Jump to content
Dogomania

Zuza i koty


Kasia&Rika

Recommended Posts

[quote name='ewelinabuck']no no widze ze dorobilas sie lustra:loveu::loveu:[/quote]

nieposiadam się wręcz z radości, możesz podpowiedzieć jak najlepiej ustawić aparat do robienia zdjęć w ruchu? Small mówiła o zwiększeniu ISO, przełączeniu migawki, wyłączeniu lampy ... coś jeszcze?:eviltong:

[quote name='Izuuus']Kolejnylatajacy pies - tzn suczka. Co to sie porobilo :roll::lol:[/quote]

czary:D

skoro i wampiry i wilkołaki są na świecie, co nie Esti?:evil_lol:

[quote name='Marta_Ares']ja bez wyswietlacza robie obecnie na h5 bo tzt sie bawil i zepsul wyswietlacz:roll: i jakos nie moge sie przyzwyczaic:roll:[/quote]

ja jakoś nie bardzo widzę różnicę, w moim starym aparacie bardzo mi brakowało robienia zdjęć przez wizjer - w słońcu tragedia:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co masz za lustro?????

zeby zamrozic psy w ruchu to tak : iso najlepiej -zalezy jaka masz pogode - ustawic przy sloncu na 400 a przy pochmurnej wiadomo ze na wiecej

i czas przy poprostu skrocic 1/500 do 1/1000 a nawet wiecej jezeli czas jaki ustawisz np 1/500 i zdjecia beda ciemne to zwieksz iso

i jeszcze wazna jest temperatura barwowa ale to juz sobie sama ustawisz i dopasujesz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']co masz za lustro?????

zeby zamrozic psy w ruchu to tak : iso najlepiej -zalezy jaka masz pogode - ustawic przy sloncu na 400 a przy pochmurnej wiadomo ze na wiecej

i czas przy poprostu skrocic 1/500 do 1/1000 a nawet wiecej jezeli czas jaki ustawisz np 1/500 i zdjecia beda ciemne to zwieksz iso

i jeszcze wazna jest temperatura barwowa ale to juz sobie sama ustawisz i dopasujesz[/quote]

nikon d40.
a reszte zapamiętam, muszę jeszcze znaleźć jak to ustawić ...:roll: na razie to czarna magia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelsDream']A może te problemy z sierścią, to kwestia kastracji?[/quote]
[quote name='Kasia&Rika']nie wiem. nie zauważyłam tego w skutkach ubocznych ...[/quote]
Podejrzewam jednak, że tak. ;)
U spanieli często zmienia się sierść po sterylce na gorszą. Psiaki bardziej zarastają. Na pyszczku pojawiają się jasne włoski. Gingerce dopiero po kilku miesiącach sierść zaczęła się zmieniać. ;)
Chociaż może to być jeszcze spowodowane przez zimę. :roll:

[URL]http://i41.tinypic.com/1z6455v.jpg[/URL]
To najlepsze. :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Jednak D40? Mam nadzieje, że mimo wszystko będziesz zadowolona z wyboru ;)[/quote]

tak ... jednak ... na razie nie zamierzam zmieniać standardowego obiektywu, a wiem,że brat pracował przeszło rok na d40 w różnych warunkach i był baaaaardzo zadowolony[pracował na kolegi aparacie głównie na imprezach ale i w plenerze - zdjęcia weselne] , zresztą on sam kupił w koń cu swój trzy dni przede mną... zresztą bawiłam się niewiele droższym sony alpha 300 ... i nie za bardzo mi się podobał, nawet pomimo LV czy obrotowego LCD.
Na razie tylko nie wiem jak w tym moim d40 ustawić migawkę czy jak to się nazywa to 1/1000 i F :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']na razie nie zamierzam zmieniać standardowego obiektywu[/QUOTE]
Też tak kiedyś mówiłam... :siara:

Zajrzyj do instrukcji, tam jest wszystko bardzo jasno objaśnione - co, gdzie, jak i dlaczego ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...