Jump to content
Dogomania

Agility i obedience w Gdańsku


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='"goranik"']to dopiero bedzie zabawa :diabloti:

bedziemy sie scigac:evil_lol:[/quote]

Hahaha :diabloti:

Ze mną i Teddym nie ma szans :evil_lol: :evil_lol:

( No dobra, przesadziłam - ze mną szanse są, bo to ja odpadam po kilkunastu metrach - ah ta kondycja :lol: )

Wreszcie zobaczę Jezzia w akbji, bo jakoś nigdy specjalnie okazji nie było :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Hahaha :diabloti:

Ze mną i Teddym nie ma szans :evil_lol: :evil_lol:

( No dobra, przesadziłam - ze mną szanse są, bo to ja odpadam po kilkunastu metrach - ah ta kondycja :lol: )

Wreszcie zobaczę Jezzia w akbji, bo jakoś nigdy specjalnie okazji nie było :eviltong: :eviltong:[/quote]

bo Jezzio dopiero zaczyna, do tej pory agility nie bylo naszym priorytetem z Jezziem;-)
ale teraz mam nadzieje, ze troszku uda sie pocwiczyc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Jezzio bardziej na frisbee? :evil_lol:

Chłopina utalentowany.

A i koleżanka mi wierci dziure w brzuchu o przydomek hodowlany i nazwę hodowli, z której Jezzio pochodzi.
Sławny się robi :cool3:[/quote]

Jezzio jest do wszystkiego:lol:

tylko nie wszystko na raz!

Jezzio jest z hodowli Never Never Land
[URL="http://www.bordercollie.pl/"]http://www.bordercollie.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik']Rafka - nie wiem
Wera - nie zyje:-(
Brutek - chyba zrezygnowali ze wzgledu na ucieczki
[/QUOTE]
:(
[quote name='goranik']
a podzial : nie tylko z jamniczkami:diabloti: jeszcze z borderkiem:angryy:[/QUOTE]
Jezzio i reszta sie czasem pojawialy ;) Ale Goran rulez :razz: Frisco nie "agilituje"?

A jeszcze Tollery sie pojawialy... I Marta z cavalierem Atosem - ona sie chyba na wystawy przerzucila :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']No mnie nie bardzo... Ja też im później tym lepiej...

:([/quote]

no kurcze:mad:

a co to znaczy pozniej?
ewentualnie mozna by zamienic Deryla ze Smykiem?

ewentualnie mozna jeszcze inaczej zrobic, ale jeszcze niech sie reszta wypowie jak im pasuje. Gosia od Luki, Smyk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik']no kurcze:mad:

a co to znaczy pozniej?
ewentualnie mozna by zamienic Deryla ze Smykiem?

ewentualnie mozna jeszcze inaczej zrobic, ale jeszcze niech sie reszta wypowie jak im pasuje. Gosia od Luki, Smyk?[/quote]
Nie bij! Plizzz!

Ja się biję z chłopem o auto, on często pracuje w niedziele, poza tym przy mojej tuszy łatwiej mi będzie ganiać jak będzie deko chłodniej (zakładam, że w końcu zrobi się adekwatnie do pory roku).
Toteż im bliżej wieczora, to dla mnie ze wszech miar lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ewentualnie mozna by zamienic Deryla ze Smykiem?

ewentualnie mozna jeszcze inaczej zrobic, ale jeszcze niech sie reszta wypowie jak im pasuje. Gosia od Luki, Smyk?[/QUOTE]
No ja się już przeciez wypowiadałam. Na 15 nie moge, więc zamiana Smyk-Deryl odpada :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja najchętniej byłabym tam, gdzie Ali :lol: ([SIZE=1]która jest tak kochana, że czasem mnie zabiera autkiem:loveu: Uwielbiam te nasze przejażdżki:loveu: [/SIZE]). A jeśli nie, to chociaż tam, gdzie Sol, bo one też jeżdżą kolejką z/do Wrzeszcza, a zawsze raźniej jeździć w grupie. :)

Link to comment
Share on other sites

w takim razie zrobimy inaczej, bo nikomu nie pasuje


I grupa: 16:00- 17:15

- Sol
- Luka
- Deryl



[LEFT]II grupa 17:15 - 18:30
[/LEFT]
- Gucia
- Lucas
- Smyk


[LEFT]III grupa 18:30 - 19:45

- Kubuś
- Teddy,Lupus
- Leśny
- Jezzio


czy teraz jest ok?:razz: [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Mi tak pasuje, ale wolałabym z Sol, bo z vidge kolejka jezdze, tak musialabym sama, no ale jakos przezyje :-(

Po za tym, jak jest Ali w grupie z Gosia, to beda razem wracac, a vidge wtedy sama...

Kiedy w koncu odrabamy tamten dzien?

Link to comment
Share on other sites

Jeju Wam zalezy na tym agility czy na wspolnym wracaniu?
Bo powoli zaczyna mnie to leczyć - tak delikatnie powiem :shake:

ja przez 3 miesiące prawie jeździłam sama i to nie mały kawałek, a jakoś zyję i nie ostudziło to ochoty do jeżdżenia na agility.
Zresztą do tej pory jeżdżę sama - na osttanie zajęcia przyjechałam samochodem w drodze wyjatku, bo z dwoma psami.

Podziwiam Goranika za cierpliwość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Jeju Wam zalezy na tym agility czy na wspolnym wracaniu?
Bo powoli zaczyna mnie to leczyć - tak delikatnie powiem :shake:

ja przez 3 miesiące prawie jeździłam sama i to nie mały kawałek, a jakoś zyję i nie ostudziło to ochoty do jeżdżenia na agility.
Zresztą do tej pory jeżdżę sama - na osttanie zajęcia przyjechałam samochodem w drodze wyjatku, bo z dwoma psami.

Podziwiam Goranika za cierpliwość...[/quote]
napisalam przeciez, ze jakos to przezyje i NIE zazadałam zmiany :roll:

lubie sobie troche pomarudzic :roll:

Link to comment
Share on other sites

przykro mi, ale nie da sie dogodzic wszystkim:(
taki uklad bylby najlepszy ze wzgledu na psy.
Musimy myslec przede wszystkim o tym aby agresywne psy nie byly razem w grupie, lub psy ktore sie nie lubia. A Sol nie lubi sie ze Smykiem, wiec nie moze byc u Was.

Link to comment
Share on other sites

O rany,to na którą w końcu?? Godzina mi obojętna,a jak już rozpatrujemy kwestie dojazdów,to z Gosią mi pasuje,bo jakoś na dniach powinno być auto i Luka się zmieści,a Lukas już nie.
Poza tym ja za chwilę i tak na chwilę odpadnę,bo młodą trzeba ciachnąć.
[B]Magda[/B] ile czasu od sterylki trzeba odczekać,żeby móc swobodnie ćwiczyć??Ania coś mówiła,że swoje cięłaś i wiesz.

[B]Gosia[/B] Ty z Zaspy?Może się wcześniej na spacer umówimy jakoś,żeby gówniara sobie spokojnie Lukę poznała?

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam na pograniczu Oliwy i Wrzeszcza, ale do kolejki mam najbliżej właśnie na Zaspę. Zresztą na Zaspę mam rzut beretem - przez Grunwaldzką przechodzę i już. :)

Co do spotkania - bardzo chętnie, ale niestety nie teraz... Mam sesję na głowie i cały czas trzyma mnie choróbsko... :-( :-( Po 21-ym jestem wolna i bardzo chętnie mogę uskuteczniać psiarskie spotkania. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...