Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tootsy']Cześć ludziska kochane - zbieram nakrętki plastikowe (wszystkie które się zakręcają) dla kolegi mojego brata, bo jest po wypadku samochodowym. Musi zebrać ich 2.000.000 - moi wszyscy znajomi zbierają, czy możecie mi pomóc? Jestem z Sosnowca i każda sztuka się liczy - pomożecie?? gdyby co to wysyłajcie wiadomości na priv[/QUOTE]
zostawiłam Ci info na pw, reklamówka czeka :)

Link to comment
Share on other sites

jestem czesto w rannych godzinach w parku koło Prusa z moimi małymi dziećmi jak tylko słoneczko świeci i tam można mnie zastać - godziny od 10.30 do 12.00 - cięzko mi gdziekolwiek z nimi podjechać, bo wiecie jak jest. Jeśli możecie mi jakoś to podrzucić będę dozgonnie wdzięczna w imieniu tego chłopaka... A zbierane są ponoc na wózek (jest jak pisałam po wypadku)..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tootsy']Dziewczynki kochane gdyby co to wysyłajcie smsy (te które mają mój tel) bo głośnik mi padł w tel i może dziś lub jutro go wymienię :), a reszta ludzisk proszę o info na priv, gdyby co :) Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]
jak wrócę z Wawy to się z Tobą skontaktuję i Ci podrzucę nakrętki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chyba tak byłoby najlepiej :) Dziewczyny dziękuję za nakrętki - ponoć chłopak się ucieszył bardzo... Zbieramy dalej do odwołania potrzeba dużżżżżo jeszcze także gdyby co jestem chętna :) Sosnowiec i jego okolice gdyby co :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...