Jump to content
Dogomania

Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)


elainfo

Recommended Posts

  • Replies 511
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poki co moj tz wymawial zaciete "nie" z czasem "nie" zaczeło tracic na wartosci i sile , ale jednak dalej pozostało "nie". Potrzeba mi kilku dni czasu zeby w skale rowek wydrązyć , musze usłyszec chocby niesmiale ,ledwo szemrzace "tak" , zreszta same widziałyscie jak Mafijka do nas przyjechała , najpierw był naburmuszony i raczej niekoniecznie zachwycony a chwile potem tulił mała w ramionach i czule obcałowywał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']cioteczko to wystawiaj bazarek dla niego .. bo ja naprawde kasy nie mam i czekam na koniec miesiaca.. lada chwila musze bede musiała kominowac kasę na operację mojego tapirka..:-(
[/quote]
Ciotka nie wystawię bazarków bo nie mam aparatu, żeby zdjątka zrobić :shake:
Na dogo bywam sporadycznie (wzgledy służbowe), więc nie będę też miała czasu ich pilnować. Mogę jedynie przekazać komuś fanty.

Podaj mi dane do przelewu, to puszczę ci 80 pln. Mało zle zawsze coś...

P.S. Co się dzieje z Tapirem???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Ciotka nie wystawię bazarków bo nie mam aparatu, żeby zdjątka zrobić :shake:
Na dogo bywam sporadycznie (wzgledy służbowe), więc nie będę też miała czasu ich pilnować. Mogę jedynie przekazać komuś fanty.

Podaj mi dane do przelewu, to puszczę ci 80 pln. Mało zle zawsze coś...

P.S. Co się dzieje z Tapirem???[/quote]


kasiu dziekuje 80 pln to kolejne 5 dni w hoteliku;-)) pamietasz jakżeśmy na hotelik dla Mafii i jej szczeniorów zbierały kase.., hehehe- jakos dałysmy rade, co?

Tapir , włąsnie wróciłam z kibelka w pracy, bo puściły mi znów nerwy. i łzy mi pociekły po rozm. tel z wetem..
ech długa hostoria - przepraszam ale nie mam siły o tym pisac.. znowu mi oczy łzami podchodzą..:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']

Tapir , włąsnie wróciłam z kibelka w pracy, bo puściły mi znów nerwy. i łzy mi pociekły po rozm. tel z wetem..
ech długa hostoria - przepraszam ale nie mam siły o tym pisac.. znowu mi oczy łzami podchodzą..:shake:[/quote]

eeechhhh doskonale wiem jak to jest :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']kasiu dziekuje 80 pln to kolejne 5 dni w hoteliku;-)) pamietasz jakżeśmy na hotelik dla Mafii i jej szczeniorów zbierały kase.., hehehe- jakos dałysmy rade, co?

[/quote]

Tja. Tylko w przypadku Mafci i jej pomiociątek, dzieliłyśmy obowiązki na 3 osoby i finanse też a trzeba przyznać, że nasza sytuacja finansowa była wtedy nieco lepsiejsza.

To dawaj Ciotka te dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']poki co moj tz wymawial zaciete "nie" z czasem "nie" zaczeło tracic na wartosci i sile , ale jednak dalej pozostało "nie". Potrzeba mi kilku dni czasu zeby w skale rowek wydrązyć , musze usłyszec chocby niesmiale ,ledwo szemrzace "tak" , zreszta same widziałyscie jak Mafijka do nas przyjechała , najpierw był naburmuszony i raczej niekoniecznie zachwycony a chwile potem tulił mała w ramionach i czule obcałowywał.[/quote]

Orpha to może użyj argumentu że jak weźmiecie Oskara to zwolni on miejsca w hoteliku "siostrze" Mafi która nadal jest w schronie:shake: - może się zlituje.

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie brak wiesci o Oskarku ale mam zakrecony tydzien.

Maly ma sie super ja nie wiem ale on jest jak dla mnie mlodszy niz 2 lata on sie bawi jak roczniak calkowicie bezproblemowy psiak super towarzysz,
To prawdziwy relaks i przyjemnosc w posiadaniu TAKIEGO psa. Zeby moje dalmaty takie byly jak on a moze zrobimy zamiane :cool3:
spi z mama w lozku razem z reszta stadka i zgadnijcie kto tez spi z mama....
KAJA!!!!! hahah wprasowala sie i jak placek spi wtulona.

Pozdrawiamy z naszego malego domku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']aaa kurcze a ja drąże ..... :mad:[/quote]

A może jakiś podstęp że musi gdzieś przenocować parę dni...a później coś wymyslimy że np. był domek ale się rozmyślił i musi wrócić do schronu:evil_lol:.
Wiem kombinuje ale tak bardzo mi zależy żeby Rudzię umieścić w hoteliku, a dopóki Oskar jest to nie ma szans..:shake:
A z drugiej strony wiem że Oskar nie znajdzie lepszego domu niż u Orphy - byłam i widziałam dom pełen miłości dla zwierząt i wierzę że Oskar miałby tam jak w raju, a że to prawie Husky to super dopasował by się do reszty;)

Link to comment
Share on other sites

umiem sie dzielić z mniejszymi choc jakbym go :mad:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/280/d5539bf9bba30c55.jpg[/IMG][/URL]

no dobra zartuje lubie go troszke :loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/15/137a88f1509c9d8d.jpg[/IMG][/URL]

i poobiednia i pospacerowa drzemka ...ile tu jest futer hmm? :cool3:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/15/b382eb48ad5d8ad6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...