Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='OlaAB']jeszcze jedno, piszesz o 3 tygodniach a ogłoszenie na Dogo... wstawiłaś Wczoraj!![/quote]
Chyba nie masz zamiaru mnie rozliczać co ja zrobiłam i kiedy bo nie znasz całej sytuacji ??? Widzę, że masz ochotę mnie oczerniać i bronić swojej koleżanki. Ciekawa jestem jak ty byś się zachowała będąc na moim miejscu ???
GDY KTOŚ PO PROSTU DO CIEBIE DZWONI Z INFORMACJĄ, ŻE ZNALAZAŁ TWOJEGO PSA, A NIE CHCE PODAĆ MIEJSCA JEGO POBYTU ? Gdyby miała zamiar go oddać to by to zrobiła, a tu przez kilka tygodni trwają negocjacje. Wszystko rozumiem chodzi o dobro psa, ale może ten ktoś kto go trzyma ma w tym jakiś interes ??? Nie jest to takie proste pies jest przedmiotem umowy cywilno-prawnej, którą zawarłam z kupującym-właścicielem i nikt, ani ja, ani Agnieszka, ani żadna inna osoba nie ma prawda go przetrzymywać tylko dlatego, że zobaczyła, że pies jest umęczony i źle traktowany. TO SIĘ NAZYWA PRZYWŁSZCZENIEM MIENIA ( DELIKATNIE ) A TAK BARDZIEJ DOSADNIE KRADZIEŻĄ.
W ogóle myślę, iż dalsza rozmowa na temat Agnieszka nie ma sensu. Jeśli chcecie pomóc-proszę bardzo, a jeśli macie ochotę rozprawiać o tym jak,co,kto i dlaczego to dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

posłuchaj
"Wielka Hodowczyni"
nie wiem czy Agnieszka ma tego psa czy wie o nim od osób trzecich bo Ty sama o tym nie wiesz i podałaś już tu na Dogomanii co najmniej dwie wersje zdażenia, a nazywanie kogoś złodziejem bez podania jednoznacznych dowodów jest karalne
jeżeli Agnieszka do Ciebie dzwoniła to masz jej numer tefonu, więc kontaktuj się z nią, a nie wypisujesz za nią "listy gończe"
nikogo nie oczerniam - pokaż mi gdzie? - próbuję dojść prawdy a to co Ty wypisujesz jest dosyć zagmatwane
zadałam Ci proste pytania na które nie potrafisz dać odpowiedzi, a jedyne na co Cię stać to na obrzucanie kogoś błotem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']posłuchaj

nie wiem czy Agnieszka ma tego psa czy wie o nim od osób trzecich bo Ty sama o tym nie wiesz i podałaś już tu na Dogomanii co najmniej dwie wersje zdażenia, a nazywanie kogoś złodziejem bez podania jednoznacznych dowodów jest karalne
jeżeli Agnieszka do Ciebie dzwoniła to masz jej numer tefonu, więc kontaktuj się z nią, a nie wypisujesz za nią "listy gończe"
nikogo nie oczerniam - pokaż mi gdzie? - próbuję dojść prawdy a to co Ty wypisujesz jest dosyć zagmatwane
zadałam Ci proste pytania na które nie potrafisz dać odpowiedzi, a jedyne na co Cię stać to na obrzucanie kogoś błotem![/quote]
[COLOR=navy][FONT=&quot]Nie wiem już jak do Ciebie dotrzeć” PSEUDO WOLONTARIUSZKO „ ???
Ogłoszenie o zaginięciu psa było napisane po tym jak twoja koleżanka Agnieszka przestała odbierać telefony od nas i myślałam, że gdy napisze takie ogłoszenie nastąpi reakcja z jej strony i jak widać się nie myliłam ,Jak nie wiesz dokładnie o co chodzi to ZAMILCZCZ I NIE ODWRACAJ KOTA OGO[/FONT][/COLOR][COLOR=navy]NEM. [/COLOR][COLOR=navy][FONT=&quot]Jestem z Agnieszką w kontakcie i proszę o nie ingerowanie w tę sprawę osób trzecich. Agnieszka obiecała, że sama się wypowie na Dogomani –wieczorem.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agness'][COLOR=navy] [/COLOR][COLOR=navy][FONT=&quot]Jestem z Agnieszką w kontakcie i proszę o nie ingerowanie w tę sprawę osób trzecich. [/FONT][/COLOR][/quote]
Ja przepraszam, ale w takim razie po co całe to zamieszanie????
I zamieszczanie ogłoszenia na dogo???

A tak swoją drogą ja chyba też mam zbyt niskie IQ , bo z Twoich postów w dziale agility ani z tych tutaj w dalszym ciągu nic nie moge wyczytać

Link to comment
Share on other sites

nie jestem wolontariuszką i nigdzie tego nie napisałam

gdzie tu MOD? bo słowa "zamilcz" raczej do uprzejmych nie należą, mam prawo takie jak Ty do wypowiadania zdania
sama prosiłaś o ingerencje wypisując posty a więc kto tu odwraca kota ogonem?


rozumiem, że się denerwujesz ale to nie upoważnia Cię do takiego zachowania - jakieś kanony dobrego wychowania obowiązują

przeczytaj jeszcze raz Wszystkie posty jakie napisałaś w tej sprawie z uwzględnieniem "czerwonych wytłuszczeń"

EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']Ja przepraszam, ale w takim razie po co całe to zamieszanie????
I zamieszczanie ogłoszenia na dogo???

A tak swoją drogą ja chyba też mam zbyt niskie IQ , bo z Twoich postów w dziale agility ani z tych tutaj w dalszym ciągu nic nie moge wyczytać[/QUOTE]
Wszystko jest na dobrej drodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']nie jestem wolontariuszką i nigdzie tego nie napisałam

gdzie tu MOD? bo słowa "zamilcz" raczej do uprzejmych nie należą, mam prawo takie jak Ty do wypowiadania zdania
sama prosiłaś o ingerencje wypisując posty a więc kto tu odwraca kota ogonem?


rozumiem, że się denerwujesz ale to nie upoważnia Cię do takiego zachowania - jakieś kanony dobrego wychowania obowiązują

przeczytaj jeszcze raz Wszystkie posty jakie napisałaś w tej sprawie z uwzględnieniem "czerwonych wytłuszczeń"

EOT[/QUOTE]
[FONT=&quot]Proszę cię skończ ta żenującą konwersację !!![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że mod powinien zamknąć ten topik. Agness rozpetała burzę prosząc o pomoc, ale nie podając szczegółow, a teraz ma pretensje, że inni zadają pytania . Skoro sprawa "jest na dobrej drodze", to może należałoby wyłączyć dogo z tej operacji, ponieważ ogólnodostępnym forum też trzeba umieć się posługiwać.
[B]Nie proście o pomoc, jeśli nie potraficie z niej skorzystać[/B]. Amen

Link to comment
Share on other sites

Piesek URWIS ur . 03.04.2006 r. Pilnie sprzedam z powodu alergii. Jest to aukcja grzecznościowa, wszelkie szczegóły dot. tak psa jak i tranzakcji wyłącznie pod telefonem:********
W tej aukcji nie odpowiadam na maile, proszę o podany wyżej kontakt telefoniczny. Cena do uzgodnienia! Piesek posiada papiery.

To tak apropo ogłoszeń na Allegro - cena podana 800 zł.....

Jak znajdę jeszcze jakieś kwiatki, to wkleję :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

SZCZENIAKI Jack Russel Terrier.Dwie suczki i dwa pieski. Zainteresowany? dzwoń! 081--------; cena 750 pln [B]to tak apropo allegro[/B]

[COLOR="Green"]a tu jeszcze jeden kwiatek[/COLOR]
Jack Russell Terrier, trzymiesięczna suczka. Wszystkie szczepienia. Bardzo miły , spokojny i radosny piesek. Więcej informacji pod numerem telefonu 044 ---------., cena 500 pln

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Dogomaniaków!
Mam na imię Iwona i mieszkam w Bytomiu.Od pewnego czasu uważnie śledzę wątek jacków i parsonów. Od ponad roku jestem szczęśliwą posiadaczką uroczej suczki IRISH Obornicki Nornik. Przy pomocy córki (mam nadzieję - zaraz się przekonam) wreszcie udało mi się zalogować.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

kurczę, tyle napisałam i coś poprzyciskałam i wszystko znikło :-(

to teraz w skrócie - było suuuper :evil_lol: Edy spotkał swojego tatę :) Napstrykaliśmy trochę zdjęć, nakręciliśmy film :lol: i jak już wrzucę wszystko do kompa to zamieszczę w necie. A teraz idę dołączyć do moich śpioszków - obaj padli ze zmęczenia :evil_lol:

[B]Pani Mario[/B] - mam kilka adresów, jeśli Pani jest nadal zainteresowana, prześlę na priv. Jedni z hodowców byli w poznaniu na wystawie, może Pani ich spotkała ?? Mam zdjęcia ich piesków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']Ja przepraszam, ale w takim razie po co całe to zamieszanie????
I zamieszczanie ogłoszenia na dogo???

A tak swoją drogą ja chyba też mam zbyt niskie IQ , bo z Twoich postów w dziale agility ani z tych tutaj w dalszym ciągu nic nie moge wyczytać[/QUOTE]
Stram się zrozumieć wszystkich zainteresowanych i bardzo dziekuję, ale już nie mam siły opowiadać po raz kolejny tej samej historii. Po prostu kontakt wcześniej się urwał, a po zamieszczeniu ogłoszenia został nawiazany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona_27']
[B]Pani Mario[/B] - mam kilka adresów, jeśli Pani jest nadal zainteresowana, prześlę na priv. Jedni z hodowców byli w poznaniu na wystawie, może Pani ich spotkała ?? Mam zdjęcia ich piesków.[/quote]

Oczywiście , bardzo proszę o priv. W Poznaniu faktycznie widziałam ale nie było możliwości porozmawiać. Dzięki za pamięć:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]. W Kielcach chyba się niestety nie zobaczymy, Irish przecieła łapkę i kuleje. :placz:[/QUOTE]
Biedna Irish :placz: . Nam też to się przydarzyło przed Czaplinkiem, ale zdążył wygoić łapkę. Niestety jak rana głęboka to przynajmniej z tydzień to potrwa. Ziomal dość głęboko przeciął opuszkę i nie chciało się goić, bo na spacerach brudził i moczył ranę, dopiero jak kupiłam taką skarpetę nieprzemakalną i doszyłam gumę szeroką i przekładałam przez tułów żeby jej nie gubił, to szybko się wygoiło i prawie nie ma śladu. Ale jak super wtedy wyglądał- biały pies z czarną łapą na czarnej, grubej opasce przez pół ciała, ale przynajmniej mógł w tym biegać.:eviltong:
A może do jutra ból przejdzie i nie będzie kuleć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa_F']Witam Pani Mario ;)
Mówię jej na uszko cały czas a ona nic :shake:[/quote]

Weź maleństwo na wystawkę - zawsze możesz powiedzieć sędziemu, że sie skaleczyła.
Na światówce w entlach startowała suczka, która dzień wcześniej wychodząc z hotelu rozcięła sobie łapkę i też kulała. Powiedzieliśmy sędzinie (psiak był z Litwy) jak wygląda sytuacja i sędzina powiedziała żeby psa dawać na ring.
Sunia wygrała swoją klasę, a pani sedzina dała jej bardzo ładny opis.
Więc nie traccie nadziei - zawsze doskonałą miło dostać, a może i o więcej zawalczyć :evil_lol: :)

ps Witamy na forum

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...