Jump to content
Dogomania

Wszystkozjadacz - Sara! :D


Moniek193

Recommended Posts

[quote name='Cieplutkaa.']Aj cała Monika.. Dużo gadania.. a zdjęć? Całe dwa, ot co! :eviltong:[/QUOTE]
:diabloti:

No niestety na razie zdjęć nie mam, mogę Wam dać tylko takie coś:

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/sarcia.jpg[/IMG]

I taka fotka (nie wiem czy już ją pokazywałam):

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/kwiaty.jpg[/IMG]

PS U nas pogoda dzisiaj nawet dopisuje, choć chyba zanosi się pomału na deszcz. Sarka właśnie siedzi na polku, a ja wróciłam z zakupów i idę się uczyć, bo czeka mnie ciężki tydzień niestety..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
winni się tłumaczą ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Pff.. :diabloti: No dobra, troszkę jej tym życie uprzykrzyłam, bo jak to nie poganiać po ogrodzie i nie uciekać pańci, ale to dla jej dobra, ot co! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']A innym wytyka, że jedno zdjęcie do galerii wstawiają. :eviltong:
I do mnie Żonka nie zagląda.. Aa potnę się! :placz:[/QUOTE]
Ja już daję więcej niż niektórzy, hah! :diabloti:

Wcale, że zaglądam, tylko nie pisam :eviltong:

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']czy cie Bog opuscil? :mdleje: dopiero ta lustrzanke kupilas a juz sprzedajesz :mdleje:[/QUOTE]
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']Ale i tak u mnie nie byłas! Ja wiem swoje! I na gadu nie odpisujesz..[/QUOTE]

ona wgl odseparowana od swiata ... Prosimy ja od (o matko nawet nie wiem ile dokladnie ) ale bardzo, bardzo dlugo zeby sie przeszla z nami na poligon ( 2 kroki od jej domu ) a ta wiecznie jakis wykret znajdzie ...pfffy bez laski -.-


:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']Dajesz. :diabloti:
Bo tak to narzekasz, że nic nie wstawiam.. :eviltong:[/QUOTE]
Było coś z jakimś nietoperzem, jakieś różnice :D I te zielone szelki :D
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ona wgl odseparowana od swiata ... Prosimy ja od (o matko nawet nie wiem ile dokladnie ) ale bardzo, bardzo dlugo zeby sie przeszla z nami na poligon ( 2 kroki od jej domu ) a ta wiecznie jakis wykret znajdzie ...pfffy bez laski -.-


:roll:[/QUOTE]
Co ja poradzę, że dzwonicie jak nie trzeba :D I że dopiero w czerwcu skończy mi się maraton sprawdzianów..
[quote name='Cieplutkaa.']Zgłupiała ta moja Żonka, zgłupiała doprawdy. :shake:[/QUOTE]
Bywa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ile tu nagadane :mdleje: Może by tak mnei gadania, a więej zdjęć ;)?[/QUOTE]
Jak przyjedziesz i zrobisz, to z pewnością wstawię :loveu:
[quote name='Kisses']Przepraszam Cię. Ale pan M. jest wspaniałym tematem do rozmów![/QUOTE]
Właśnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...