Jump to content
Dogomania

Zdjęcia szczeniąt


Wspólny Dom

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tak ....

sama się dochowam może jakiegoś miotu ;)

ten pierwszy całkiem fajny ( szkoda , że nie chcą dziewczynki wystawiac) ale Gutko do moj syn pierworodny i duma :)


Tylko, że ja to tak z cieżkim sercem sie rozstaje z szczeniakami , że chyba jednak moja pasja kynologiczna zakonczy się na posiadaniu psów i poszerzaniu wiedzy ewentualnie na poszerzaniu literatury na temat tej rasy ....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Do mojej hodowli dołączyły dwie nowe suczki .Są to siostry z jednego miotu .
Bardzo dziękuje Pani Marinie Denisovej z Rygi wł. hodowli Hobby Maryden za te suczki .
Matką suczek jest Greip Ginger Pina for Hobby Maryden .
Ojcem suczek jest Kontrapunkt Moje Uszanowanie .
Kontrapunkt Moje Uszanowanie to wspaniały piesek z lini hodowlanej utworzonej przez Elżbietę Augustyniak i Janinę Staniszewską,wnuk Vis Majora .
Po stronie matki w rodowodzie jest Kontrapunkt Numerus Clausus syn Honeykista .

Link to comment
Share on other sites

Witaj w Klubie fanów linii Vis Majora Kontrapunkt.Wszystkie moje psy mają go w rodowodzie.Psy z tej linii cieszą się dobrym zdrowiem,pięknym włosem i cały czas mimo zawansowanego wieku niektórych z nich są cały czas w świetnej kondycji wystawowej.Gratuluję Ci bardzo dobrego wyboru i życzę suczkom sukcesów na ringach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imparato 1']Witaj w Klubie fanów linii Vis Majora Kontrapunkt.Wszystkie moje psy mają go w rodowodzie.Psy z tej linii cieszą się dobrym zdrowiem,pięknym włosem i cały czas mimo zawansowanego wieku niektórych z nich są cały czas w świetnej kondycji wystawowej.Gratuluję Ci bardzo dobrego wyboru i życzę suczkom sukcesów na ringach.[/QUOTE]
Teresko szczerze mówiąc pamiętałam jak dobrze się wypowiadałaś o tej właśnie Vis Majorowej lini i pamiętałam to .Nie przypuszczałam ,ze uda mi się kiedykolwiek zostać włascicielem potomków Kontrapunkt Vis Majora .Jestem bardzo szczęsliwa ,ze udało mi się zakupić te suczki od Pani Mariny Denisovej i ta wspaniała i stara linia mogla z Łotwy przyjechać z powrotem nad Wisłę .To wspaniale ,że 12 letni Kontrapunkt Moj Uszanowanie cieszy się dobrym zdowiem i kondycją ,a córki wspaniałego Zwycięzcy Europy są w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanilka']Widzę ,że w nowy kolorek weszłaś he he:lol: Gratuluję .Niech wyrosną na piękne dziewczyny:lol:[/QUOTE]
Dziękuję .
Tak to nowy kolorek .Jednakowo lubię wszystkie kolorki .
A zaraz poślę zdjęcie jednego z 3 synków czarnego pomeranianka .

Link to comment
Share on other sites

Matka trzech pomarańczowych chłopaków to moja Bees Knees Fantazja Szpic-Moll -BB ,a ojciec to czarny pomeranian Finche's Twilight Dream O'del Cantico -Dolar .
Tak ,że u mnie po czarnym ojcu są same rude .Widać ta rudość udziela sie u mnie wszystkim.
Ten mały nazywa się Little Prince Fantazja Szpic-Moll -nik.Prins, albo Księciunio.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...