Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam urlop niepalnowany, nigdzie nie jadę :lol: , psy mi się wczoraj pierwszy raz w życiu zaczeły na poważnie gryść, nadir ma całą łapę pocharataną, świeci słoneczko, na polach skąpały mi się dzisiaj durnie w jeziorku cały samochód śmierdzi, a mi wesoło :P

Link to comment
Share on other sites

Adda a tak wracając do leosi, to powiedz mi jak jest u nich ze zmianą sierści, czy zmieniają w tym samym czasie czy każdy w innym terminie?? i jak często je musisz czestać??, i czy przed wystawą je się tylko wyczesuje i kąpie, czy także w jakiś miejscach strzyże??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Adda a tak wracając do leosi, to powiedz mi jak jest u nich ze zmianą sierści, czy zmieniają w tym samym czasie czy każdy w innym terminie?? i jak często je musisz czestać??, i czy przed wystawą je się tylko wyczesuje i kąpie, czy także w jakiś miejscach strzyże??[/quote]O Olcia się szykuje do zakupu leonka Kacperkowi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']Adda a tak wracając do leosi, to powiedz mi jak jest u nich ze zmianą sierści, czy zmieniają w tym samym czasie czy każdy w innym terminie?? i jak często je musisz czestać??, i czy przed wystawą je się tylko wyczesuje i kąpie, czy także w jakiś miejscach strzyże??[/quote]O Olcia się szykuje do zakupu leonka Kacperkowi :lol:[/quote]

ciiiiii na razie, ale bratowa coś o psie wczoraj wspominała, że już jej się przykrzy bez psa :D , a młody miał już zrobione testy uczuleniowe :D , pokazałam jej leosie, aż jej się oczy zaświeciły :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Adda a tak wracając do leosi, to powiedz mi jak jest u nich ze zmianą sierści, czy zmieniają w tym samym czasie czy każdy w innym terminie??[/quote] Z moich doświadczeń wynika, że zmieniają sierść o tej samej porze roku, ale w innym czasie :D
[quote] i jak często je musisz czestać??[/quote] Jak zmieniają sierść, albo już błoto samo nie chce odpaść :D
[quote] i czy przed wystawą je się tylko wyczesuje i kąpie, czy także w jakiś miejscach strzyże??[/quote] Przed wystawą czeszę tylko, a i to niezbyt porządnie, nie kąpię w ogóle, same się kąpią w stawie na przykład, a strzyże się kapcie :lol:

No dobra, grzecznie odpowiedziałam a teraz powiedz mi dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']ciiiiii na razie, ale bratowa coś o psie wczoraj wspominała, że już jej się przykrzy bez psa :D , a młody miał już zrobione testy uczuleniowe :D , pokazałam jej leosie, aż jej się oczy zaświeciły :D[/quote]
Huraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Olcia']ciiiiii na razie, ale bratowa coś o psie wczoraj wspominała, że już jej się przykrzy bez psa :D , a młody miał już zrobione testy uczuleniowe :D , pokazałam jej leosie, aż jej się oczy zaświeciły :D[/quote]
Huraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

no właśnie dlatego się powoli zaczynam wypytywać :lol: , co by coś innego niż tylko czarne po działce latało :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']tylko Adda pewnie będziemy szukać jakiegoś niewytawowego żeby troszkę tańszy był, bo w wystawy to napewno bawić się nie będą[/quote] Na pewno to Kopernik nie żyje :lol:
Jeszcze istnieje coś takiego jak raty albo podhodowla :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Olcia']tylko Adda pewnie będziemy szukać jakiegoś niewytawowego żeby troszkę tańszy był, bo w wystawy to napewno bawić się nie będą[/quote] Na pewno to Kopernik nie żyje :lol:
Jeszcze istnieje coś takiego jak raty albo podhodowla :lol:[/quote]

o ratach to ja dobrze wiem :lol:
Adda a czy zdaża się żę są sprzedawane takie podrostki ok.4-5 miesięcy czy tylko maluchy??

Link to comment
Share on other sites

to i tak pewnie Ciebie będę prosić o pomoc, bo mój brat jest za bardzo nerwowy przy wyobrze psa :D , kocha zwirzęta, zajmuje się nimi, ale jak brali boksera to Iwona chciała pręgowanego a mój brat brązowego coby do dywanu pasował :lol: , to pewnie leosia kolorystycznie by wybierał żeby do ramy rozweru pasował :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

wpadam na chwilke ale nie ma czasu teraz zdjec wklejac :D poki co dam linka do siebie na stronke, tam jest kilka foteczek :D oki doki?

[url]http://www.beauceron-pl.net/web_page_pola/wydarzenia/TruskawGrill/index.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']no ja myślę, że tak będzie :lol:
pewnie tak za jakieś pół roku, jak będzie wszystko ok [/quote] A co ma nie być :D
[quote]jeszcze jedno a dużo toto je :o[/quote] 15 kg miesięcznie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']wpadam na chwilke ale nie ma czasu teraz zdjec wklejac :D poki co dam linka do siebie na stronke, tam jest kilka foteczek :D oki doki?

[url]http://www.beauceron-pl.net/web_page_pola/wydarzenia/TruskawGrill/index.html[/url][/quote]
No, mogą być :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...