Jump to content
Dogomania

W weekend znajdę dom albo zamieszkamy pod mostem...KATASTROFA!!! Inka 4mies. Łódź


Karilka

Recommended Posts

[quote name='Karilka']Mieszkanie mam znalezione, bardzo sie ciesze, ze chociaż to sie udało szybko znaleźć.Wymóg: jeden pies a najlepiej wcale. Mam ich 3.
Inka MUSI ZNALEŹĆ dom lub COKOLWIEK.
Iwaś tymczasowo zostanie z moją mama (pracuje po 10 - 12 godzin:placz:)
Dolar zamieszka ze mną...

Napisałam już do malawaszki, że potrzebuje dobrego domu dla MOJEGO psa. Moze coś sie znajdzie bo pies 12 godzin sam w domu to jest jakieś nieporozumienie. Do tego bez wybiegania... + częste delegacje paro dniowe... To jest krzywda...[/quote]

No właśnie!!!W przypadku tej dogomaniaczki,to inna dogomaniaczka wynajęła jej mieszkanie-ciasne,ale psy i koty mogła wziąść.W przypadku KWL część jego psów poszła chyba do tymczasów.Wszystko rozegrało się w kilka chwil!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Renata5']No właśnie!!!W przypadku tej dogomaniaczki,to inna dogomaniaczka wynajęła jej mieszkanie-ciasne,ale psy i koty mogła wziąść.W przypadku KWL część jego psów poszła chyba do tymczasów.Wszystko rozegrało się w kilka chwil![/quote]

Marzenia:roll:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']No właśnie!!!W przypadku tej dogomaniaczki,to inna dogomaniaczka wynajęła jej mieszkanie-ciasne,ale psy i koty mogła wziąść.W przypadku KWL część jego psów poszła chyba do tymczasów.Wszystko rozegrało się w kilka chwil![/quote]

Marzenia:roll:...

Iwaś:
[IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/27/1167218967-958035.jpg[/IMG]

Dolaś:
[IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2008/8/24/1219572561-3969660.jpg[/IMG]

Inka:
[IMG]http://images39.fotosik.pl/6/be43cd5ec399c301.jpg[/IMG]

3 nieszczęśników. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że czeka ich coś takiego...:-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']No właśnie!!!W przypadku tej dogomaniaczki,to inna dogomaniaczka wynajęła jej mieszkanie-ciasne,ale psy i koty mogła wziąść.W przypadku KWL część jego psów poszła chyba do tymczasów.Wszystko rozegrało się w kilka chwil![/quote]

Tylko,że dogomaniaczka była z Krakowa,a KWL z Wa-wy.Czy Łódź stanie na wysokości zadania i pomoże-nie wiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Nie wiem co sie robi z ogłoszeniami. Chyba sie je zakłada:eviltong:.


SPRAWA JEST PILNA![/quote]


[COLOR=RoyalBlue][B]Ale ja wiem, że się je zakłada i jak ;)
Tylko pytam czy ma byc zwykłe czy dodawać tekst o tym , że sprawa pilna i Inka dom musi znaleźć do jutra? Z jednej strony moze szybko znaleźc dom a z drugiej taka szybka decyzja nowego domku... Nie zbyt pochopna? Zeby potem nie zostala zmieniona...
O to pytałam :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ona ma Allegro i ogłoszenia robione przez Karolę na ale.gratka, kupsprzedaj, kupiepsa, lodz.gumtree, gumtree, eoferty i animalii.

Popytam swoich znajomych z Łodzi, może ktoś mógłby ją na jakiś czas przyjąć. Tylko że to nie byłby tymczas na czas nieokreślony a raczej taki bardzo awaryjny :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolia']Karilka - przywieź ją do mnie :)
Nie ma problemu, do końca września mogę się nią zajać, do tego czasu powinna spokojnie znaleść dom :) Tylko tak jak mówiłam, tzreba będzie zrobić bazarku, bo ja jestem spłukana...[/quote]


:multi::multi::multi:
[COLOR=RoyalBlue][B]Kolia dziękujemy!!
Oby mała szybko znalazła DS :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...