Jump to content
Dogomania

Schronisko w Lesznie.Idzie ku lepszemu.Psiaki szukają domów!!!


Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pan wyjechał..... i zapomniał o suczce.....:shake: biedna
oby to nie był on:angryy: Mam nadzieję, że właściciel się znajdzie, powiadomię swoich znajomych, pokaże zdjęcie, może ktoś ją rozpozna, ale to dopiero w czwartek, bo niestety jutro wyjeżdżam i nie będę mieć dostępu do neta:shake:
a sunieczka śliczna, trzymam za nią kciuki:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Wczoraj zadzwoniła do mnie pani, chcąca adoptować moją suczkę. Niestety moje suczki wyrosna na duże a pani chciała coś mniejszego, co zgodzi sie z kotami i ON samcem. Pani jest z Wschowej czy coś takiego, powiedziała że to w pobliżu Leszna. Ja jej wyśle jeszcze jedna swoja propozycję, ale czy ktoś od was mógłby zaoferować jakiegoś pieska od was, ze schronu lub DT?
Pani była propozycją obejrzenia waszych psiaków bardzo zainteresowana. Proszę o kontakt jakąś dorosłą i poważną osobę. Piszcie na PW.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]SERDECZNIE ZAPRASZAMY [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=darkorange]23-24 MAJA[/COLOR][COLOR=orange]( 10.00-15.00)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=red]DRZWI OTWARTE [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=red]:loveu:[COLOR=lime]SCHRONISKO[/COLOR] :loveu:[COLOR=lime]LESZNO[/COLOR]:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina***']Pan wyjechał..... i zapomniał o suczce.....:shake: biedna
oby to nie był on:angryy: Mam nadzieję, że właściciel się znajdzie, powiadomię swoich znajomych, pokaże zdjęcie, może ktoś ją rozpozna, ale to dopiero w czwartek, bo niestety jutro wyjeżdżam i nie będę mieć dostępu do neta:shake:
a sunieczka śliczna, trzymam za nią kciuki:thumbs:[/QUOTE]
Nie, nie pan wcale nie zapomniał o suczce. Dziś rano zadzwoniła do nas pani Sary - bo tak jej na imię i niedawno odebrała sunieczkę. Dziękuję bardzo wszystkim za zaoferowaną pomoc.
A dni otwarte rzecz jasna będę ogłaszać.

@Agata69 może ta pani przyjedzie po prostu do schronu i obejrzy psiaki? Wschowa jest niedaleko jakieś 20 km od Leszna. Btw myślę, że trochę krzywdzące było to sformułowanie " proszę o kontakt jakąś dorosłą i poważną osobę", często młodzi wolontariusze są bardziej poważni i prędzej pomogą w adopcji niż ci dorośli...

Link to comment
Share on other sites

Agata69 przepraszam, ale najmłodszą wolontariuszką jestem ja. Mam 19 lat i jakoś nie czuję się gorsza od innych ;). Następnym razem radzę się najpierw zastanowić. Co do pani to niech faktycznie przyjedzie do schroniska albo pojawi się na dniach otwartych tak będzie najłatwiej i wszystko załatwi od ręki. DT u nas nie ma, no ja się przez przypadek nim stałam, ale mam psa nie sukę.
Oczywiście na dniach otwartych będę. Jeszcze tylko chemia w piątek i wracam do świata żywych.

Link to comment
Share on other sites

Marcelinko wracaj , bo bardzo za tobą tęsknimy,:p Agata69 dzwoniłaś do Małgosi wysłałam Ci numer na pw.
Plakaciki na dzień otwarty załatwiłam będzie 20 panowie z drukarni na Chrobrego zrobią za darmo:multi::multi:, ale to nie znaczy, że wy nie macie robić, każda niech robi i rozwiesza w swojej okolicy (o ile już nie będą wisiały) :lol:
Marcelinko jak będziesz wolna dawaj cynka.:evil_lol:
Odnośnie psiny którą szukają dziewczyny z Koszalina w okolicach Rydzyny kręci się psiak podobny do owczarka ale to jest raczej piesek, tak mi donieśli mieszkańcy, którzy go widzieli jest strasznie wychudzony i bojaźliwy, ale mówią, że na 100% to pies nie suczka, ale teren jest obserwowany dalej:roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]SERDECZNIE ZAPRASZAMY [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=darkorange]23-24 MAJA[/COLOR][COLOR=orange]( 10.00-15.00)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=red]DRZWI OTWARTE [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=red]:loveu:[COLOR=lime]SCHRONISKO[/COLOR] :loveu:[COLOR=lime]LESZNO[/COLOR]:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick'][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue] SERDECZNIE ZAPRASZAMY [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=darkorange] 24-25 MAJA[/COLOR][COLOR=orange]( 10.00-15.00)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=red] DRZWI OTWARTE [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=red] :loveu:[COLOR=lime]SCHRONISKO[/COLOR] :loveu:[COLOR=lime]LESZNO[/COLOR]:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Ick pomyliłaś się dni są 23 24:lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]SERDECZNIE ZAPRASZAMY [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=darkorange]23-24 MAJA[/COLOR][COLOR=orange]( 10.00-15.00)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=red]DRZWI OTWARTE [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=red]:loveu:[COLOR=lime]SCHRONISKO[/COLOR] :loveu:[COLOR=lime]LESZNO[/COLOR]:loveu:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black]dobre spostrzeżenie VIKI4[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]oby tak dalej:lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam projekt na komputerze i zaniosłam do drukarni, plakaty będę miała w poniedziałek, ale tylko 20 (panowie z drukarni zrobili mi za darmo), każda może zrobić własnoręcznie byle była podana data,godzina i gdzie):lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! przynieście jakiś plakat na Zamenhofa do kwiaciarni!!!
Ja z chęcią bym coś sama zrobiła, ale niestety nie mam odpowiedniego sprzętu.
Najlepiej jak to by były dwa plakaty - jeden dotyczący dni otwartych, a drugi taki "ogólny" - po prostu przypominający przechodniom, że w Lesznie jest schronisko i są psiaki w potrzebie.
Jak już mówiłam jedno okno na stałe może być obklejone plakatami, czy ulotkami dotyczącymi psiaków w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

SUPER plakacik:loveu:
widziałam dziś artykuł na elce gdzie napisali, że drzwi będą otwarte od 8-15 ........ tylko czy się nie pomylili???? trzeba by to sprawdzić żeby chociaż na niektórych plakatach dobre godziny były.....
Ja jestem bardzo zalatana, wybaczcie, że za dużo Wam nie pomogę w tych przygotowaniach:oops: ale jestem z Wami!!!!! i oczywiście w swojej okolicy powiesze jakieś plakaty, chyba, żę już będą:loveu:
Na szczęście doszły osoby chętne do pomocy naszym biedaczkom:-( tylko dlaczego ich tak dużo.......:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...