Jump to content
Dogomania

Spis hodowli bullterierów standardowych + adresy www


tufi

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie wiem czy sprawa tej listy hodowli nadal jest na tzw"tapecie" ale i tak dorzucę swoje trzy grosze:
jeśli mnie wzrok nie myli to nie zauważyłam hodowli "Kamiliada" nie wiem czy było w niej więcej niz jeden miot.
Pozdrawiamy
Kasia & Goro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzis wrocilam z olsztyna, przywiezlismy mala bulke z przydomkiem Herbu Querkus albo Querqus, nie jestem pewna co do pisowni, zreszta przeszczesliwa wlascicielka suni sama sie niedlugo odezwie,pewnie wstawi fotki :D wiec ona sprostuje jak dokladnie zwie sie owa hodowla (miala dopiero 1 miot)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Znana stronka 8) Tylko chyba bardziej do "Linkowni" sie nadaje :wink: A ten miot jest ubiegloroczny - kolega ma suczke stamtad.
Co do podzialu na wojewodztwa - czasami hodowla wystepuje tylko w rodowodzie w ktoryms pokoleniu, ciezko by bylo poszukac i przystosowac do "nowego" podzialu na 17 wojewodztw, czesc przeciez hodowli ze spisu to jeszcze te z 49-wojewodzkiej Polski. W internecie po wpisaniu niektorych hodowli wystepuje tylko wypis katalogowy - czyli imie i przydomek psa + jego rodzice...
Nie mowie, ze to sprawa nie do zrobienia, ale wymagalaby chyba wizyty w oddziale glownym ZK

Link to comment
Share on other sites

eee jak aj kocham gdy ktos nie aktulizuje swoje stronki :evil: eheh

heh wszystko sie da ;) ale to by pewnie byla zmudna praca :wink: wiec moze lepiej sobie glowy niezawracac :wink:

ee a to moze zrobic by legende... pisalad Tufi ze zalezy Ci zebi zrobic swoista historie hodowli Bulli w polsce... to moze te hodowle ktore hodowaly bulle ale juz tego nie robia np. odznaczyc na jakis innyc kolor :roll:

[size=2]hehe sie czepiam :drinking: [/size]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...