Jump to content
Dogomania

*AMSTAFKA służyła 8 lat.Porzucona jak śmieć! SZCZĘŚLIWA w nowym, LEPSZYM domu.


Weronia

Recommended Posts

W gore piekna!Czy ktos wie czy cos sie uzbieralo na koncie na bude?Tzn. Ile jest i ile brakuje ja moge pomoc dzwoniac i pytajac o budy z allegro, negocjujac rabaty, niestety w tym miesiacu jestem bezrobotna i niedorzuce sie do zbiorki jeszcze mam dla Perry do wyslania podarki i tyz nimam jak :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakie wymiary ma suka? jeśli jeszcze nie ma kubraka, chętnie oddam jej ten, który mam na zbyciu.
od w wewnątrz polar, w środku fizelina, na zewnątrz nieprzemakalny materiał. utrzyma sukę cieple nawet w wielostopniowe mrozy.
pasuje na psa pomiędzy 20, a 28 kilo(chyba, żeby przesunąć dalej guziki-wtedy pasowałby na psa do powiedzmy 32 kilo)
prosze o kontakt czy suka dalej potrzebuje pomocy.

mniej więcej wygląda on tak, tyle, że jest cieplejszy niż ten ze zdjęcia:
[img]http://img408.imageshack.us/img408/5241/ramirez2ys6.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pastylka']Pomoc napewno potrzebna monia tylko wymiary niech ktos da :)[/quote]


o proszę:D rozszyfrowano moja drugą tożsamość:D;)

prosze o jakieś konkrety typu :"tak" lub "nie", gdyż mam już chętnych na kubraczki dla niechcianych psiaków. nie wiem czy ten, ktory proponuję tutaj jest dalej do wzięcia przez innych czy zaklepanyv przez tę suczkę.

prosze o szybki kontakt!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']kubraczek mozna przeslac bezposrednio na adres przytuliska, pani wanda jej zalozy. moge adres na pw podac.[/quote]

w tym sek, że nie znam wymiarów suki. a to istotne.
jako, że dalej nie mam kontaktu z opiekunami suki-kubrak jedzie jutro do schroniska w gdyni.

wkrótce będę miała inne, w tej sprawie, o ile bedzie potrzeba, proszę o kontakt na [URL="http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl"]www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl[/URL]
mój nick: Monia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']w tym sek, że nie znam wymiarów suki. a to istotne.
jako, że dalej nie mam kontaktu z opiekunami suki[/quote]

[SIZE=4][B]wymiary Soni!!![/B][/SIZE]
[SIZE=4][B]obw. klatki: 85cm[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B]długość (od szyi do ogona): 90cm[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaNDM']ja się również dołożyłam dlatego dopytuję ponieważ dobrze by było jak najszybciej kupic tą budę bo jest coraz zimniej :/
czy ogłaszacie ją??[/quote]

na razie wiem o 100 zł.
Niebawem będę wiedziała więcej o zbiórce.

Dziękuję wszystkim za pomoc!!
Apel nadal aktualny.

Kasiu Sonia jest ogłaszana..

Link to comment
Share on other sites

oprócz tych wszystkich wpłat, które powinny byc juz na koncie...dzisiaj nowa osoba na niebieskim forum wpłaciła 737 zł na sunię!!!:loveu: mam nadzieję, ze Sonia zamieszka niedługo w ekstra budzie i bedzie miała fajny kubraczek:p

Wiadomo,...dom byłby najlepszy...ale gdzie go znaleźć:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...