Jump to content
Dogomania

Malwina i Fart w nowym domu u lawini.


ZUZANNA11

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Fart ma kolejny przydomek-astronom. Lubi patrzeć w niebo i podziwiać księżyc w kształcie rogalika.Ciekawi go co tak świeci nad dachami.Raz to jest ,a raz nie ma.Malwina jest cała w skowronkach.Wie już,że jest bezpieczna i ciesząc się fajnie popiskuje.Coraz bliżej podchodzi po jedzenie.W czasie mrozów dostaje ciepłą zupę i gotowane mięso z kurczaka.Fart ciągle sprząta jej w budzie.Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Malwina nie tylko dobrze wygląda,ale także zrozumiała,że jest bezpieczna.Bardzo stara się wykonywać polecenia,choć nie zawsze jej to wychodzi.Ma bardzo ładne ząbki,które pokazuje kiedy wydaje jej się,że może nam coś zagrażać.Jest bardzo kochana i rozumuje w kategoriach ludzkich,nie psich.Pewnie to jej reinkarnacja filozofa w psiej skórze.A Fart to psotnik i koniec.Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lawinia']Malwina nie tylko dobrze wygląda,ale także zrozumiała,że jest bezpieczna.Bardzo stara się wykonywać polecenia,choć nie zawsze jej to wychodzi.Ma bardzo ładne ząbki,które pokazuje kiedy wydaje jej się,że może nam coś zagrażać.Jest bardzo kochana i rozumuje w kategoriach ludzkich,nie psich.Pewnie to jej reinkarnacja filozofa w psiej skórze.A Fart to psotnik i koniec.Pozdrawiamy.[/QUOTE]


Czy myślicie,że w najbliższej przyszłości będziemy szukać Malwinie domu?
Czy ona nadaje się do adopcji? Jak to widzicie?

Link to comment
Share on other sites

Wątpliwe aby nadawała się do adopcji.Jest bardzo nieufna.Wszystkiego się boi.Trzeba dużo spokoju,szczególnie w jej obecności.Jeszcze nie widziałam czegoś takiego.Nawet nieufne psy ze schroniska można jakoś do siebie przekonać.Ale nie Malwinę.Pozdrawiamy

[img]http://img96.imageshack.us/img96/7149/img9529.jpg[/img]
A tak rozmawiamy sobie z Fartem.Malwina gdzieś się czai,pewnie też by tak chciała.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Malwina jest wspaniałą opiekunką.Mamy pod opieką szczeniaki z lasu.Malwina pilnuje aby nic im się nie stało,a już nie daj Boże,żeby je ktoś wyniósł.Jest bardzo odpowiedzialna.A Farcisko to zadymiarz.Narozrabia,a potem chce wszystkich zalizać w ramach przeprosin.Ogólnie jest ok pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na wstępie chciałabym podziękować za wsparcie finansowe.Jesteśmy bardzo wdzięczni.Co do szczeniąt,to mieliśmy je u siebie przez dwa tygodnie.W tym czasie szukalismy dla nich domów.Szczeniaki zabrane były z lasu na terenie jednostki wojskowej.Wychowała je pod krzakiem wyrzucona suka.Psy przezimowały w skrajnie trudnych warunkach.Na szczęście znalazły już domy.Było ich siedem.Malwina jest super,ale głaskać się nie daje.Bardzo lubi zaglądać do reklamówek kiedy wracam z zakupów.Nauczyła się,że zawsze coś smacznego dostaje.Dlatego czeka pod bramą,a kiedy nadchodzę piszczy z radości.Poza tym wygląda super.Ma piękną lśniącą sierść.A Farcisko jest strasznie charakterny.Gania wszystko co się rusza i dewastuje ogródek.Na słowną reprymendę reaguje nerwowo.Chyba ma ADHD. Uważa się za szeryfa podwórka.Próbuje ustawiać wszystkie suki do pionu.Ciekawe kiedy spoważnieje.Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękujemy za życzenia i ze swej strony życzymy również zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.Zaczęła się wiosna,więc psie mordki poweselały.Nie wiem,czy są przekarmione,ale już nie wiedzą co jeść.Nawet mięsko musi jakiś czas poleżeć.Cieszymy się,że o nas pamiętacie.Pozdrawiamy Lawinia i Rafał oraz wszystkie nasze pieski i kotki.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa...
ONek w ciężkiej apatii i depresji...
Trzeba jak najszybciej wyciągnąć go ze schronu.
Nawet najmniejsze wpłaty przyczynią się do uratowania mu życia.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181095-ON-depresja-deklaracje-na-dt-pilnie-potrzebne-PomA-A-cie/page28[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witamy naszych przyjaciół.Malwina i Fart mają się świetnie.Bardzo chętnie się bawią,a wtedy jest widowisko.Nie wiem czy Malwina da się kiedyś pogłaskać ale nie tracimy nadziei.Zaczyna się lato i jeśli ktoś będzie w pobliżu zapraszamy na herbatę.Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Malwina w dalszym ciągu nie daje się pogłaskać.Jest pięknym pieskiem,a Fart nieznacznie ją przerósł.Poza tym Malwina bardzo przywiązała się do mojej mamy.Wyje kiedy wychodzi z domu,a gdy wraca Malwina jest cała w pląsach i piszczy z radości.Fart to stary lizus.Ciągle by się bawił.Bardzo kocha jeść i próbuje rządzić wszystkimi zwierzętami na podwórku.Kiedy wychodzą na spacer to gryzie ich smycze.A poza tym pozdrawiamy naszych przyjaciół.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności na dogo. Cieszę się, że u psiaków wszystko w porządku. Pani Prezes, czy można byłoby Was odwiedzić w którąś niedzielę października ? Chciałabym nadrobić wszelkie zaległości, których narobiłam tutaj przez kilka miesięcy swoją nieobecnością.
Zostałam rónwnież już wiele miesięcy wcześniej poproszona o dyskusję w kwestii dofinansowania Malwiny i Farcika. Sama musze się przyznać, że zaniedbałam swoje zobowiązania ze względu na sprawy osobiste. Z tego co tutaj zostało napisane, Malwina i Farcik są już w domu stałym. Wiem, że co najmniej dwie osoby wciąż wpłacały przed wakacjami na psiaki sumę, którą zadeklarowały na dom tymczasowy. Ale czy to jest konieczne, skoro jest to już dom stały ? Co innego gdybyśmy mieli zrzucić się na sterylizację Malwiny. Czy jest w ogóle jakaś szansa, żeby ona się dała wysterylizować ? Pomyślałam również o tym, że zamiast określonych wpłat moglibyśmy co jakiś czas zrzucać się na karmę dla Malwiny i Farta.

Link to comment
Share on other sites

Wpłacałam na Malwinę do kwietnia włącznie. Przyznaję się, że później przestałam.
Trzeba coś postanowić, bo przecież nie możemy utrzymywać psa do końca jego życia.
Tu musi się wypowiedzieć lawinia albo rafali.
Czy są dla Malwiny domem stałym? Jaka jest ich decyzja?
Popieram też mtf zalesie w temacie braku rozliczeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...