Jump to content
Dogomania

Falban przekroczył TM


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cleo, spokojnie, coraz bardziej sie boje,ze Falbanek w ogole nie pojdzie:( rozsylam pw, zapraszam na watek, prosze o deklaracje ale niestety...wszyscy pewnie zadeklarowani po uszy gdzie indziej....

doszlo rowniez na konto schronisko 50zł dla Falbanka. dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

za to ja mam, tylko nie wiem czy ciekawe...po sukcesie Karoli poprosiłam kolegę wolontariusza (tego, który robił mu pierwsze fotki) aby i on spróbował wyprowadzić Falbanka na spacer, on jest w schronie codziennie, mógłby go brać. niestety powiedział mi,że gdy Falbanek był w rogu a on zbliżył się do niego w celu założenia smyczy to warknął na niego, więc zrezygnował. może wyczuł jego strach albo po prostu nie lubi mężczyzn

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']dopisalam na FB blaganie o deklaracje. a ile wogole brakuje???
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=200599419971938#!/event.php?eid=194309343922465[/url][/QUOTE]

stałych deklaracji brakuje 160zł

mamy już na pewno na transport uzbierane bo z jednorazowych troche sie uzbierało

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, przepraszm ! Będę u chłopaczka jutro.......................... mam kocioł w szkole. .
Eh... na mnie nie burczy... normalnie zakładam smycz... potrafi się chować bo jak idę do niego to psy go obszczekują i się biedak boi... ale odganiam je i jest ok, mogę zrobić co tam chce. . .
Wydaję mi się, że to nie tkwi w tym że lubi tylko kobiety... tylko po prostu poczuł się osaczony przez inną osobą, ale nie koniecznie innej płci . . ale to moja teoria..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Przepraszam, przepraszm ! Będę u chłopaczka jutro.......................... mam kocioł w szkole. .
Eh... na mnie nie burczy... normalnie zakładam smycz... potrafi się chować bo jak idę do niego to psy go obszczekują i się biedak boi... ale odganiam je i jest ok, mogę zrobić co tam chce. . .
Wydaję mi się, że to nie tkwi w tym że lubi tylko kobiety... tylko po prostu poczuł się osaczony przez inną osobą, ale nie koniecznie innej płci . . ale to moja teoria..[/QUOTE]

A mogłabyś spróbować wziąć Falbanka na spacer w obecności tego chłopaka i potem oddać chłopakowi smycz, itd. - może nabrałby szybciej zaufania wiedząc, że jesteś obok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...