Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

[quote name='beam6']Hmmmmm, mam problem: ponieważ nakrętki zbierają (na moją prośbę) dwa domy z Zamościa i jeden spod a na dodatek moje miejsce urodzenia to Zamość :roll: to chciałabym tę "zamojską" część przekazać Zmysłowi.

Co Wy na to ? Czy to będzie w porządku ?[/quote]

Zacytowałam sama siebie :razz:
Irysek - właśnie mam problem i dlatego zapytałam ogół "zakręconych" co o tym sądzą. A Ty jak uważasz ? Czy mogę tak zrobić ?

Dla wyjaśnienia - reszta nakrętek ("warszawskich") oczywiście zostanie przeze mnie wysłana dla Filipka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a czemu nagle zmysl robi konkurencje? nie rozumiem. dziwne to jakies jest.
zmysl potrzebuje wozek inwalidzki?
ja zbieram na filipa tak jak bylo powiedziane na samym poczatku, jak jest na pierwszej stronie. jestem wierna propozycji basinej.

Link to comment
Share on other sites

Zmysł nie robi konkurencji - o nic nie prosił. Po prostu "zgadało się" o tym na wątku i tyle.
Ale OK - jeżeli to ma być problem, mogę się wycofać z pytania i propozycji. Tylko, że Basia jest za.
Do poniedziałku nie będę na Dogo.
Do napisania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']może zrobimy tak: Zmysł,załatw adres na jaki w Twojej pracy wysyła się nakrętki i mniej więcej co i jak,ja napiszę w pierwszym poście-będą dwa cele i można np pierwsza paczuszkę wysłac sobie na Filipa a drugą na tą protezę,wg uznania.[/quote]
Basiu, bardzo Ci dziękuję. Nie chcę za nic robić "konkurencji". Powiem szczerze, że nie jest dla mnie wielką różnicą, czy nakrętki idą na ten, czy inny cel, gdyż mam nadzieję, że w każdym przypadku spełnią swoją rolę.
Na wątku, chcąc rozreklamować tę akcję "samą w sobie", napisałem tylko, że u mnie w pracy działa już takie przedsięwzięcie. Akurat u nas zbiera się na rzecz Dominika z Zamościa.
I dla chętnym osób, bliżej związanych z Zamościem, podaję te dane:
[I][B]"Nakrętki można przekazywać do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu, ul. Zamoyskiego 62 lub Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu, ul. Śląska 45." [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

witam witam..dołączam do zakrętkowej akcji...zwerbowałam sąsiadów,rodzinkę,znajomych i nawet przyszłą teściową:):) mam nadzieję,że to coś da i sie uzbiera co nie co..zrobilam banerek...nie za piękny ale może sie przyda..jak coś to zrobię inny,miejszy,wiekszy dajcie znac cioteczki..pozdrawiam
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117692"][IMG]http://i33.tinypic.com/16c30js.jpg[/IMG][/URL]

aha maly offik tu zbieramy garnuszki,kocyki itp dla pieskow z przytuliska [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112349[/URL]
niektore osoby z watku zakretkowego pewnie wiedzą,bo widze "znajome twarze" :lol: buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Ja swoje 3000tyś które mam przekazuję w ręce beam6 i dzielcie się jak chcecie :cool3:
Kolejne nakrętki są już zbierane i myślę, że we wrześniu już będzie kolejna większa "porcja" ;)[/quote]







ileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ?kochana jestes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...