Jump to content
Dogomania

Huraaa !!! Berta Ma Dom !!!!


Magd@

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Bertuś zostaje :multi:Nie chcę żeby się tułała ma już swoje lata i potzrebuje stabilizacji ;) takie przerzucanie z rąk do rąk jej nie służy:shake: Madzik 77 co do forum rottki to bardzo słuszna rada ponieważ jest tam wiele psiaków potrzebujących a rottkarze znają swoje psy i o każdym mogą wiele powiedzieć i w razie potrzeby pomóc gorąco polecam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem tym ludziom nie chodzi konkretnie o rottke
tylko jak zobaczylam jej historie na dogo -ktora b.mnie wzruszyla zaczelam rozpytywac wsrod znajomych a ci przekazali to dalej i tak ktos sie odezwal ale i tak to wszystko bylo palcem na wodzie pisane.

[I]Ja info od jedzy odebrałam jakby ktos chcial bym zrezygnowala z berty i poszukala innego, a czego stakiego nie znosze. kiedy ktos decyduje si ena 1 psa juz mowi ze tego chce a ktos inny sie wtraca i namiawia by jego psa wziac...[/I]
[I]ale rozumie ze pomylilam sie co do intencji jedzy[/I].

Napewno w domu u HELGI72 sunia bedzie miala najlepiej! Bo gdzie psiak moze miec lepiej niz w domu u dogomaniaka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik77']z tego co wiem tym ludziom nie chodzi konkretnie o rottke
tylko jak zobaczylam jej historie na dogo -ktora b.mnie wzruszyla zaczelam rozpytywac wsrod znajomych a ci przekazali to dalej i tak ktos sie odezwal ale i tak to wszystko bylo palcem na wodzie pisane.

[I]Ja info od jedzy odebrałam jakby ktos chcial bym zrezygnowala z berty i poszukala innego, a czego stakiego nie znosze. kiedy ktos decyduje si ena 1 psa juz mowi ze tego chce a ktos inny sie wtraca i namiawia by jego psa wziac...[/I]
[I]ale rozumie ze pomylilam sie co do intencji jedzy[/I].

Napewno w domu u HELGI72 sunia bedzie miala najlepiej! Bo gdzie psiak moze miec lepiej niz w domu u dogomaniaka![/quote]
[B]Madzik77 [/B]nie podejrzewam aby jedza miała złe intencje... Chodziło jej raczej o to, że na forum rottki jest więcej info na temat Berty i innych psiaków... :p
Ja zresztą też polecam odwiedziny na naszym forum :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...