Jump to content
Dogomania

[Kraków] Dusia - już w nowym DOMU!!! :):)


wiq

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']O Dusi mogę codziennie i bez umiaru pisać i gadać:evil_lol:
Całuski z Niepołomic i Krakowa:loveu:[/quote]

Skoro tak to poprosimy o relacje z ostatniej wizyty, bo nic sie nie dowiedzialam, czy nasz Duśka już odwazniejsza do obcych, nawet wujek Romi jakoś ucichł:shake:

Również przesyłam buziaczki:)

Dziś udało mi sie wyciągnąc psiaka na spacer, który bał sie smyczy bardzo (wiadomo nie tak jak Dusia) i w koncu sie przemógł. Po 9 miesiącach spedzonych w klatce wyszedł na spacer i juz nie chciał wracac:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']czy możemy prosić relacje ze spotkania wraz z fotkami:cool3::cool3:[/quote]

Lu_Gosiak, niestety nie zdążyłem zrobić w sobotę żadnych zdjęć, nawet się nie przywitałem z naszą miłością :placz:. Bardzo się z Irenką w sobotę spieszyliśmy, bo jechaliśmy z innym pieskiem do adopcji i to kawałek za Kraków.
Postaram się (o ile czas pozwoli) zrobić zdjęcia w środę lub w czwartek jak będę w Niepołomicach (a być powinienem po to już wstępnie zaplanowane).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Lu_Gosiak, niestety nie zdążyłem zrobić w sobotę żadnych zdjęć, nawet się nie przywitałem z naszą miłością :placz:. Bardzo się z Irenką w sobotę spieszyliśmy, bo jechaliśmy z innym pieskiem do adopcji i to kawałek za Kraków.
Postaram się (o ile czas pozwoli) zrobić zdjęcia w środę lub w czwartek jak będę w Niepołomicach (a być powinienem po to już wstępnie zaplanowane).[/quote]
Zgadza się, spieszyliśmy się okrutnie a na dodatek byłam okropnie zdenerwowana adopcją Berty. Serce mi pęka jak oddaję kolejnego psiaka z Niepołomic i czekam na wiadomości z nowego domu. Boję się czy ludziom starczy cierpliowości na początku dla tego zestresowanego psiaka; jak sobie poradzi. Nawet chyba nie mają świadomości, że zostawiam u nich kawałek mojego serca z tym psem.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Zgadza się, spieszyliśmy się okrutnie a na dodatek byłam okropnie zdenerwowana adopcją Berty. Serce mi pęka jak oddaję kolejnego psiaka z Niepołomic i czekam na wiadomości z nowego domu. Boję się czy ludziom starczy cierpliowości na początku dla tego zestresowanego psiaka; jak sobie poradzi. Nawet chyba nie mają świadomości, że zostawiam u nich kawałek mojego serca z tym psem.:placz:[/quote]

Irenko,ale my to wiemy i jesteśmy z Tobą w tych chwilach kiedy powinna być w nas radość,że psiak ma nowy dom a jest smutek,strach i serce pęka... :calus:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dawno tu nikogo nie było, mam nadzieję, że jak przeczytacie to zaglądniecie:mad:
Dzisiaj wielki dzień dla Dusi!!
Kciuki potrzebne i dobre myśli!!
Wklejam zdjęcia z niedzieli, muszą Wam wystarczyć;)

[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1369/dusia62kr0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Irenko no wiesz ja zagladam cały czas :diabloti::diabloti: i czekam na wiesci

zdjecia przecudne, a Duśka po prostu przemiana brak słów:loveu::loveu: a jak atakuje te psy, niezla z niej aparatka:evil_lol::evil_lol:

jakie kciuki????????? chyzby jakis domek na horyzoncie??????? chyba padne czekajac.......

Link to comment
Share on other sites

No dobra miala to byc niespodzianka i mialam napisac jak juz wszystko bedzie jasne, wprawdzie Wiktorii sie wygadalam na zajeciach:) Dzisiaj Dusia pojechala do swojego domku, narazie poznac swoich nowych wlascicieli i mieszkanko, a jak bedzie sie w nim czula dobrze i wszystko bedzie ok to tam juz dzisiaj zostanie:D Dobrze ze mnie nie ma w domu bo bym zalała sie chyba łzami, tak kocham to psiątko, ale najwazniejsze ze zglosili sie ludzie ciepli i spokojni, mysle idealni dla naszej Duski. Wiem ze w tym momencie Dusia wlasnie jest w drodze do domku, oczywiscie w Krakowie, zebysmy mialy na nią oko, jak bede znac wiecej szczegołów to oczywiscie pierwsze to sie tu wpisze:)
Takze prosimy o kciuki!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...