Jump to content
Dogomania

Wels grudzien


karenina

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Ja też juz dostałam potwierdzenie. W kopercie była tez jakas ulotka dot. 15-procentowej znizki na karmę RoyalCanin. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie znam j. niemieckiego.

Iwa, a co u Was?

Pzdr.[/quote]

...my jeszcze nic nie mamy:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu nowa, ale zaciekawil mnie ten watek, bo pierwszy raz bede wystawiac w Austrii, wlasnie w Wels.
I mam tekie pytanie.
Wyslalam zgloszenie poczta, na ich druku, w pierwszym terminie. Na zgloszeniu mozna bylo podac numer karty kredytowej. Podalam i szczerze mowiac myslalam, ze oni sobie sciagna z karty odpowiednia kwote, ktora musialam sama wpisac czyli 70 euro za obie wystawy. No i nie scianeli... Dostalam juz listowne potwierdzenie przyjecia, ale na nim nie ma ani slowa o zaplaceniu badz nie. I zastanawiam sie co robic? Zaplacic im teraz 70 euro? Czeac az sami sciagna z karty? Zaplacic na wystawie 70 +5 euro za platnosc na miejscu? Skoro nie sciagneli kasy z karty, to po co im byl numer tej karty?

Czy w Austrii numery startowe odbiera sie w sekretariacie czy sa na ringu?

Kolejna rzecz jest taka, ze jakby ktos mial za duzo miejsca w samochodzie to dwie osoby plus spory pies chetnie sie dorzuca do paliwa :)

Pozdrawiam
F.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie płaciłam za wystawę w ten sposób.Alke myślę, aby jeszcze poczekać kilka dni, szczególnie mając na względzie wolne dni i tempo księgowania wypłat przez nasze banki. Możesz jeszcze do nich napisac...

Z tego, co pamiętam, to chyba na większości wystaw austriackich numerki odbiera się na ringu.

W naszym busie, niestety, miejsca juz nie mamy....

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'] Możesz jeszcze do nich napisac...

[/QUOTE]

Taaaa, tylko ja niemieckiego "psiego" to ni w zab, a nie trafilam jeszcze na niemieckojezyczna osobe, ktora chcialaby sie popisac swoim angielskim :-)

A, zapomnialam napisac, ze jestem z Wroclawia, jakby cos z tym transportem mialo wyjsc.

Czy noclegi w okolicach Wels w cenie 50 euro to standard? Czy tylko ja przeplacam :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ja znalazlam tanszy hotel - obok Wels w tzw. Stein Haus i za noc za dwie osoby płacimy coś koło 40-45 Euro za psy jakieś tam grosze :) Jak coś moge napisac tel[/quote]

a możesz dać namiar na ten hotel, bo tam gdzie dzwoniłam nie przyjmują z psami:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Gasthaus Berger
Steinhaus 15
4641 Steinhaus/Wels
T: +43 (0)7242 / 27248

i to jest 5km od Wels
- 8 min samochodem :)

jakby nie było miejsc to mam jeszcze jeden namiar

Frühstückspension Viereckl
Traunleiten 42
4641 Steinhaus/Wels
T: +43 (0)7242 / 27066

Jedno osobowy pokoj: from EUR 30,-
Dwu osobowy: from EUR 56,-

-----------------------------------------------------------------------

i wiecej tu: [url]http://www.wsed.at/wsed/fileadmin/wsed/2007/HotelsNEU07_en.pdf[/url]


Pzdr

Link to comment
Share on other sites

dla pracujących - 3 CACe, w tym 2 z użytku.

=============
poza tym

w kat. z Graz 08 - podają dla psów z certyfikatem użytkowości - 2 x kl.uż. +1 CAC z poś, otw.

w kat. z Salzburg 08 - CAC z 1 dosk z klas poś, otw, użyt, [B]champ.[/B]

==========

czyli jak widać są różnice w opisie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...