Jump to content
Dogomania

Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sam się właściwie doprosił tego imienia...kiedy przyjechał, Mama Go wykąpała i wzięła szczotkę, coby uczesać i zapytała: Będziemy robić czesiu-czesiu? A On jak to usłyszał, mordka się roześmiała i przybiegł do niej. Potem kiedy wołałyśmy Czesiu-Czesiu, to przychodził sie przytulić...bo na Irokeza nie reagował wcale:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']Bardzo przepraszam za off, muszę napisać do Gallegro, ani maila się do niego wysłać nie da, ani priva! :mad: :evil_lol:

[I][B]Gallegro[/B], jesteś w stanie (nawet za pkryciem koszta transportu) przewieźć sunię huskyego (z mojego podpisu) do Nowego Sącza? proszę... To sznasa na domek dla tego psa! Wypowiedz się porszę na wątku... Jedna z dogomaniaczek mi poradziła, żeby do Ciebie napisać. [/I][/quote]

PW już udrożnione. Przepraszam za zamieszanie i zaśmiecanie wątku :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Elmirko, porównaj sobie mordki Pepy i Miśkopta :loveu::loveu::loveu:
(przepraszam za offa, ale nie mogłam się powstrzymać:p)

Moze teraz sie uda


[FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://img398.imageshack.us/img398/6365/maybiszkopcikez8.th.jpg[/URL][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://img516.imageshack.us/my.php?image=dsc00001bt3.jpg"]http://img516.imageshack.us/my.php?image=dsc00001bt3.jpg[/SIZE][/FONT][/URL][/quote]
Otworzyły mi sie linki. Ale podobne....Rodzeństwo???

Link to comment
Share on other sites

Ale wydacie mi Czapka, co?
Kogo mogę spotkać z dogo?
W sobotę będzie komplet człowieczej rodziny Chaplina :) Albo nawet K+ Bo brat chce jechać. Mam też pytanko, czy ktoś chce coś wysłać na ul. Przemysława, bo będę jechała i mogę coś zabrać. Uprzedzam, że jedziemy małym autkiem i pakujemy niewiele. Ale mogę coś tam podwieść :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Kierownik stttrasznie cieszy sie z domu dla Chaplinka i prosił o zdjecie, czy cioteczki mozecie zrobioc duży format Chaplinka w kapeluszu? Ja fotke wydrujuje albo wrzyce na pendrajwa i pokazemy kierownikowi :)[/quote]

ahahahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

koniecznie trzeba druknąć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']To wy jakos symbiotycznie ze soba jestescie złaczone?:diabloti:[/quote]
No prawie :D
Razem się transportujemy, tzn. jak ona nie pojedzie to i ja oraz wzajemnie :evil_lol:
ee... yy... też chyba nie czytelnie to napisałam, a więc...:eviltong:
Nie jedziemy samochodem ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki, ja smarowałam notke, ale ja wcięło. [SIZE=4][COLOR=red]Prosze o[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]upilnowanie dla mnie pieseczka!!![/COLOR][/SIZE] W sobote ruszamy :) Pytałam w notce (tej, co ja wcięło), gdzie sa Orzechowce (przed, czy za Przemyslem od strony Warszawy?) Nie wiem gdzie będzie lepiej jechac? Do Orzechowców, czy na Przemysława?

Pyt. drugie dotyczyło, czy kombinować jakis środek na stres w podróży? Dla Chaplina oczywiście :) Może sie stresować w aucie.Albo p.wymiotny.

Będę wdzięczna za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...