Jump to content
Dogomania

Wszystkozjadacz - Sara! :D


Moniek193

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izuuus']Naprawdę! Mogłabyś brać przykład z innych i dawać duuużo zdjęć :D

To wspaniale! :multi:[/QUOTE]
No, ja właśnie biorę ten przykład z Ciebie i dlatego prawie nic nie daję :diabloti:
[quote name='psiulka']Hej Wam! Fajnie, że nareszcie galeria z powrotem ruszyła :multi:

Może zrobimy jakiś spacer na poligon? Nie zasłonisz się nauką, bo mamy prawie tydzień wolnego :)[/QUOTE]
No raczej bez Sary, nie ze względu na jej lęki, ale wolałabym jeszcze nie..
[quote name='Izuuus']I zabierzcie Sarę i dużo zdjęć ;)[/QUOTE]
Zabawne!
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ale ona sie bedzie uczyc jeszcze na przyszly tydzien :lol:[/QUOTE]
Jasne, o niczym innym nie marzę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']nie watpie :p[/QUOTE]
:diabloti:

~~ U nas właśnie burza, dlatego nasz wyjazd do znajomych stanął pod znakiem zapytania, obecnie siedzimy z Sarką w domu i odpoczywamy po obiadku :D

Jakaś zaległa 'z glutkiem' :diabloti:

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/nadogo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]gluty są w porządku ;)
szczególnie jak podczas biegania owiną się dookoła całej kufy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Salsa tak się nie ślini ale kumpla suka to mistrzyni w tej dziedzinie, jak się bawią to nie dość że jej pysk jest cały w ślinie, Salsa cała tonie to jeszcze często wytrzepie się koło nas i my jesteśmy ogluceni....bosko! :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa'][url]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/nadogo.jpg[/url] słodka :eviltong:[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]gluty są w porządku ;)
szczególnie jak podczas biegania owiną się dookoła całej kufy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Salsa tak się nie ślini ale kumpla suka to mistrzyni w tej dziedzinie, jak się bawią to nie dość że jej pysk jest cały w ślinie, Salsa cała tonie to jeszcze często wytrzepie się koło nas i my jesteśmy ogluceni....bosko! :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Sara jak się gluta, to ma swoją ślinę nawet na grzbiecie, ja oczywiście też jestem cała mokra i wszystko w okolicy :D Psy, które się z nią bawią dostają darmowy prysznic :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ale u nas cichutko..

Nie wiem, czy wspominałam, ale Sara ma cieczkę i lata sobie w pięknych majteczkach, zlatujących z doopki, po domu :diabloti: Mimo wszystko, wczoraj postanowiłam zabrać ją do babci :D Niestety musiałam ją od Cezara odseparować, ale przynajmniej dziewucha wiejskiego, świeżego powietrza powdychała, to się jej lepiej spało w drodze powrotnej :D


I jeszcze jak możecie, to zaglądajcie tu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178705-Bokser-mix-Pedro-bez-palca-bez-brody-bez-domku"]KLIK[/URL]


[I]I jeszcze jedna wiadomość, to taka, że sprzedaję moje lustro Nikon d60 + obiektyw, karta i torba, więc jakby ktoś chciał kupić, to proszę bardzo :lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Dalej jej gaci nie wyprałaś?! Nie ładnie :D
Za kare musisz kupić 10 paczek Jeżyków![/QUOTE]
Kto powiedział, że nie wyprałam? Pfff.. Ma z 10par świeżo wypranych, ale wszystkie z doopy lecą, bo ogona nie ma :D

Nie kupię! xd
[quote name='Izuuus']Zdjęć nie dajesz i się dziwisz, że cicho! :D[/QUOTE]
Wcale, że daję, o!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/nadogo.jpg[/URL]
Śliczna mordka :loveu:

Dlaczego sprzedajesz lustro? :crazyeye: Coś nowego będziesz kupować? :cool3:[/QUOTE]
Dziękujemy :)

No, zamierzam :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Cześć :multi: Bardzo fajnie, że w końcu przypomniałaś sobie że masz coś takiego jak galeria. :diabloti:

A Sara ma różową smyczkę? :cool3: :evil_lol:[/QUOTE]
Ależ ja cały czas pamiętałam :siara:

Tak, z flexi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...