ktoś miał na sprzedaż ale nie pamiętam kto i czy nadal aktualne :oops:[/quote]

mial olek ale jzu sprzedal
jest na bazarku teraz taka obroza ;)
dam Ci link na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']no przecież już wiem :p



Ale ja wyrażam własne zdanie :eviltong: Nigdy nie nałożyłabym takiego zacisku swojemu psu bo mnie też nie byłoby w takim przyjemnie.



Teraz weź Funky Retro :loveu: Na poczwarce świetnie będzie wyglądać,teraz myślę że Lka będzie dobra,potem jak dorośnie żeby w futrze było bardziej widoczne pewnie lepsze będą XLki ;) [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=17"]Rogz obroża HB 03 T - Funky Retro[/URL]

A smycz może być czarna z Rogza z odblaskowymi nitkami,ja się całe życie zbieram na taką i szkoda mi kasy więc kupuję obrożę i zwykłą smycz w zoologu :cool3: Albo czarna,gładka z Red Dingo ;)[/quote]

Dziękuję ci bardzo, a jak myślisz jakie kolorki by jej jeszcze pasowały, bo mi się strasznie podoba floral i ta nowa limitowana, obydwie w fiolecie i filoetowy rd też, ale nie wiem czy by jej pasował.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonik2626']Dziękuję ci bardzo, a jak myślisz jakie kolorki by jej jeszcze pasowały, bo mi się strasznie podoba floral i ta nowa limitowana, obydwie w fiolecie i filoetowy rd też, ale nie wiem czy by jej pasował.;)[/quote]
wszystko będzie pasować, kup to co Tobie się podoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']Nie bijcie, ale mam takie pytanie. Co sądzicie o takim przenośnym zasobniku na przysmaki? [URL="http://cagnolino.pl/?100,biskit-zasobnik-na-przysmaki"]Biskit Zasobnik na przysmaki - cagnolino.pl[/URL][/quote]
[I][B]jest ok, ale chyba tylko małe smaczki tam wejdą...ja tam wole moją saszętke z trixie :loveu::loveu::loveu: suszone płuca wejda przynajmniej :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...