Jump to content
Dogomania

Zuza i koty


Kasia&Rika

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak. Ja jeszcze nie umie Ci napisac jak to jest. Zapytaj sie Diorki, bo ona tez jest na moim watku. Mialam tak znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma swoj dom w Pile. Ale ostatnio dogo cos kreci nie mozna wejsc . Ja jakos wchodze . Jak Ci sie uda to zobacz ogulke naszego. A swoja droga to tam gdzie pisze scorpio133 i jest ten piesio to nasz Ogulek. Zobacz Kochana moze Ci sie uda:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Genialna klatencja ;) Używasz trocin? Ja już nigdy ich nie użyję. Za duże ryzyko. Dopiero kiedy tragedia dotknęła moje ogonki (opisałam dokładnie u nas w wątku o co chodzi) wet uświadomił mnie jakie to jest dziadostwo. Nic innego niż żwirek koci naturalny niezapachowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarama']Genialna klatencja ;) Używasz trocin? Ja już nigdy ich nie użyję. Za duże ryzyko. Dopiero kiedy tragedia dotknęła moje ogonki (opisałam dokładnie u nas w wątku o co chodzi) wet uświadomił mnie jakie to jest dziadostwo. Nic innego niż żwirek koci naturalny niezapachowy.[/QUOTE]

ja staram się kupować trociny z jak najlepszej firmy i w miarę sprawdzonę. używalam żwirku, ale mi jakoś nie pasuje totalnie, po 3dniach przy trzech myszkach nie mogłam znieść zapachu, wcześniej nie było lepiej. może kiedyś się jeszcze przekonam
[B]

w środę Mia ma sterylizację, jest już po drugiej rui:roll: dwie w ciągu mniej niż miesiąc.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie mam wagi, a młoda po strzyżeniu maszynką i niedawnej kąpieli jest całkowicie napuszona :P więc nie widać efektów.

Kociamber po sterylce, już na nowo rozstawia wszystkich po kątach. Miała tylko dwa szwy, z tego jeden wyciągła sobie, jakimś cudem, sama szóstego dnia.
Ale jak przed zabiegiem była kotem babci to teraz mnie nie odstępuje na krok. I to całkowicie nachalnie:evil_lol:
Raz wróciłam do domu, a babcia w łzach, że kot uciekł, nigdzie go nie ma a ona go od godziny szuka. Nawet nie zdążyłam nic powiedzieć jak Mia wyskoczyła z kierunku tapczana, za którym zapewne spała i pognała do mnie się przywitać. Mina babci nie zastąpiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']nie mam wagi, a młoda po strzyżeniu maszynką i niedawnej kąpieli jest całkowicie napuszona :P więc nie widać efektów.

Kociamber po sterylce, już na nowo rozstawia wszystkich po kątach. Miała tylko dwa szwy, z tego jeden wyciągła sobie, jakimś cudem, sama szóstego dnia.
Ale jak przed zabiegiem była kotem babci to teraz mnie nie odstępuje na krok. I to całkowicie nachalnie:evil_lol:
Raz wróciłam do domu, a babcia w łzach, że kot uciekł, nigdzie go nie ma a ona go od godziny szuka. Nawet nie zdążyłam nic powiedzieć jak Mia wyskoczyła z kierunku tapczana, za którym zapewne spała i pognała do mnie się przywitać. Mina babci nie zastąpiona.[/QUOTE]

To jeżeli Rikę na nowo "zapuściłaś" i nie dbasz o dietę, to daję Ci 2 tygodnie, abyś doprowadziła ją do porządku :evil_lol: . Wiesz, spaniele zwykle mają 12-15 kg, a chyba dla niej nawet 14,5 to chyba za dużo :diabloti: . Tak, gdyby ważyła z 12 lub 12,5 :roll: . Wiem, że jestem wymagająca :eviltong: .

A odnośnie kota, to babcia musiała mieć na 100% stracha :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta95']To jeżeli Rikę na nowo "zapuściłaś" i nie dbasz o dietę, to daję Ci 2 tygodnie, abyś doprowadziła ją do porządku :evil_lol: . Wiesz, spaniele zwykle mają 12-15 kg, a chyba dla niej nawet 14,5 to chyba za dużo :diabloti: . Tak, gdyby ważyła z 12 lub 12,5 :roll: . Wiem, że jestem wymagająca :eviltong: .

A odnośnie kota, to babcia musiała mieć na 100% stracha :diabloti: .[/QUOTE]

nie napisałam,że nie dbam o dietę:roll:
a 'zapuszczona', czyli nieobcięta, na zimę musi być, nie zamierzam zakładać jej ubranek na spacery a inaczej zmarznie.
efekty dopiero na wiosnę przy obcięciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']nie napisałam,że nie dbam o dietę:roll:
a 'zapuszczona', czyli nieobcięta, na zimę musi być, nie zamierzam zakładać jej ubranek na spacery a inaczej zmarznie.
efekty dopiero na wiosnę przy obcięciu.[/QUOTE]

nie chodziło o znaczenie tego słowa "zapuszczona" co na górze :diabloti: . Tylko, żeby Rika trzymała linię :evil_lol: . Bo nie wystarczy jeść dietetyczne karmy :eviltong: . Idź z nią gdzieś do lasu czy co, porzucaj piłkę itp . :lol: . Uwierz mi, że efekty będą po paru takich spacerach zadziwiające (mój drugi pies przy tym schódł 3 kg). :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta95'] Wiesz, spaniele zwykle mają 12-15 kg, [/QUOTE]Taaak? Wyobrażasz sobie sukę spaniela 38 cm w kłębie, ważącą 15 kg? bo ja nie. Wg mnie spaniel powinien ważyć 10-12 kg. Nie mówię o przerośniętych. Tylko o tych ze wzrostem "spanielowym". Moja ma 38 cm, waży ok. 12 kg i jest za gruba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Taaak? Wyobrażasz sobie sukę spaniela 38 cm w kłębie, ważącą 15 kg? bo ja nie. Wg mnie spaniel powinien ważyć 10-12 kg. Nie mówię o przerośniętych. Tylko o tych ze wzrostem "spanielowym". Moja ma 38 cm, waży ok. 12 kg i jest za gruba.[/QUOTE]

Moja ma chyba ok. 40.
Ważyła 14 i była sporo za gruba.
Teraz na pewno schudła, ale dostępu do wagi nie mam ...

I tak jak napisała Darianna też lubię ludzi, którzy znają się na wszystkim:P
Tym bardziej, że marta95 to najprawdopodobniej, jak zauważyła na którymś wątku Agata_Roki nastolatka, która nie do końca potrafi zając się pielęgnacją swojego psa i do tego go rozmnaża. Tylko nick zmieniła ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']Moja ma chyba ok. 40.
Ważyła 14 i była sporo za gruba.
Teraz na pewno schudła, ale dostępu do wagi nie mam ...

I tak jak napisała Darianna też lubię ludzi, którzy znają się na wszystkim:P
Tym bardziej, że marta95 to najprawdopodobniej, jak zauważyła na którymś wątku Agata_Roki nastolatka, która nie do końca potrafi zając się pielęgnacją swojego psa i do tego go rozmnaża. Tylko nick zmieniła ....[/QUOTE]
Kasiu ja absolutnie do Ciebie nie piłam, wiem co robisz, żeby odchudzić Rikę.
Po prostu również nie lubię ludzi którzy się nie znają a mają dużo do powiedzenia. Więc napisałam, że guzik prawda z tą wagą spaniela.
No proszę rozmnaża.... pewnie kundelka, nie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...