Jump to content
Dogomania

[Kraków] Dusia - już w nowym DOMU!!! :):)


wiq

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam w sobotę telefonicznie z P. Bernadettą. Ta Pani bardzo przejęła sie losem Dusi....to ona sfinansowała jej transport i tak jak my nie może uwierzyć w jej metamorfozę. Bardzo interesuje sie jej losem .... prosiła aby zapytać jak stoicie z finansami na jej operację... i po za tym....rozmawiałyśmy
(ale o tym cicho sza:evil_lol: ) o ewentualnej adopcji Dusi. Myślę ,że to było by cudownym zwieńczeniem szczęśliwego końca tej nieprawdopodobnej historii .... Trzymajcie kciuki...........

Link to comment
Share on other sites

Doszly deklarowane wplaty czyli dwa razy po 25zl i raz 50zl, razem 100zl, sunka ma jutro sterylke dam znac wieczorem jak poszlo!
Zakochana jestem w tej suni strasznie, a moja mama jeszcze bardziej, mala strasznie pcha sie do domku, ale moje potwory niestety jej nie zaakceptują:/ Szybko domek dla slicznotki potrzebny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'][B]Nie otwierają mi się zdjecia z pierwszej strony. Czy ktoś może mi pomóc i skopiować?[/B]
[B]Prześlijcie na mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/B][/EMAIL][/EMAIL][/quote]

Irenka, Ty albo mnie nie lubisz, albo się na mnie obraziłaś. Trzeba było do wujka Romiego zadzwonić to bym pomógł w 30 sekund.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Romi-Ty jednak jesteś super facet!:loveu:
Zawsze można na Ciebie liczyć:loveu:
Szukałam w pierwszej kolejności osób które się "świecą" czyli są obecne na dogo.
Ale jak tak bardzo chcesz, to szykuj się jutro!!
Jedziemy na Zielone!!!
Wiq-możesz zmienić na Kraków. Wszystkie "namiary" w ogłoszeniach które robię daję na Kraków:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Romi-Ty jednak jesteś super facet!:loveu:
Zawsze można na Ciebie liczyć:loveu:
Szukałam w pierwszej kolejności osób które się "świecą" czyli są obecne na dogo.
Ale jak tak bardzo chcesz, to szykuj się jutro!!
Jedziemy na Zielone!!!
Wiq-możesz zmienić na Kraków. Wszystkie "namiary" w ogłoszeniach które robię daję na Kraków:loveu:[/quote]

Na os. Zielone ??

Link to comment
Share on other sites

Sorki ze dopiero teraz pisze ale zatrzymaly mnie pilne sprawy, sunka jest po sterylce, wszystko poszlo dobrze, mała szybko sie wybudziła, nie bylo zadnych problemow, dodatkowo ma usuniety kamien i wyczyszczone zeby, bo byla mała masakra w pyszczku, udalo mi sie zamknac całośc w tych 100zł:) teraz suńka grzeje dupke na poduszce, ale tym razem w łóżku, wzielismy ją do domu i widac ze jest to psiak ktory mieszkal kiedys w domu, doskonale sie tu czuje, zapoznala sie tez z kotami, patrzyla troche ze zdziwieniem co to takiego, ale byla przyjacielsko nastawiona do kociaków:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...