Jump to content
Dogomania

Huraaa !!! Berta Ma Dom !!!!


Magd@

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale jest on nie grozny do innych psów i wogóle?? bo jesli nie to mogę go przyjać na tym czas i pomóc... ale prosiłabym o jakaś smyczke bo ja nie mam smyczki dla takiego psa... :) i mogę przyjać pod mój dach jesli jest nie grozny i miły dla ludzi... tylko ze ja jestem z krakowa:( nie wiem czy to jakos nie przeszkadza.

Link to comment
Share on other sites

Ewelka...czy nie bierzesz na siebie zbyt duzo???? chcesz wziasć szczeniaczki od nas...myślałaś o Morze....pomyśl troszkę, zeby się nie okazało, ze nie dasz rady i będzie trzeba w trybie pilnym psiny od ciebie zabierać...

Dopiszcie w tytule rottweiler....w sumie gdyby nie było zdjęć to nikt by nie wiedział co to za pies

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki jesli Berta nadal potrzebuje DT to mogę ją wziąć do siebie chocby w przyszłym tygodniu. Jestem w stanie przyjechać po Bertusie razem z Modliszką ( jest wolontaruszką w schronie ).Obie "robimy " w psach więc damy radę tylko mamy jeden problem kasa :-( We dwie nie damy rady uzbierać na podróż :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Helga72 [/B]
wielkie dzięki za to co robisz dla BERTUSI
ja jestem hodowczynia BERTY , ale niestety nie mam warunków ,żeby ja przyjąć pod swój dach
mam dwa dorosłe rottki
ze swoim bratem by się zgodziła bez problemu , znaja się , bawiły się razem jak BERTA mieszkała jeszcze w Gliwicach
niestety mam dominujacą sukę , która nie toleruje obcych psów i suk u siebie na terytorium
wywiesiłam ogłoszenia wszędzie w internecie gdzie sie da
ale niestety jak narazie zero zainteresowania
jak patrzłam ile jest wejść na moje ogłoszenia - to jest ich na każdym ponad 1000
ale zero tel. , maili

jeszcze raz wielkie dzięki :Rose::Rose::Rose: :buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

u mnie wszystkie szczeniaki miały wspaniałą psychikę , nikt nie narzekał
pamietam jak z pierwszego miotu poszedł pies do Zakopca
przyszła do nich znajoma z dzieciakami w odwiedziny i z przerażeniem stwierdziła ,że kupili sobie psa mordercę
za chwilę dzieciaki szalały z psem mordercą na dywanie
i raczej były obawqy ,żeby one mu większej krzywdy nie zrobiły
ARON ma już 9 lat , ale ma dalej taką wspaniałą psychikę
teraz psem mordercą w domu jest jamnik
morduje rottweilera
co do pochwał do zaraz zacznę się czerwienić
dziękuję , wiem że BERTA trafiła w dobre rece na tymczas , oby i stały domek okazał się taki znakomity

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...