Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

Ano w Szczecinie tez kradna. U nas byli tacy bezczelni, ze sasiadce w odnowionym domku zrobili taki bajzel, ze szok. Pokradli co sie dało!!! A na dodatek nasrali na dzialce i tym gównem wysmarowali cała altanke łacznei z oknami! Smród byl niesamowity..to sie nazywa debilizm... :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LAZY']A na dodatek nasrali na dzialce i tym gównem wysmarowali cała altanke łacznei z oknami! Smród byl niesamowity..to sie nazywa debilizm... :evil:[/quote] Och, jakby takich złapać na gorącym uczynku :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Lenka.

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y290/siesia/ZmianarozmiaruPIC03323.jpg[/img]

Ircio.

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y290/siesia/ZmianarozmiaruPIC03315.jpg[/img]

Lenka i Ironek.

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y290/siesia/ZmianarozmiaruPIC03320.jpg[/img]

Trzy.

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y290/siesia/ZmianarozmiaruPIC03318.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Łomatko jakie wy horrory opowiadacie :o
Nam się też włamali, ale do mieszkania babci :( wszystko powywalane z szaf, gorzałka wypita, balange se zrobili .. a sąsiedzi.. nic nie widzieli, nic nie slyszeli :evil:

[b]Adda[/b] pewnie, ze kazde inne

Link to comment
Share on other sites

Mnie też się raz włamali - do garażu podziemnego (u nas w bloku są garaże oddzielone siatką i bramami, a nie zwykłe miejsca parkingowe).

Auta mamy akurat nie było, żadnego roweru też, tylko jakies rupiecie. Ukradli tylko jedną rzecz - w garażu stał wentylator, taki wiatrak na nodze. Wyobraźcie sobie, że nie zabrali całego, tylko... nogę :lol: W ogóle potem nie mogłam dokupić nowej, w końcu ojciec wybłagał ją u jakiegoś producenta sprzętu domowego. Kosztowała tyle, ile cały nowy wiatrak :lol:

A w ogóle bardzo współczuję złodziejom. W garażu stoi szafa, a na niej leży stos pudeł, który podczas gwałtownego otwierania szafy leci otwierającemu na łeb :lol: Musiał im zlecieć, bo pudła były rozrzucone dookoła :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='asher']A nie :D Tata uznał, że z racji poniesionych nakładów wiatrak należy sięjemu i mi go zabrał :lol:[/quote] To podziękuj złodziejom, masz mniej zagracony garaż :lol:[/quote]

E tam, wiatrak to akurat by się przydał. Ale te stare ciuchy, buty i inne graty to by sobie mogli zabrać. Szkoda że się nie skusili :roll:

Link to comment
Share on other sites

No :drinking:
A wśród tych szmat sa takie rarytasy, jak krawat mojego ojca, który dostał w prezencie od mojej mamy jeszcze przedmoimi narodzinami i takie tam... No i jak ja mam wywalić taki kawał rodzinnej historii?
:drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='asher'] Barachło to większość. Ale barachła tez mi szkoda :oops:[/quote]
Czekasz na powrót mody retro? :roll:[/quote]

Ujme to tak - moje odczucia wobec barachła nie mają żadnych racjonalnych podstaw. Trzymam to, bo trzymam - na nic nie licząc i na nic nie czekając.
:drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ujme to tak - moje odczucia wobec barachła nie mają żadnych racjonalnych podstaw. Trzymam to, bo trzymam - na nic nie licząc i na nic nie czekając.
:drinking:[/quote] To dokup drugi garaż :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='asher']Ujme to tak - moje odczucia wobec barachła nie mają żadnych racjonalnych podstaw. Trzymam to, bo trzymam - na nic nie licząc i na nic nie czekając.
:drinking:[/quote] To dokup drugi garaż :lol:[/quote]

W swoim domu w Radomiu mam jeszcze dwa :evilbat: I piwnicę :evilbat: A i sam dom też sporawy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...