Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='puzzle']Lena wyglada bosko:loveu:, jaka masz do tego smycz?:razz:

Co do szelek to je pomierze, ale jutro, a kiedy podam wymiary nie jestem pewna, bo mam ograniczony dostep do kompa;). Powiem tylko, ze moj pies ma 50cm w klacie i mysle, ze spokojnie zmiesci sie 56-58cm;), jest jescze spory zapas tasmy;)...[/QUOTE]
no to w sam raz na nasze rasele :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeszcze pytanie czy pasek im się między łapy zmieści;) czekam więc na wymiary paska między łapami i jak będzie grało to zamawiam.
Fiolet chyba bo jeszcze nie mamy. Tylko nie wiem jaką smycz bo potrzebuję 180cm najchętniej hmm może linkę czarno-fioletową jak uda mi się kupić?

Ja używałam rd, rogza, muscata i trixie. Żadne się nie rozwaliły, z jakości jestem niezadowolona z rogza - krzywa naszywka i nie do końca równo przyszyta taśma.


Szorki odpadają - suka z nich wyłazi jednym ruchem, ja je wolniej zakładam niż pies wychodzi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Jeszcze pytanie czy pasek im się między łapy zmieści;) czekam więc na wymiary paska między łapami i jak będzie grało to zamawiam.
Fiolet chyba bo jeszcze nie mamy. Tylko nie wiem jaką smycz bo potrzebuję 180cm najchętniej hmm może linkę czarno-fioletową jak uda mi się kupić?

Ja używałam rd, rogza, muscata i trixie. Żadne się nie rozwaliły, z jakości jestem niezadowolona z rogza - krzywa naszywka i nie do końca równo przyszyta taśma.


Szorki odpadają - suka z nich wyłazi jednym ruchem, ja je wolniej zakładam niż pies wychodzi:evil_lol:[/quote]

linki czarno fioletowe są tutaj na 170 :loveu:
[URL]http://pasaz.euroanimal.eu/sklep.php?id=6143[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anitaaa i bartis']linki czarno fioletowe są tutaj na 170 :loveu:
[URL]http://pasaz.euroanimal.eu/sklep.php?id=6143[/URL][/quote]
A nie lepiej pójść do sklepu żeglarskiego, kupić kawałek liny i szeklę tudzież karabińczyk? :roll: Lin jest do wyboru do koloru, a zrobienie ucha to nie jest wielki problem. Jakość ta sama z tym, że długość można sobie samemu wybrać. No i cena niższa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grzywka']A nie lepiej pójść do sklepu żeglarskiego, kupić kawałek liny i szeklę tudzież karabińczyk? :roll: Lin jest do wyboru do koloru, a zrobienie ucha to nie jest wielki problem. Jakość ta sama z tym, że długość można sobie samemu wybrać. No i cena niższa.[/QUOTE]

ale te linki są twardsze, nieprzyjazne do trzymania ;) jeżeli chodzi o linki treningowe myślę tak samo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']my też mamy :eviltong: tylko troche większe ;)

[/quote]

pamietalam o tobie :evil_lol:
tylko wiedzilam ze masz duze :diabloti:

wlasnie stwierdzilam ze pies nie wchodzi mi w szelki rogza Mki ...nie uzywalismy z 2 tygodnie i chyba przytyl :roll:
a w Lki wchodzi :evil_lol: ale glupio wyglada ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']ale te linki są twardsze, nieprzyjazne do trzymania ;) jeżeli chodzi o linki treningowe myślę tak samo[/quote]

Są liny żeglarskie nie z nylonu, chyba się je nazywa materiałowe... są bardziej miękkie i przyjemne w dotyku (tylko wtedy ich grubość z reguły jest większa :shake:). No nic, ja preferuję i tak najbardziej smycze skórzane. Nie wiem jak to będzie z wychodzeniem na niej z przyszłym border terrierem:evil_lol:, ale z moim ON się sprawowała wyśmienicie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grzywka']Są liny żeglarskie nie z nylonu, chyba się je nazywa materiałowe... są bardziej miękkie i przyjemne w dotyku (tylko wtedy ich grubość z reguły jest większa :shake:). No nic, ja preferuję i tak najbardziej smycze skórzane. Nie wiem jak to będzie z wychodzeniem na niej z przyszłym border terrierem:evil_lol:, ale z moim ON się sprawowała wyśmienicie :p[/QUOTE]

o tym nie wiedziałm ;)
do terriera bardziejprzydatna będzie smycz dluższa niż 120cm, bo terriery lubią sobie poeksplorować :diabloti: z własnego doświadczenia, na 120cm pies ciągnie, na 180 już nie ;)

Link to comment
Share on other sites

Obróżka lupine mi doszła :loveu:. Jeszcze nie wiem jak na suńce wygląda bo ona nawet głowy podnieść z poduszki nie chce (pośniadaniowa drzemka :roll:). Ogólnie mi się podoba, sztywność taśmy mi pasuje (tak jak collar) z wyjątkiem tego co się zaciska (w zwykłych obrożach rzadko chodzimy i musiał być zacisk) i chyba smycz do niej jakoś później dokupię, bo lubię sztywne smycze. No i jeszcze ID do tego jakiś dobrać muszę, ale chyba przy tej srebrnej łapce zostanę..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']
Ja używałam rd, rogza, muscata i trixie. Żadne się nie rozwaliły, z jakości jestem niezadowolona z rogza - krzywa naszywka i nie do końca równo przyszyta taśma.
[/quote]
Ja od 2 lat mam zwykla obroze na zatrzask i jest jak nowa. Nie wiem w sumie czy im drozsza, tym lepsza:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']Ja od 2 lat mam zwykla obroze na zatrzask i jest jak nowa. Nie wiem w sumie czy im drozsza, tym lepsza:roll:[/QUOTE]
ale zależy od jakości prduktów z których rzecz jest wykonana, mocne produkty są też droższe. Ale też jeżeli pies nie powoduje nie wiadomo jakich ekstremalnych sytuacji, np. mocnego ciągania na smyczy to i te tańsze wystarczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']ale zależy od jakości prduktów z których rzecz jest wykonana, mocne produkty są też droższe. Ale też jeżeli pies nie powoduje nie wiadomo jakich ekstremalnych sytuacji, np. mocnego ciągania na smyczy to i te tańsze wystarczą.[/quote]
Szkoda, ze kupujac w sklepie internetowym nie mozna posmyrac produktow:pRogz mi sie szybciej zniszczyl i jest taki wymemlany:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']Ja od 2 lat mam zwykla obroze na zatrzask i jest jak nowa. Nie wiem w sumie czy im drozsza, tym lepsza:roll:[/QUOTE]

nie twierdziłam, że kupuję takie akcesoria bo mój potwor niszczy i zrywa inne:evil_lol: po prostu lubię jak mój pies ma fajne szelki/smycz/coś a takich zwykłych nie ma w fajnych wzorach. Dużo bardziej podoba mi się w hibiscusie rd niż w indiańskich szelkach i dlatego ma hibiscusa a nie zwykłe szelki. Choć mają do wyboru indiańskie i gładkiego muscata kupiłabym muscata bo jest ładniejszy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...