Jump to content
Dogomania

Spis hodowli bullterierów standardowych + adresy www


tufi

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Noo - ten obled juz znam z Lodzi ;) W takim razie do zobaczenia :)

tufi, nie znasz jeszcze tego obłędu, bo Renaty nie było w Łodzi. :) To była Lidka Lewandowska, ona wystawiała Simpatico Jedi:)

Dzieki za uswiadomienie :D A ja myslalam, ze to Jedi/Renata byla :lol: 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No to w koncu uaktualnilam spis - wypisalam z katalogow ok. 80 hodowli - w tej chwili na liscie jest ich az 193 !!!

Jesli by ktos mial, to interesuja mnie fotki nastepujacych psow (bo zauwazylam, ze swego czasu sporo kryly):

Suejabul White Rhino

Orginał Timar

Idol Timar

szczegolnie ten pierwszy pies mnie interesuje - pamieta go ktos z Was?

I jeszcze jedna prosba - jesli nazwa jakiejs hodowli jest zle napisana, to prosze o cynk - zdarzalo sie, ze byly roznie napisane w tym samym katalogu i moglam wybrac nie te wersje :)

Link to comment
Share on other sites

A pamiętamy, pamiętamy !!! To biały pies sprowadzony z Anglii - Beaty i Roberta z Łomianek - hodowla Ithilien. Poszukam w swoim archiwum zdjęcia. Powinienem je mieć. Jak znajdę, dam znać. Ale bardziej znanym był na pewno ich Timek - Jacobi KNIGHT HAWK - również wspaniały biały import z Anglii, naprawdę wielce zasłużony w hodowli polskich bulli.

Pozdrawiam wszystkich bullomaniaków !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ooo - byloby super :)

Podobaja mi sie jeszcze - jak juz wspomnialam - imiona bulli z Ziolowego Gangu 8) Kilka suczek tez sie przeplata co jakis czas, jako mlodziez najpierw, a pozniej matki roznych bulli. Commander tez blysnal imionami - Beefy ... - pytanie do coco :wink: Ciekawe tez mial Timar i Sirius - wesloe imiona obiecuje rowniez wypisze i moze nowy watek zaloze? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzięki:)

Następnym razem postaram się nie być taka narwana i najpierw wszystko przeglądnąć, żeby nie marnować waszego czasu:) Po poprzednim poscie zauważyłam, że kolejny temat to właśnie linki do hodowców. wybaczcie, to moja pierwsza od dawna wizyta na tym forum, a właśnie wczoraj założyli mi stałe łącze w nowym mieszkaniu:)))

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Dopiszę hodowlę nr 196- Bulldom :oops: taki przydomek nadano w listopadzie mojej hodowli, ale na psy z naszym przydomkiem to długo czekać, bo obecnie mam 2 samce, w tym jeden niehodowlany, a Dragulec za kilka miesięcy jak dobrze pójdzie. Perspektywy na sunię na razie słabe :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...