Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olcia'][quote name='LAZY']Olcia napisz mi slonce czy dla mnie lepszy bedzie zestaw:
ASUS KT 600
AMD SEMPRON 2300+
DDR RAM 512 KINGSRON

Czy:
ASUS K8V-X VIA K8T800
AMD ATHLON 64 2800+
RAM 512 KINGSTON

Dzięki. Kwestia jest roznica w cenie 300 zeta. Oczywiscie to drugie drozsze. Warto zainwestowac???[/quote]

chyba Cie myslami sciagelam, bo siedze nad odpowiedzia dla Ciebie :D

i jeszcze pytanie do czego kom jest uzywany??[/quote]

W zasadzie do wszystkiego. Praca magr...filmy, muzyka, gry typu The Sims, troche obróbki zdjęć ale nic wielkiego. Zasntanawam sie nad tym...komp ma zyc przynajmniej tyle co ten czyli jakies 8 lat...patrz wiec przyszlosciowo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY'][quote name='Olcia'][quote name='LAZY']Olcia napisz mi slonce czy dla mnie lepszy bedzie zestaw:
ASUS KT 600
AMD SEMPRON 2300+
DDR RAM 512 KINGSRON

Czy:
ASUS K8V-X VIA K8T800
AMD ATHLON 64 2800+
RAM 512 KINGSTON

Dzięki. Kwestia jest roznica w cenie 300 zeta. Oczywiscie to drugie drozsze. Warto zainwestowac???[/quote]

chyba Cie myslami sciagelam, bo siedze nad odpowiedzia dla Ciebie :D

i jeszcze pytanie do czego kom jest uzywany??[/quote]

W zasadzie do wszystkiego. Praca magr...filmy, muzyka, gry typu The Sims, troche obróbki zdjęć ale nic wielkiego. Zasntanawam sie nad tym...komp ma zyc przynajmniej tyle co ten czyli jakies 8 lat...patrz wiec przyszlosciowo...[/quote]

a czy ma byc zrobiony na stale , czy taki zeby ewentualnie mozna wymieniac czesci poszezac , rozbudowywac??

Link to comment
Share on other sites

Adda upowazniam Cie abys jutro trzymala reke na pulsie w sprawie kawalera, ja bede dopiero kolo 17, wiec do tego czasu masz wszystko w swoich rekach

Ala a tak wogole JAK ma kawaler na imie, bo pewnie latwiej bedzie mowic o nim po imieniu niz "kawaler" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Wystarczy, ze czlowieka przez chwile nie ma, a tu tyle ciekawych rzeczy sie dzieje ;)

No to czekamy na zdjecia i ujawnienie imienia kawalera :-)[/quote]

Wind jestes wielka dziekuje za poparcie moze im bedzie nas wiecej to moze w koncu fotki zobaczymy w koncu to ma byc moj kawaler :D , no ale najpierw musi przejsc test na dogo, pozniej test moich psow i w zaleznosci od wynikow , mozemy negocjowac dalej :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Olcia,[/b]

Ja wiem, ze Twoj. Ale pozwol mila moja, ze wszystkie go tutaj ... tak kolektywnie, wybierzemy :-)
Bedziesz miec pewnosc, ze zrobilysmy wszystko aby wybraniec okazal sie aniolem, co to w kuchni siedzy, psy uwielbia, piach wymiata i w ogole jest unikatem :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Olcia,[/b]

Ja wiem, ze Twoj. Ale pozwol mila moja, ze wszystkie go tutaj ... tak kolektywnie, wybierzemy :-)
Bedziesz miec pewnosc, ze zrobilysmy wszystko aby wybraniec okazal sie aniolem, co to w kuchni siedzy, psy uwielbia, piach wymiata i w ogole jest unikatem :-)[/quote]

wlasnie na to licze :D
swiadkową juz mam, chórek tez jest gotowy no i jeszcze fotograf dolaczyl :D

zycie jest pikne, wiec jutro jak mnie nie bedzie musicie dobrze wybrac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Olcia,[/b]

To umowmy sie tak, ze ja bede odpowiedzialna za to, aby byl fotogeniczny :lol: :lol: :lol:
A co? Jak podzial obowiazkow, to podzial ;)[/quote]

Wind: jestem za bo Tobie nawet najmniejszy szczegol nie umknie
Adda: zeby psy do lozka puszczal, przy garach , siedzial, z odkurzaczem na randki sie wybieral i coby dobre poczucie humoru mial i nie czepial sie za za dlugo na dogo siedze
Ala: ZDJECIA i szczegoly z zycia codzinnego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Olcia,[/b]
Ja wiem, ze Twoj. Ale pozwol mila moja, ze wszystkie go tutaj ... tak kolektywnie, wybierzemy :-) [/quote] Ja też jestem za tym, żeby kolektywnie... Bo Olcia to może z wrażenia przymknąć oko na jakieś niedoskonałości, które w przyszłości mogą okazać się wielgachną wadą :roll: I trzeba wtedy będzie się natrudzić, żeby ją z sideł wyrwać :evilbat: Jak już wybierać to bardzo skrupulatnie 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Adda: zeby psy do lozka puszczal, przy garach , siedzial, z odkurzaczem na randki sie wybieral i coby dobre poczucie humoru mial i nie czepial sie za za dlugo na dogo siedze[/quote] Anioł :confused:
Wymyśl jakąś wadę, bo tacy się nie rodzą :-? Niech.... ja wiem... klapy w kiblu nie spuszcza :smokin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...