Jump to content
Dogomania

Zuza i koty


Kasia&Rika

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][quote name='Kasia&Rika'][CENTER]no patrz:cool3:
fajnie;-)
na piękną Sonie? ślicznie jej będzie:loveu:

[/CENTER][/QUOTE]

Tylko konta w banku nie mam to jak co to przekazem pieniądze :cool3:
Na PW ustalimy?[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']:mad: A mi się właśnie róż najbardziej podobał :placz:[/quote]

aha ... sorry.:-(


poza tym ... to zdjęcia będą teraz:D mam na razie od brata sony h5 :multi: a może, może w sobotę będę miała lustrzankę NIKON d40!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']aha ... sorry.:-(


poza tym ... to zdjęcia będą teraz:D mam na razie od brata sony h5 :multi: a może, może w sobotę będę miała lustrzankę NIKON d40!:multi::multi:[/quote]Przeżyję :eviltong:

To czekamy na zdjęcia :multi: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Przeżyję :eviltong:

To czekamy na zdjęcia :multi: :evil_lol:[/quote]

A tamte chcesz?:eviltong:

Kurcze, wyprowadziłabym psa i aparat na spacer, ale ledwo wyjdę z nią na siusiu i zamarzamy. Do tego w domu też mam lodówkę, bo są jakieś problemy z grzejnikami i dopiero może dzisiaj naprawią, więc wyjście z zimnego domu na dwór jest straszne. siedzę w dwóch długich rękawach, na to polar i pod kołdrą!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='Estera']:mad: A mi się właśnie róż najbardziej podobał :placz:[/QUOTE]

[B]Estera jak chcesz to Ci odstąpimy tą różową obróżkę, jak się Kasia zgodzi, a my tylko jedną kupimy, bo my już pełno tego mamy. [/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]

[B]Estera jak chcesz to Ci odstąpimy tą różową obróżkę, jak się Kasia zgodzi, a my tylko jedną kupimy, bo my już pełno tego mamy. [/B][/CENTER]
[/quote]

spoko, mi to zupełnie obojętne:evil_lol:

ja mam jeszcze na zbytku : duże ringo 17cm średnicy i zestaw : majteczki na cieczkę i płyt VIVISOL czy jakoś tak na zneutralizowanie zapachu suczek podczas cieczki - raz psiknięty. i nawet działał, ale teraz nie są już potrzebne:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']la la la :siara:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-smycz-rogz-dla-psa-kota-bazarek-do-15-01-a-128599/#post11550086"]Obroże,smycz ROGZ dla psa i kota,bazarek do 15.01[/URL]

:diabloti:[/quote]

wiem, wiem ... ale ja teraz sama muszę oszczędzać:evil_lol: jeszcze mi może te raty za aparat dojdą, a laptop do spłacenia:evil_lol::evil_lol: szaleje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...