Jump to content
Dogomania

Fryzjer raz jeszcze


samanta

Recommended Posts

Mam jedną fryzjerke, do której chodze z Feniksem i jestem zadowolona(chociaż ostatnio za krótko obcięła mu jednego pazurka :( ).A głónie dlatego podobają mi sie u niej wizyty,poniewaz nie trzeba zostawiać psa tylko mozna byc cały czs przy nim.Nie trzeba sie wtedy obawiać o taka sytuacje jaką opisała Wind,że pies dostaje burę za to że nie chce stać :roll: :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj zapisałam mojego Jeckyego na strzyżenie do salonu Pets Sudio we Wrocławiu (na przyszły czwartek). Mam pytanie do kogoś kto obcinał tam swojegio pieska - czy można być razem z nim podczas "tortur", czy też jest się delikatnie wypraszanym? No i oczywiście, czy to dobry wybór :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka&Feniks']Mam jedną fryzjerke, do której chodze z Feniksem i jestem zadowolona(chociaż ostatnio za krótko obcięła mu jednego pazurka :( ).A głónie dlatego podobają mi sie u niej wizyty,poniewaz nie trzeba zostawiać psa tylko mozna byc cały czs przy nim.Nie trzeba sie wtedy obawiać o taka sytuacje jaką opisała Wind,że pies dostaje burę za to że nie chce stać :roll: :([/quote]

A możesz mi powiedzieć, gdzie jest ten salon? :) Przede mną dopiero pierwsza wizyta Muszkietera u fryzjera, ale zbieram opinię o fryzjerach w okolicy, tak na wszelki wypadek, jakby ten fryzjer mi i psu się nie spodobał (oby nie, bo chcę mieć ładnego psa ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gravity_Girl']Wczoraj zapisałam mojego Jeckyego na strzyżenie do salonu Pets Sudio we Wrocławiu (na przyszły czwartek). Mam pytanie do kogoś kto obcinał tam swojegio pieska - czy można być razem z nim podczas "tortur", czy też jest się delikatnie wypraszanym? No i oczywiście, czy to dobry wybór :lol:[/quote]

Ja obcinam regularnie Vikcię w tym salonie i z całego serca polecam :) Pani Beata jest wspaniała! :)
Pieska musisz zostawić... ale nie ma obaw - nic złego mu się nie stanie!! Możesz zresztą stać pod salonem i zaglądać przez szybę (ja tak na początku robiłam :lol: ).
Gwarantuję, że i piesek i Ty będziecie BARDZO zadowoleni!
Pani Beata pięknie strzyże! Vikta wychodzi z salonu ZAWSZE cudnie ofrygana, wypachniona i z nową kokardeczką :)

Kupuję u niej również kosmetyki (wychodzą taniej) - przy okazji możesz zapytać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dagusia obciąć sama nie wiem jak chce mi zależy by mu zrobić takie pierwszę cięcie by się przyzwyczaił do fryzjera no i oczywiście nabrał yorkowego wyglądu bo teraz taki pozarastany jest hehe. Zdjęcia napewno bedą jutro a cenę nie wiem bo jakoś głupio mi się było pytać :oops: ale Scadia mi mówiła że ta Pani włąsnie nie bierze dużo. Więc jutro się wszystko okaże. Buziaki i trzymajcie kciuki za Jerrusia by był dzielny :P

Link to comment
Share on other sites

Tygrysku, trzymam kciuki i jestem TAAAKA ciekawa jak ofrygasz Jerrusia :)

Ja też jestem umówiona na jutro na 12.30 (kolejki teraz są tygodniowe :-? ) - fryzurka ta sama oczywiście! :)
Postaram się jutro coś popstrykać i wkleić foty do galerii :)

Link to comment
Share on other sites

No i Jerruś jest w trakcie strzyżenia. Pani powiedziała mi że sierć jest troszkę przetłuszczona (nie wiem co to oznacza kąpie go co tydzień) i powinnam używać oliwki żeby włos się nie łamał i żeby konców rosły szybciej bo tak to nie bedzie rósł do ziemi włos (jak dobrze zrozumiałam).

Hmm jaką WY mi polecacie, jaką oliwkę mam kupić ?? :-?
Ja jak tu większośc używam szamponu i odżywki firmy HERY od jakiś 2 miesięcy może dłużej wcześniej Beaphar.
Oki na mnie czas jade po malucha hehe napstrykam fotek i jutro wkleje :P

Link to comment
Share on other sites

My już po fryzjerze i długaśnym, szaleńczym spacerze :)
U Pani Beaty jak zwykle - przemiło, profesjonalnie i CUDOWNIE - ta kobieta jest naprawdę wspaniała!!!!
Vikta podokazywała troszkę z jej pudlami (cała czwórka po prostu BOSKA i tak milusińska, że głowa mała) :)

Dwie próbne foteczki są w galerii - mała już trochę rozczochrana, ale zaraz po fryzjerze zaliczyła maksymalne szaleństwo działkowe :lol:

Buziaki

Idę pichcić obiadek :)

Link to comment
Share on other sites

Adiraja,
O tym, ze Vikta wygląda świetnie, można by mówic i mówic :lol: ! Fryzurka jest ekstra! My jesteśmy na etapie zapuszczania włosków :lol: Jak nam idzie każdy widzi- wspinamy się po górach, a dla ochłody włazimy do błotka! :lol: Gdy psinę wykąpię, wyczeszę, marzą mi się dłuzsze włosy.. :roll: Ale gdy jestem na wycieczce i widzę jak włazi kolejny raz w bagienko :lol: - myślę sobie o fryzurce Vikulinki! :D (no i o zabiegach jakie czekają nas w domku..długie godziny w łazience z piszczącym maluchem :roll: ). Jak narazie nie mamy możliwości skorzystania z usług fryzjera- ale wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc będę oglądac fotki Vikusi i zastanawic się...drobne zabiegi czy porządne strzyżenie! :lol: Tylko strach sie bac co zrobi ze mną rodzinka, gdy zobaczy jaką fryzurkę sobie upodobałam dla Kiki :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Kropelko[/b], dziękuję za miłe słowa :)

[b]Ola[/b], włosy nie zęby... odrosną :lol: - sama wiesz w jakim tempie zresztą... półtora miesiąca i psina okudłaczona :lol: Nie ma zatem strachu - jak się nie spodoba, to następna fryzurka może być inna (dłuższa) :lol:
Ta jest bardzo wygodna... :D

Pamiętam, że po pierwszym strzyżeniu przeżyłam mały szok - to dość odważny fryz :lol: Teraz nie wyobrażam sobie inaczej...
Uwielbiam mojego cudaka takiego "golutkiego" :lol:

Jeśli w wakacje odwiedzicie Wrocław, to zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Aga foteczki śliczne ale ja sę nigdy nie odważe na taką fryzurkę hehe.

A my również jesteśmy zadowoleni z Pani Oli. Jerruś wyszedł ślicznie przede wszystkim obcięty (uszka wygolone tak jak ma być, pyszczek zaokrąglony i torszkę z długości podcięty) nio i w prezencie dostał co widać na zdjęciach śliczną kokardkę. A jak pisałam wcześniej p. Ola kazała używać oliwki więc również oliwkę która ona używa dla swoich psiaków zakupiłam u niej, firma nie tutaj w Polsce sprowadza to z Kanady wszystkie kosmetyki i cenę ma dość przyzwoitą bo za 250ml oliwki zapłaciłam 37zł. No to tyle. Polecam ten fryzjer domowe warunki bardzo miła pani i jak na mojego Jerrusia który nie da się złapać nikomu była zdziwona że tak łagodnie na nią zareagowal :P to tyle opisu pierwszego fryzjera mojego Szkraba.
Zapraszam do galerii :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Słuchajcie, czy podczas cięcia psa u fryzjera piesek musi być uśpiony?? Bo mój znajomy idzie w tygodniu obciąć yorka na sznaucerka i wet, który jest też fryzjerem ma zamiar go uśpić. A przecież ten maluch ma dopiero 5 miesięcy!!!! Ja myśle, że nie powinno się usypiać :evil: Mój pies nie był wcale usypiany. Jak myślicie powinien iść do tego fryzjera?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

z werterem jeszcze nie byliśmy u fryzjera, ale z tego, co czytałam i co słyszałam, to nikt nie wspominał, że psa trzeba usypiać. dla mnie jest to dziwne i zastanowiłabym się, czy iść do takiego zakładu. chyba, że nie mam racji, ale nawet na różnych zdjęciach pokazujących strzyżenie psy nie są uśpione.

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę coś doradzić, nigdy nie poszła bym do fryzjera, który usypia psa. Ja sama param się obcinaniem psiaków i nigdy czegoś takiego nie stosowałam. Dobry fryzjer sobie z wszystkim poradzi. A pies wiadomo za pierwszym razem nie wie o co chodzi i różnie się zachowuje. Więc to już każdy wie jak porozmawiać z psem, czasami dać mu chwilę wytchnienia. Czasami przekupić. Za drugim razem idzie o wiele lepiej. Jestem przeciwniczką usypiania psów! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja swoją Avę (9 miesięcy) obcinałam już 3 x i zawsze bez usypiania. Pierwszy raz była podcinana w lutym u fryzjera - weta. Bałam się ja zostawić, bo to był jej pierwszy raz, ale faktycznie jak ja byłam to się wyrywała, jak zeszłam z jej pola widzenia była grzeczniejsz-więc poszłam. Panie podcinały ją 1,5 godziny. Pytałam jak im się to udało-opowiadały mi, że jak coś (gekona w terarium) lub kogoś ciekawego zobaczyła-to się wpatrywała i był spokój. jak przyszłam-to tak średnio szalała na mój widok, za to miło bawiła się z panią fryzjerką.
Za drugim razem dziewczyna obcinała ją ponad 2 godziny-a ja podglądałam przez szybę. Faktycznie -skaranie boskie, ale cierpliwie czekała aż Ava chwilę siądzie i dopiero ciach.
Za trzecim razem - 1,5 tygodnia po drugich postrzyżynach okazało się , że względu na kłopoty ze skórą trzeba Avę mniej kąp[ać i zdecydowaliśmy się na radykalne strzyżenie golarką (i uprzednie 2 godzinne wyrafinowane strzyżenie degażowanie itd poszło na marne). I tu pani widać było , że lubi zwierzaki-gadała do mojej psinki, pozwalała się wycałować, ale ocięła i to szybko.
Myśłe , że to głównie dla wygody fryzjera chce uśpić psa-ale dla mnie to przegięcie. Ja mam psiakowi wyrwać zęby i cały czas mam dylemat, czy ze znieczuleniem czy uśpić, a co dopiero fryzjer???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

MYSLE,ZE PRZYDAŁBY SIE TEMAT GDZIE MOZNA BYŁOBY WPISAC ADRESY SPRAWDZONYCH FRYZJERÓW DLA YORKÓW .
KAZDY Z WAS NA PEWNO TAKIEGO MA,WIDZAC FOTKI WASZYCH PSINEK :P
JEZELI MOZECIE TO WPISZCIE JAKIES NAMIARY ,NA PEWNO KAZDEMU TO SIE PRZYDA,SZCZEGÓLNIE NOWYM POSIADACZOM TEJ WSPANIAŁEJ RASY.
JA CHETNIE SKORZYSTAM Z WASZYCH RAD I MAM NADZIEJE ,ZE INNI RÓWNIEZ.

JEŚLI NIE MACIE NIC PRZECIWKO TO PROSIŁBYM WPISAC MIASTO I ADRES FRYZJERA.
Z GÓRY DZIEKUJE
TOMASZ

Link to comment
Share on other sites

Duszku , wydaje mi sie ,że nie ma sensu tworzyć nowego tematu. :wink:

Przecież wystarczyło przeczytać listę istniejących topików i ciągnąć temat w jednym z nich.
Fryzjer
Kiedy iść do fryzjera ?
Problem z fryzjerem
Fryzjer raz jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...